Glavni meni

Sve na prodaju :) laguna + k2 za jedan skuplji auto ili nesto drugo

Započeo Gavrolini, 17 Decembar, 2015, 09:15

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

srbac

Citat: bigbad86 poslato 20 Decembar, 2015, 02:08
Ih poredis ti Nemca sa francuzom :P


Svi Comon rail motori imaju Bosch ov sistem , samo ¹to je ta fabrika u Francuskoj   [rofl] [rofl] [rofl]  !!!


beli-nsr

jbg, ja sam cuo da moze lozak u fordove DI,vw tdi i fiatovi jtd sa euro 3...a francuzi oce da umru dizne, mada i za reno sam cuo da moze u 1.9dci kao bosh ov sistem, a 1.5dci delphi ne moze, bem li ga, ne razumem se, svako prica drugu pricu...taj "majstor" sto mi rekao za lagunu da moze, za vectru kaze 2.0 kao ne moze, strada im pumpa, ali znam da strada elektronika, a ne pumpa ko pumpa i to ne od goriva, bem li ga...ne znam vise ni sta valja...  [neampojma]

inace lozak u bosni je dosta kvalitetniji nego nas lozak, manja potrosnja, ma sve je kvalitetnije nego nase gorivo...

ode tema u off :)

Gavrolini

Od juce inspekcija stoji na pumpama u bosni i neda da se sipa lozika u aute

Bori¹a

sme li u kante?


penzos

SME! Pa u ¹ta æe¹ sipati lo¾ak, da doveze¹ peæku na pumpu? Generalno na veæini pumpi ne daju da se  sipa u rezervoar. Ja kada sam poslednji put i¹ao u Bosnu, na¹ao neku kantu od 10lit, parkirao auto kod kafane oko 20 m od pumpe, pro¹etao 3-4 puta i napunio rezervoar  [kralj]
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

srbac


bigbad86

Citat: Gavrolini poslato 21 Decembar, 2015, 11:59
Od juce inspekcija stoji na pumpama u bosni i neda da se sipa lozika u aute

Vrv zbog ovog zagadjenja Sarajeva. Pa ni kod nas ne sme direkt u rezervoar, samo u Kantu. Mada na seljackim pumpama (po selima) video sam da sipaju u traktore.

Andreja

Po meni nema tu neke velike veze sa zagaðenjem, bar kod nas. To lo¾ ulje æe svakako da izgori i da se izbaci u atmosferu. Poenta je ¹to je lo¾ak jeftiniji od dizela a "oni" ne daju da se vozimo jeftino. Isto kao za plin. Èovek smisli naèin da se vozi jeftino a onda uvedu kojekakve provere, ateste, reateste koji su nerealno skupi... Isplati se samo onom ko ne izlazi iz auta. Pas mater...
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

penzos

Ja u Jagodini na Knezu i onoj drugoj ka auto putu u auto sipam lo¾ak, ladnjaka. Ali nije neka razlika u ceni.
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Bori¹a

nis u cacku daje lozak u auto da se sipa...

Gavrolini

Citat: penzos poslato 21 Decembar, 2015, 16:25
Ja u Jagodini na Knezu i onoj drugoj ka auto putu u auto sipam lo¾ak, ladnjaka. Ali nije neka razlika u ceni.
Na knezu vise nikad ne bih sipao ni jednu vrstu goriva pa i da je dzabe

bigbad86

Govno od pumpe, potrosnja sa njihovim gorivom bar 20% veca

Gavrolini


Gavrolini

Otisla laguna. Moze sad suzuki +1500-2000e za neki bmw 320-520 dizel ili benz sa plinom

Gavrolini

Kupljen danas auto za potrebe porodice(moze na loziku) znaci ostao suzuki za kes ili u zameni za nesto matoro i brzo ,naravno prednost e36

srbac



perlx

Dakle beli Golf IV karavan TDI (crveno naravno) , s'kukom.

Gavrolini

Haha ni mrtav. Traktor jeste ali ne toliko seljacki. Golf i bilo sta sa istim znakom u moje dvoriste nece uci. Da li je golf 1 ili 5 ili pasat...nema razlike