Glavni meni

VI MM Rodjendan (preciznije 5 i 3/4) 16.07.2016

Započeo UFF, 11 Oktobar, 2015, 20:18

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: DebeliZmaj poslato 05 Jul, 2016, 11:15
Citat: Ho¹tapler poslato 05 Jul, 2016, 08:49
Nije stvar u zaradi, veæ u racionalnom pona¹anju.

znash li ti gde si ? nije bjb nije ....

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] Ne¹to me vuèe da dam plus debelom... :D

DebeliZmaj

dakle citam i neverujem sta kuca hostapler...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mareskin

Citat: UFF poslato 05 Jul, 2016, 02:46
Citat: DebeliZmaj poslato 04 Jul, 2016, 17:50
zato najbolje svako svoje pice donese ...


to je dozvoljeno
i takvi su dobrodosli, isto kao i oni sa bjb prslucima pa ih niko nije dirao nit im je srao zar ne?
poenta je druzenje, ako neko ne vrednuje forum i organizaciju za druzenje i nece da pice plati manje nego sto ga placa u prosecnom kaficu onda slobodno nek ga donese i za sebe i za svoje drugare nista protiv nemam (u kafani ne moze ali kod mene moze) najiskrenije jos ce i privezak za dz da dobije
nit cu ja od ovog da zaradim za ceo hosting nit cu da propadnem ako ga kao i do sad sam platim

Meni ponekad nije jasna rasprava oko neèega ¹to je oèigledno na neèiju ¹tetu, a u najmanju ruku nije na korist. Mislim na Uffa i par ljudi koji su uvek tu da pomognu i anga¾uju se oko svakog dru¾enja. Na primer juga koji se sto puta preznoji dok sprema klopu.

Èovek nudi svoj prostor, anga¾uje se oko svakog dru¾enja, saèeka i doèeka svakoga. Nikad nije bio cicija i nikad nisam èuo da je neko izbaèen, oteran ili lo¹e tretiran na dru¾enju. O novcu koji potro¹i ¹to direktno ¹to posredno da ne prièam.
Mo¾e meni Uff da se sviða ili ne, ali moram da po¹tujem to ¹to radi.

Nije korektno da se popije gej pivo i da na¹i gejevi ostanu bez piæa. Ako ste mu¹karèine pijte ova druga piva od kojih raste brada, a njima ostavite ovo za depilaciju.

Meni nije problem ni da ostanem ¾edan i gladan. Do¹ao sam da se dru¾im i da vidim odreðene ljude. Kako god se kome èinilo meni je uvek lep provod kada doðem, mada se mo¾da ne èini. Ali, ¹ta æu, tako izgledam od roðenja.

Razumem i da neko nema novca, evo ja æu da se uèipim vi¹e i biæe za sve.

©to se mene tièe i da nema piæa, klope i da smo samo pozvani da kuliramo kod Uffa u dvori¹tu to je veæ velika stvar, jer nas je èovek pozvao u svoju kuæu.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

©ta je sa vama debelima ovih dana, prepodobili se od vruæine...? ;D

mareskin

Citat: Laziæ poslato 05 Jul, 2016, 11:36
©ta je sa vama debelima ovih dana, prepodobili se od vruæine...? ;D

Ma, jok... èekam da mi stigne neka roba pa mi dosadno :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

DebeliZmaj

otisla mu irena do Nisa ...
kao sa drugarima
mada nju drugari i prose :) ....
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

juga

Mnogo  ste  se raskenjali, datum stoji spisak postoji, propozicije jasne, kuj æe da dodje doæi æe ko neæe ¹ta æu mu j, kome je skupo neka ne pije, aj u qurac vi¹e. [cheers] a ¹to bi rkao Laziæ, sve vas volim

Kostić

oæemo go go igraèice za sto dinara po pitju!

Lazic

Dogovori se sa Uffom za procenat pa igraj do mile volje... :D

Major

Ja cu valjda da se oporavim do tada, pa cu da dodjem da vas vidim nisam vas video sto godina!
:)

Kostić

Citat: Laziæ poslato 05 Jul, 2016, 14:48
Dogovori se sa Uffom za procenat pa igraj do mile volje... :D

znaèi pederbal. a teo sam da dovedem neko ¾ensko, onako suvopièasto, lepo, da parite oèi, al sad vidim da bi to bio proma¹aj. cc i c!

mali_zmaj

Eeeee Manijaci kako ja vama zavidim,ja bih do¹ao ali prc. Kolega ide na godi¹nji tada i nema meni nigdje... A vi se svaðate ne¹to gej pivo,ko ¹ta treba platiti..

Nek mi neko zbavi privjesak i neka se ne pravi budala...   ;)
jin-jang

BOKYBOY

#212
Citat: kosta66 poslato 05 Jul, 2016, 15:06
Citat: Laziæ poslato 05 Jul, 2016, 14:48
Dogovori se sa Uffom za procenat pa igraj do mile volje... :D
teo sam da dovedem neko ¾ensko, onako suvopièasto, lepo, da parite oèi, al sad vidim da bi to bio proma¹aj. cc i c!

...i ja se razmisljam dal' da dovodim nesto...ionako ce pijani Kostic da me 'vata za sise celo vece... [rofl]

Glava Dole

Dovedi jednu sebi i jedno dvaespetsest za nas ;D

DebeliZmaj

mzmaj ako nadjem staaaari privezak javljam
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

UFF

bice i klasicni standardni MM privesci na prodaju 100rsd komad

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Glava Dole

Eto resenja, obavezni svi koji dodju da uzmu po jedan a cenu podignes na 200din i to je vec minimum 8000, nadam se da je hosting tu negde... a i plus pihtije, skupice se... pivo uzmes apatinsko za 35din po flasi a naplacujes po 60 plus neko bolje po 100din pa ko sta voli nek izvoli... stvarno ste bre komplikovani, iznerviraste nam jugu... a nerviranje utice na lepotu ;D

DebeliZmaj

ako sam dobro razume 70.000 je hosting ...
ali realno po 1000din svi i eto ..
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Citat: BOKYBOY poslato 05 Jul, 2016, 15:30
Citat: kosta66 poslato 05 Jul, 2016, 15:06
Citat: Laziæ poslato 05 Jul, 2016, 14:48
Dogovori se sa Uffom za procenat pa igraj do mile volje... :D
teo sam da dovedem neko ¾ensko, onako suvopièasto, lepo, da parite oèi, al sad vidim da bi to bio proma¹aj. cc i c!

...i ja se razmisljam dal' da dovodim nesto...ionako ce pijani Kostic da me 'vata za sise celo vece... [rofl]
I mene Juga... :o ;D