Glavni meni

VI MM Rodjendan (preciznije 5 i 3/4) 16.07.2016

Započeo UFF, 11 Oktobar, 2015, 20:18

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Kostić

¹ta se bre prima¹ ;D

ako veæ svi zakeraju, ja oæu crno pivo i rakiju na meniju. il rakiju da ponesemo, ako sme da se unosi hrana i pitje ;D



juga


Lazic


Gavrolini


Lazic

Kostiæev jezik i mozak su retko sinhronizovani, ako ikada... ;D

DebeliZmaj

Citat: Gavrolini poslato 04 Jul, 2016, 10:19
Kosta ti rece da ne dolazis?

ma to bilo dok je mislio
da ce biti svako pivo da
mora plati 100din ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Darko

Citat: castor poslato 03 Jul, 2016, 22:02
Citat: Darko poslato 02 Jul, 2016, 18:20
a da napravimo i spisak za one koji piju koka - kolu ?

a moze i spisak onih koji jednu rostilj , a posle tog spiska i spisak za pecenje ...

e znam , a posle tih spiskova , moze spisak onih koji bi plavi privezak , pa kad popunimo taj spisak onda spisak onih koji bi crveni ... oni sto ostanu dobijaju crni privezak ... ili cekaj , bolje i za njih da napravimo spisak ...

a dalje , spisak onih koji ce doci sa nasipa odmah dole desno , a onda spisak onih koji ce pravo nasipom do kraja pa da se vrate ...

da , tu je obavezno spisak onih koji ce sedeti do 24h , i onih koji ce ranije kuci ( ovo je sve zbog kolicine popijenih pica )...

kad se zavrsi rodjendan , pravimo spisak ko je jebo kad je dosao kuci a ko ga drkao ?

jel ovo ok ?

;)

Ne vidim u èemu je tvoj problem? Ti ionako pije¹ kiselu, pa mi nije jasno ¹to svira¹ kurcu, kad tebe ovo ne dotièe...

Svaki put se uzme lova, kupi piæe i popijem koliko, jednu fla¹u? Totalno razumijem Andreja, jer se uvijek ponavlja isto. Neæu da pijem kokakolu, neæu da pijem regularnu pivu, stoga ne vidim ¹to je problem da se za nas nekoliko uzme ono ¹to æemo da pijemo.

Nije poenta u lovi, ali je malo pederski da stojimo i gledamo...

pa ako ne vidis u cemu je moj problem , onda brate slatki poseti ocnog lekara ...

sta si se i ti primio na sprdacinu , a i mene upravo dotice sve to sto si napisao , samo sto ja ne pijem cak ni to gej pivo ...

jesam bio na generalnu probu kod UFF-a - jesam ... jel bilo soka , kisele , koka - kole - nije.... jesam dao lovu - jesam ?
jesam bio kod Gorana u Vojsku - jesam... jel bilo ( kad smo mi stigli ) ista sem piva u izobilju - nije .. jel mi milos96 milion puta pumpao vodu iz bunara da pijem - jeste ... jesam dao lovu - jesam ...

i ? u cemu je tvoj problem ??

isto sam i ja tog stava da nije poenta u lovi nego u druzenju , sem sto ja ne pijem ni to gej pivo ...

i , sta sad ?

koj li se kurac primas , nije mi jasno

mnogo vam je nesto srce blizu dupeta u zadnje vreme , pa samo nesto svirate kurcu .... cuj njega "u cemu je moj problem"  ... ti pokazem u cemu je  ;)

DebeliZmaj

zato najbolje svako svoje pice donese ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Koji je najrasprostranjeniji sindrom na forumu? Predmenstrualni... ;D

Darko

pa ja mislim da je svako (ne)normalan morao da shvati moj post za spiskove kao sprdnju ...

DebeliZmaj

nije jasno samp dal dolazite
a rodjendan taj da se druzite
il da se napijete ?

...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic


DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic


eclipse4

Citat: kosta66 poslato 04 Jul, 2016, 08:31
na vreme sam se ja obriso sa spiska. pitje sto dind¾i, zemba na izvolte, al ne sme da se arèi... jo¹ ako bude ne¹to, ¹to ima sise, a ne sme da se gleda.... pa to sve ima i u kafani... ovo bre postalo komercijala. ko moderni savremeni moto skupovi....



ua bre. oæemo pitje d¾aba, zemba na juri¹ i sise za gledanje. (video bim gogo igraèice i surraund)

sto se nisi prijavio za domacina pa im pokazi kako se to radi,kad vec oni neznaju ;)

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Dobro nisi drkad¾ija, jebaè presretaèbombarder... :D

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mali_zmaj

He he,jel se vas dvojica prcate i uzivo tako??
jin-jang

DebeliZmaj

lazic i ja ?
pazi vidi ja lazica mega gotivim .. kad upadnem u neko
sranje sa motorom prvo njega zovem :)

10 meseci smo radili u firmi na metar :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell