Glavni meni

VI MM Rodjendan (preciznije 5 i 3/4) 16.07.2016

Započeo UFF, 11 Oktobar, 2015, 20:18

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mareskin

Citat: DebeliZmaj poslato 04 Jul, 2016, 21:13
...
10 meseci smo radili u firmi na metar :)


Posledice æete oseæati do kraja ¾ivota :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Glava Dole


Lazic

Kad se tad nismo poubijali, nikad neæemo... ;D

niki64

 [doh] [doh] [doh] Od tada se cizaL sisa na krato, podmazuje lanac redovno .....
Ko hoce, nadje nacin, ko nece, nadje razlog.

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

castor

Citat: Darko poslato 04 Jul, 2016, 17:35
mnogo vam je nesto srce blizu dupeta u zadnje vreme , pa samo nesto svirate kurcu .... cuj njega "u cemu je moj problem"  ... ti pokazem u cemu je  ;)

Ajde majketi poka¾i mi u èemu je tvoj problem?! Poèeo si na svaki post da svira¹ kurcu. Jesil' jeb'o skoro?

©ta se prima¹ koji kurac, olabavi malo, idi jebi ne¹to, ¹ta si se na mene navrzao. Nemojte da vam ja budem indigo, jer æu vas jebati obadvojicu. Fehrstenn?
It's the ride that matters, not the bike…

castor

U stvari, evo napu¹im se ja tebi kurca... Jel' sad u redu? :P :P :P
It's the ride that matters, not the bike…

Darko

Citat: castor poslato 04 Jul, 2016, 23:18
Citat: Darko poslato 04 Jul, 2016, 17:35

Nemojte da vam ja budem indigo, jer æu vas jebati obadvojicu. Fehrstenn?

tebra , stvarno ne razumem ovaj deo posta .. o kome pricas , sta mislis , majke mi mi nije jasno , ali ozbiljan sam

Citat: castor poslato 04 Jul, 2016, 23:19
U stvari, evo napu¹im se ja tebi kurca... Jel' sad u redu? :P :P :P


[rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

eeee, sad je ok ...    :P :P :P [srce] [srce] [srce] :-* :-* :-* :-* [cheers] [cheers] [cheers] [cheers]

Glava Dole

Srca, poljupci.... ako se sad ne smuvate nista niste uradili :P

castor

Citat: Darko poslato 04 Jul, 2016, 23:26
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

eeee, sad je ok ...    :P :P :P [srce] [srce] [srce] :-* :-* :-* :-* [cheers] [cheers] [cheers] [cheers]

Aaaaa sad ti je OK?! Pa vrati uslugu, nemoj da si papak... :P :P :P [srce] [srce] [srce] :-* :-* :-* :-* [cheers] [cheers] [cheers] [cheers]
It's the ride that matters, not the bike…

Darko

pa pazi , ja napisem ovo  :

Citat: Darko poslato 02 Jul, 2016, 18:20
a da napravimo i spisak za one koji piju koka - kolu ?

a moze i spisak onih koji jednu rostilj , a posle tog spiska i spisak za pecenje ...

e znam , a posle tih spiskova , moze spisak onih koji bi plavi privezak , pa kad popunimo taj spisak onda spisak onih koji bi crveni ... oni sto ostanu dobijaju crni privezak ... ili cekaj , bolje i za njih da napravimo spisak ...

a dalje , spisak onih koji ce doci sa nasipa odmah dole desno , a onda spisak onih koji ce pravo nasipom do kraja pa da se vrate ...

da , tu je obavezno spisak onih koji ce sedeti do 24h , i onih koji ce ranije kuci ( ovo je sve zbog kolicine popijenih pica )...

kad se zavrsi rodjendan , pravimo spisak ko je jebo kad je dosao kuci a ko ga drkao ?

jel ovo ok ?

;)


a on napise ovo :

Citat: castor poslato 03 Jul, 2016, 22:02
Citat: Darko poslato 02 Jul, 2016, 18:20


Ne vidim u èemu je tvoj problem? Ti ionako pije¹ kiselu, pa mi nije jasno ¹to svira¹ kurcu, kad tebe ovo ne dotièe...

Svaki put se uzme lova, kupi piæe i popijem koliko, jednu fla¹u? Totalno razumijem Andreja, jer se uvijek ponavlja isto. Neæu da pijem kokakolu, neæu da pijem regularnu pivu, stoga ne vidim ¹to je problem da se za nas nekoliko uzme ono ¹to æemo da pijemo.

Nije poenta u lovi, ali je malo pederski da stojimo i gledamo...


i onda on meni kaze "sta se primas" i "olabavi malo" ... pomesao decko nesto ...  [ludak] [ludak]



@ milos96  - ma mi smo u vezi odavnina , nego poceo da bude smarac


@ castor - pa to se podrazumeva , necu te ostavim nezadovoljenog ...

hahahahahahha

ono , ti meni , ja tebi....   [rofl] [rofl] [rofl]

rboban

rboban i aleksaR


Sent from my iPad using Tapatalk
Ride It Like You Stole It

castor

Citat: Darko poslato 04 Jul, 2016, 23:35
pa to se podrazumeva , necu te ostavim nezadovoljenog ...

hahahahahahha

ono , ti meni , ja tebi....   [rofl] [rofl] [rofl]

Srce moje, tako treba... [rofl] [rofl] [rofl]
It's the ride that matters, not the bike…

UFF

Citat: DebeliZmaj poslato 04 Jul, 2016, 17:50
zato najbolje svako svoje pice donese ...


to je dozvoljeno
i takvi su dobrodosli, isto kao i oni sa bjb prslucima pa ih niko nije dirao nit im je srao zar ne?
poenta je druzenje, ako neko ne vrednuje forum i organizaciju za druzenje i nece da pice plati manje nego sto ga placa u prosecnom kaficu onda slobodno nek ga donese i za sebe i za svoje drugare nista protiv nemam (u kafani ne moze ali kod mene moze) najiskrenije jos ce i privezak za dz da dobije
nit cu ja od ovog da zaradim za ceo hosting nit cu da propadnem ako ga kao i do sad sam platim

eclipse4

Citat: Darko poslato 04 Jul, 2016, 23:35
pa pazi , ja napisem ovo  :

Citat: Darko poslato 02 Jul, 2016, 18:20
a da napravimo i spisak za one koji piju koka - kolu ?

a moze i spisak onih koji jednu rostilj , a posle tog spiska i spisak za pecenje ...

e znam , a posle tih spiskova , moze spisak onih koji bi plavi privezak , pa kad popunimo taj spisak onda spisak onih koji bi crveni ... oni sto ostanu dobijaju crni privezak ... ili cekaj , bolje i za njih da napravimo spisak ...

a dalje , spisak onih koji ce doci sa nasipa odmah dole desno , a onda spisak onih koji ce pravo nasipom do kraja pa da se vrate ...

da , tu je obavezno spisak onih koji ce sedeti do 24h , i onih koji ce ranije kuci ( ovo je sve zbog kolicine popijenih pica )...

kad se zavrsi rodjendan , pravimo spisak ko je jebo kad je dosao kuci a ko ga drkao ?

jel ovo ok ?

;)


a on napise ovo :

Citat: castor poslato 03 Jul, 2016, 22:02
Citat: Darko poslato 02 Jul, 2016, 18:20


Ne vidim u èemu je tvoj problem? Ti ionako pije¹ kiselu, pa mi nije jasno ¹to svira¹ kurcu, kad tebe ovo ne dotièe...

Svaki put se uzme lova, kupi piæe i popijem koliko, jednu fla¹u? Totalno razumijem Andreja, jer se uvijek ponavlja isto. Neæu da pijem kokakolu, neæu da pijem regularnu pivu, stoga ne vidim ¹to je problem da se za nas nekoliko uzme ono ¹to æemo da pijemo.

Nije poenta u lovi, ali je malo pederski da stojimo i gledamo...


i onda on meni kaze "sta se primas" i "olabavi malo" ... pomesao decko nesto ...  [ludak] [ludak]



@ milos96  - ma mi smo u vezi odavnina , nego poceo da bude smarac


@ castor - pa to se podrazumeva , necu te ostavim nezadovoljenog ...

hahahahahahha

ono , ti meni , ja tebi....   [rofl] [rofl] [rofl]


sad mi je tek jasno sto ti je 3 puta napisao da ides I jebes "nesto" ....al ti nikako da ukapiras  [thumb_up]  ;D ;D ;D

juga

Napraviste problem oko jebenih 100-200 kinti, kome se ne svidja izbor piæa ne mora da pije ili nek donese sam, ko nem para ja æe mu platim, piæe aj u qrac vi¹e!

Hohštapler

Su¹tina prièe je - svaki put posle dru¾enja se skloni i prospe 10-15 tek otvorenih piva. Neko otvori pivo, spusti na sto, ode negde i za¹untavi, okrene se -" 'de mi pivo? daj drugo..."
Kad je "d¾abe" ko ga jebe. Nije d¾abe, dajemo po 500 kinti, al ovako je racionalnije. Ako je pivo u radnji 70-90 kinti limenka a na roðendanu ko¹ta 100din, nek neko izraèuna "zaradu"   [ludak] (badvajzer koje ste tukli prethodnih par puta ko¹ta kolko?)


Nije stvar u zaradi, veæ u racionalnom pona¹anju.
Niko tu neæe zaraditi ni za pljeskavicu, pogotovo ne UFF. Ko¹ta njega svako na¹e dru¾enje podobrano, kad se veæ o tome prièa, ja sam i¹ao sa njim za roðendan po gajbe piva, po drugu turu jer se sve popilo ¹to je pripremio, mi smo skupili 4-5 'iljada (ne seæam se taèno) a raèun je bio 12k... Nije gledao veæ "stavi to i to i to da se ima".
Uff je ba¹ jedna pièka - da...

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Kostić

pa jeste, pièka je, pa ¹ta. kad oæe da slavi u dvori¹tu i da glumi kafanu : )

Kostić

Citat: juga poslato 05 Jul, 2016, 08:31
Napraviste problem oko jebenih 100-200 kinti, kome se ne svidja izbor piæa ne mora da pije ili nek donese sam, ko nem para ja æe mu platim, piæe aj u qrac vi¹e!

upi¹i mene jedno par crnih ;D

DebeliZmaj

Citat: Ho¹tapler poslato 05 Jul, 2016, 08:49
Nije stvar u zaradi, veæ u racionalnom pona¹anju.

znash li ti gde si ? nije bjb nije ....
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell