Glavni meni

Problem sa gorivom CBR1000RR 2009

Započeo Tonny, 22 Avgust, 2015, 13:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Tonny




Oseca se gorivo kad upalim motor u prednjem delu kod guvernala. Ako je neko imao takav slucaj molim za pomoc !

Flavius Valerius Aurelius

#1
'bar dan, ja sam taj i taj .... pa ondaK molim ljude ako znaju ...
par stvari stvari mi padaju na pamet, a s obzirom kakve sam ja srece, verovatno nije nista od toga....
-'Si proverio cep na rezervoaru? Mislim, ako nedihtuje lepo, mozda isparenja dolaze odatle pa ti se cini da curi nekud.
-Pretpostavljam da si proverio crevo/konektor na pumpi? Izgleda kao slovo T. Vidi da li tu negde curi. Nista te ne kosta da proveris ako vec nisi.
-Ako nije to, nadam se da nije dihtung na pumpi.

ЯЭВОЛУТИОН

Ma on kad u kafic udje odma pita "oce li neka da se jebe".....nije bre ovo FIXYA
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Hohštapler

..el mu uraðen servis?
Oæe da se oseti gorivo kroz povratni vod u airbox ako mu nije dolivena dobra teèna kompresija.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

TEEfqd

Ova slika iza honde uz ceo problem me podsetila na jednu staru kawasakijevu reklamu

! No longer available

mislim da je to u pitanju :D

Tonny

#5
Uvazavam kritike i izvinjavam se ! Sto se tice curenja goriva i cepa rezervoara to sam proverio i sve je ok. Jedino taj povratni vod da zajebava ili dihtung na punpi za gorivo. Na potrosnji goriva ne primecujem nista znacajno ,ali kad navucem glevu pod vizir oseca se jak miris benzina . Motor ima 9500km a ja ga posedujem od 7000km koliko znam u zvanicni servis nije bila . A kako bih mogao da je tecna kompresija u redu ?

castor

Za teènu kompresiju prièekaj Bori¹u da se javi, on je doktorirao na istoj...
It's the ride that matters, not the bike…

Hattrick

Samo stres, nista vise.
Skini taj poster iza i bice sve u redu.
:)

Tonny

Taj poster je prva ljubav a i moja licna slika . A problem sa hondom postoji i nije stres !!!



Charuga

....imao slican problem pre neku godinu.....osecao gorivo u voznji...kada stanem nista....skinem rez 2x nenadjem nista.....upalim sa skinutim rezervoarom kad ono iz creva za gorivo sitna para....tek je pumpa poterala....zamenio crevo prob. resen.... Normalno nemora znaciti da je to i kod tebe ali nadam se da je nesto isto tako bezazleno....

Tonny

predpostavljam da je sitnica ali sam racunao na to da mora ostaviti kakav takav trag ako negde curi . Ali ako je para u pitanju onda moguce da i ne ostavlja nikakve fleke . Hvala,moracu ponovo sve da pogledam,samo sto je to kod ove honde tako zajebano i natrpano,propast.

Gligoric

Ako ti je za utehu na novoj je jos gore :(
Suzuki je majka po tom pitanju :)

ЯЭВОЛУТИОН

a sta je na suzukiju novo osim farbe zadnjih desetgodina.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Bori¹a

Citat: castor poslato 22 Avgust, 2015, 21:35
Za teènu kompresiju prièekaj Bori¹u da se javi, on je doktorirao na istoj...

[cheers] [cheers] [yahoo]

dr stisovic specijalista kompresije konstatuje da je to honda i da ce svi da kazu da je stradao regler i da je honda kanta i sto ti je to trebalo i kupi kawasakija :D

Tonny

Ma ja ljudi pitam,za pomoc a nek vozi ko sta voli !!!!

Ostoja

Borisha ne shiri neistine o hondinim reglerima, vrlo su kvalitetni, sva tri koja sam promenio bila su dobra...   [rofl] [doh] [veryangry]
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Gligoric

Ukoliko imas bilo koju vrstu otvorenog filtera BMC ili K&N mora da smrdi iz razloga sto honda ima dizne za benzin i u airbox-u tj u benzin se brizga odmah ispod filtera.
Stavi fabricki filter i resio si roblem :)

joka

Citat: Gligoric poslato 23 Avgust, 2015, 21:19
Ukoliko imas bilo koju vrstu otvorenog filtera BMC ili K&N mora da smrdi iz razloga sto honda ima dizne za benzin i u airbox-u tj u benzin se brizga odmah ispod filtera.
Stavi fabricki filter i resio si roblem :)
Na kantasakiju se oseæa, samo parfem suvozaèice!   ;)   [cheers]

Balsa Wrx

Mislim da ti je cinculator riknuo.. [neampojma]
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.