Glavni meni

Rostilj i druzenje kod UFFa na livadi (kontejner city)

Započeo UFF, 28 Jun, 2015, 17:03

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

sremac

ili da posadi neku biljku oko kuce koja je zasticena vrsta i pocne da mase papirom da nju buldozer ne sme da gazi, pa onda opcija da minira sve okolo i stavi znak na minsko polje, pa opasan ker, kako smeju ovi da imaju kucice za lubenice?  mislim sigurno ima neka rupa samo je treba pronaæi
budala na leru, mudonja u kontra smeru

ЯЭВОЛУТИОН

zasaditi voce svuda oko kuce i preglasiti objekat pomocnim u vocnjaku....posto ste svi tamo u kraju u istom sranju, napravite zadrugu. i svi zasadite toliko vocki da nemoze da prodje nista sem motora.....moraju sudski da dobiju da ti udju u vocnjak....a to ce da traje....i to za svakog clana zadruge ponaosob, jer uprkos tome sto ste zadrugari, imovina je zasebna a samo krajnji proizvod zajedno plasirate.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kostić

ako su oni dali privatnom licu da ru¹i pa da naplati od tebe, ti si u ozbiljnom problemu. od sve zajebancije nema leba. samo silom spa¹avaj tu kuæu, tj da se masovno okupimo pa ako nas poapse jebiga. ni¹ta ti ne ide na ruku. jedino ovo ¹to alja ka¾e ako uop¹te ima ikakvog pravnog osnova...

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: kosta66 poslato 16 Septembar, 2015, 22:02
ako su oni dali privatnom licu da ru¹i pa da naplati od tebe, ti si u ozbiljnom problemu. od sve zajebancije nema leba. samo silom spa¹avaj tu kuæu, tj da se masovno okupimo pa ako nas poapse jebiga. ni¹ta ti ne ide na ruku. jedino ovo ¹to alja ka¾e ako uop¹te ima ikakvog pravnog osnova...
nema pravnog osnova ali im komplikuje zivot....ako ima sanse da se uglavi u ovu zadnju legalizaciju mora da odlaze do daljnjeg......i neke pare toj privatnoj firmi rade posao...da bude zadnji na listi....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Citat: mareskin poslato 16 Septembar, 2015, 17:05
Citat: Ho¹tapler poslato 16 Septembar, 2015, 16:56
Govno jedno mu¹ko!
Meni tek sad spominje¹ trudnu verenicu?
E smo se dogovorili da sam ti ja vanbraèni gay supru¾nik i da oni hoæe da nam ru¹e na¹u oazu mira samo zato ¹to smo mi GAY? 8)

...i cigani...

P.S. Sad je nedelja ponosa. Ajde neko ponosno da donese jednu ponosnu zastavu i okaèi na ogradu. UFF æe saèuvati kuæu, ali mu vi¹e niko neæe dolaziti u goste :D

Ja hoæu... ;D

Uffe i ako si mi ubio viber, pozovi ako treba ima da ovako ukoèen legnem ispred bagera... ;D

stilgar

Citat: Laziæ poslato 16 Septembar, 2015, 22:36
Citat: mareskin poslato 16 Septembar, 2015, 17:05
Citat: Ho¹tapler poslato 16 Septembar, 2015, 16:56
Govno jedno mu¹ko!
Meni tek sad spominje¹ trudnu verenicu?
E smo se dogovorili da sam ti ja vanbraèni gay supru¾nik i da oni hoæe da nam ru¹e na¹u oazu mira samo zato ¹to smo mi GAY? 8)

...i cigani...

P.S. Sad je nedelja ponosa. Ajde neko ponosno da donese jednu ponosnu zastavu i okaèi na ogradu. UFF æe saèuvati kuæu, ali mu vi¹e niko neæe dolaziti u goste :D

Ja hoæu... ;D

Uffe i ako si mi ubio viber, pozovi ako treba ima da ovako ukoèen legnem ispred bagera... ;D



i nemoj da zaboravis peskir :)

UFF

hvala momci, moze i gay zastava, mogu i imigranti samo da odustanu od rusenja, ako bude frka postavicu temu i nadam se sto vecem odzivu... na televiziju da izadjemo :D

nego ima li neko trudnjacu a da je nije ozenio jos? treba mi na zajam za slikanje da kazem da mi je to verenica i da hoce da nas izbace na ulicu

lazicu mareskin ti donosi peskir a ja 3 piva

Lazic


Kostić

poslednju legalizaciju ne mo¾e da dokaèi, a ta poslednja legalizacija èe morati da se uradi zarad eu i te pièke materine. u toj poslednjoj legalizaciji neæe moæi sve da bude legalizovano, a ono ¹to neæe moæi, niko ne zna, da li æe da ru¹e. oni prvo ru¹e sirotinju i one kjo nemaju familijarne veze, a ostalo èuvaju za nedajbo¾e, ako ikad budu smeli. al tu jo¹ ni¹ta nisu ru¹ili, ali ako ih ne¹to pritisne, mogu u jednom danu da poru¹e sve to ¹to je sa te strane nasipa, jer je to, kako ka¾ete poljoprivredno zemlji¹te. pogotvo ako u blizini nema neki zna¹tikosamja i slièni. sve u svemu, kad doðe do te fore, privatni izvr¹itelj, tu èovek mo¾e ili da juri familijarnu vezu ili da se oprosti ili da puca i robija, ¹to ni¹ta ne re¹ava na globalnom nivou. bude samo naslov u novinama i nikom ni¹ta. podmiæivanjem takoðe ni¹ta ne re¹ava, samo produ¾uje vreme, daje pare a nema garancije da oni to neæe na kraju ipak da poru¹e.

dr¾ava je mafija u okviru zakona, koliko god neko tvrdio suprotno i vatao se za zakon ovo ono.

Lazic


Kostić

laziæu, æuti kad poku¹avam da budem ozbiljan ;D

Andreja

Citat: UFF poslato 16 Septembar, 2015, 22:55
hvala momci, moze i gay zastava, mogu i imigranti samo da odustanu od rusenja, ako bude frka postavicu temu i nadam se sto vecem odzivu... na televiziju da izadjemo :D

nego ima li neko trudnjacu a da je nije ozenio jos? treba mi na zajam za slikanje da kazem da mi je to verenica i da hoce da nas izbace na ulicu

lazicu mareskin ti donosi peskir a ja 3 piva

Nabaviæu ja braæu imigrante ;) Allahu Akbar!
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

mareskin

Citat: Andreja poslato 16 Septembar, 2015, 23:23
Citat: UFF poslato 16 Septembar, 2015, 22:55
hvala momci, moze i gay zastava, mogu i imigranti samo da odustanu od rusenja, ako bude frka postavicu temu i nadam se sto vecem odzivu... na televiziju da izadjemo :D

nego ima li neko trudnjacu a da je nije ozenio jos? treba mi na zajam za slikanje da kazem da mi je to verenica i da hoce da nas izbace na ulicu

lazicu mareskin ti donosi peskir a ja 3 piva

Nabaviæu ja braæu imigrante ;) Allahu Akbar!

Od mene pe¹kir za Laziæa. Plavi, mekan ko du¹a, prvi vlasnik :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Kostić

Citat: Andreja poslato 16 Septembar, 2015, 23:23
Citat: UFF poslato 16 Septembar, 2015, 22:55
hvala momci, moze i gay zastava, mogu i imigranti samo da odustanu od rusenja, ako bude frka postavicu temu i nadam se sto vecem odzivu... na televiziju da izadjemo :D

nego ima li neko trudnjacu a da je nije ozenio jos? treba mi na zajam za slikanje da kazem da mi je to verenica i da hoce da nas izbace na ulicu

lazicu mareskin ti donosi peskir a ja 3 piva

Nabaviæu ja braæu imigrante ;) Allahu Akbar!

nabavi meni jednu garavu. od belih nema vajde. alahuambarvaistinu! : )

balcan girl

ti andreja dovedi onog tvog drugara a i ti mozes da prodjes ko izbeglica bez problema samo ne progovaraj nista :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

juga


Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Kostić


Alchemist

Poèupaj malo obrve i turi neki jastuk pod majicu i mo¾e¹ da proðe¹ i k'o trudna verenica iz Sirije :D
You're just jealous cause voices are talking to me

VR 46

E pa da,uff bas trazi neku trudnicu,jos kad vide da je izbeglica  [rofl]
Twist of wrist!