Glavni meni

Rostilj i druzenje kod UFFa na livadi (kontejner city)

Započeo UFF, 28 Jun, 2015, 17:03

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

mrle


zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

juga

Da izbaci deo o podmiæivanju, jer to mo¾e da bude triger za...; e sad æe¹ da vidi¹ da ne primamo mito!

Hurricane


mareskin

Citat: juga poslato 16 Septembar, 2015, 13:51
Da izbaci deo o podmiæivanju, jer to mo¾e da bude triger za...; e sad æe¹ da vidi¹ da ne primamo mito!

Ba¹ tako.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

dusankobgd


Grof

Na¾alost u Novom Sadu sam prisustvovao ru¹enju mnogih sliènih objekata u proteklih par godina. Naravno zgradu u centru Novog Sada (u Vase Pegagiæa) jo¹ uvek niko ne dira iako postoji re¹enje o ru¹enju ali je makoc stopirano, isto tako hotel na  Futo¹kom putu niko ne dira, ali zato su male kuæe stradale.
Jebena dr¾ava nije fer prema malom èoveku i to je to....

P.S. Ako doðe firma da ti ru¹i zovi da pravimo gu¾vu....

mrle


joka


stilgar

ma baci jednu od tvojih ljubimaca bageristi u krilo, nece nikad vise da dodje :)

Hohštapler

Govno jedno mu¹ko!
Meni tek sad spominje¹ trudnu verenicu?
E smo se dogovorili da sam ti ja vanbraèni gay supru¾nik i da oni hoæe da nam ru¹e na¹u oazu mira samo zato ¹to smo mi GAY? 8)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mareskin

Citat: Ho¹tapler poslato 16 Septembar, 2015, 16:56
Govno jedno mu¹ko!
Meni tek sad spominje¹ trudnu verenicu?
E smo se dogovorili da sam ti ja vanbraèni gay supru¾nik i da oni hoæe da nam ru¹e na¹u oazu mira samo zato ¹to smo mi GAY? 8)

...i cigani...

P.S. Sad je nedelja ponosa. Ajde neko ponosno da donese jednu ponosnu zastavu i okaèi na ogradu. UFF æe saèuvati kuæu, ali mu vi¹e niko neæe dolaziti u goste :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Hattrick

Dovedes par migranata sa autobuske, islikas ih tamo, proglasis plac i kucu "Migrantskom sigurnom kucom", posaljes dopise i slike svim medijima, sa zamerkom da neko "koci" legalizaciju ovako vaznog objekta za evro integracije :)  [rofl]

MIGE


eclipse4


Major

Gledaj da nadjes neku vezu negde. Zalbe i ostale zezancije su ti samo tu da dobijes na vremenu.

Kao sto vidis oni se igraju ko ce koga, a na kraju nazalost uvek samo narod najebe, a budze i dalje rade sta hoce..
http://www.kurir.rs/vesti/biznis/vile-na-udaru-zakona-tomislav-nikolic-ce-potpisati-rusenje-svojih-kuca-clanak-1933735

mareskin

Citat: Major poslato 16 Septembar, 2015, 19:43
Gledaj da nadjes neku vezu negde. Zalbe i ostale zezancije su ti samo tu da dobijes na vremenu.

Kao sto vidis oni se igraju ko ce koga, a na kraju nazalost uvek samo narod najebe, a budze i dalje rade sta hoce..
http://www.kurir.rs/vesti/biznis/vile-na-udaru-zakona-tomislav-nikolic-ce-potpisati-rusenje-svojih-kuca-clanak-1933735


U pravu je Major. Vreme je da tra¾i¹ vezu. Ali pravu vezu koja ne¹to mo¾e da uradi.

Cela prièa oko legalizacije na staklenim nogama. Plus je pitanje da li to obuhvata i tvoju situaciju po¹to ti pod sada¹njim uslovima ne mo¾e¹ ni da podnese¹ zahtev za legalizaciju. U kom sluèaju bi morali da donesu re¹enje po zahtevu ¹to te ¹titi dok traje procedura.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Darko

ja nesto nisam sigura da se u pravu za zalbu u ovom slucaju....

zalba u ovakvim slucajevima ne odlaze  izvrsenje , cini mi se


kako god , i na mene racunaj ako bude guzve

Major

Zatrpavanje papirologijom nije lose jer moze uvek necim da mase.
Jedino je zeznuto sto je taj deo poljoprivredno zemljiste i on tu nema prava da gradi i kakav god zakon da se uvede njega nece kaciti jer ne moze dobiti papire. Jedino da prodje cela ova farsa, koja je najvise zbog Nikoliceve kuce, pa mozda i odustanu na neko vreme. 

mareskin


Jedino da napi¹e da to nije kuæa nego plastenik sa èvrstim krovom.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu