Glavni meni

vreme da se menja fon

Započeo eclipse4, 25 April, 2015, 22:31

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Major


ЯЭВОЛУТИОН

@Major
budi setu i secanje na detinjstvo....posle zx spectruma, commodore 64 je bio ludilo....posle njega Amiga 500....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mareskin

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 27 Jul, 2015, 22:42
@Major
budi setu i secanje na detinjstvo....posle zx spectruma, commodore 64 je bio ludilo....posle njega Amiga 500....

Al sam se naigrao na C64 ihaaaaa :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

eclipse4

Ja uzeo zeni lg g2 zaboravio sam vise i da pisem ovde hebi ga hehehe

UFF

aj uzeo alfu
prezadovoljan
bolji bar duplo od usranog ajfona 5 i to u svakom pogledu :D

eclipse4

Kako bre uffe bolji???
Sad te vise nista ne razumem ili sam ja pobrkao....cini mi se ti rece ajfon pa ajfon pa 3 mesta prazna pa ajfon.....a ja ti vikao iz zadnje klupe nije ajfon momce nego ajvar......hahaha.

Cek stvarno zar ne rece ti da nema bolje od ajfona?

Major

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 27 Jul, 2015, 22:42
@Major
budi setu i secanje na detinjstvo....posle zx spectruma, commodore 64 je bio ludilo....posle njega Amiga 500....

Da da secam se i ja toliko vremena provedenih uz stelovanje i onda taj najbolji osecaj kad uspes da nastelujes i igra proradi :D



UFF

Citat: eclipse4 poslato 28 Jul, 2015, 03:46
Kako bre uffe bolji???
Sad te vise nista ne razumem ili sam ja pobrkao....cini mi se ti rece ajfon pa ajfon pa 3 mesta prazna pa ajfon.....a ja ti vikao iz zadnje klupe nije ajfon momce nego ajvar......hahaha.

Cek stvarno zar ne rece ti da nema bolje od ajfona?

ma to je darko postao sektas a ne ja :D

! No longer available

mareskin


Ja sad moram da kupim novi telefon.
Po¹to uvek uzmem ureðaj da valja i nemenjam ih svaki èas. Muku muèim da izaberem.
Uzeo bi ne¹to ¹to podr¾ava LTE i NFC. A da opet ekran ne bude preveliki, jer nemam pojma gde bi nosio toliki telefon.
I naravno Android po¹to mi je tako lak¹e zbog neke sinhronizacije.

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

UFF

pa odgledaj snimak iznad :)
kod ajfona 5 je 4.5" sto je nekako premalo a sad su svi 5" ili vise sto je preveliko za komforan rad jednom rukom
zato sam i gledao samo 4.7" sa 2gb rama i kavalitetnim kucistem, ostalo sve zadovoljava prosecene potrebe

stilgar

#90
@mareskin
obrati paznju i uzmi u razmatranje
! No longer available

p.s. android je sranje :)

mareskin

Citat: UFF poslato 28 Jul, 2015, 11:46
pa odgledaj snimak iznad :)
kod ajfona 5 je 4.5" sto je nekako premalo a sad su svi 5" ili vise sto je preveliko za komforan rad jednom rukom
zato sam i gledao samo 4.7" sa 2gb rama i kavalitetnim kucistem, ostalo sve zadovoljava prosecene potrebe

IPhone ni u ludilu. Neæu da budem peder pod stare dane (bez uvrede gejevima). A ovaj ¹to si okaèio nema LTE i NFC.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

UFF


mareskin

Citat: stilgar poslato 28 Jul, 2015, 12:00
@mareskin
obrati paznju i uzmi u razmatranje
! No longer available

p.s. android je sranje :)

Da nije ovo malo preveliko?
Meni je bitno da sve kontakte koje imam u postojeæem telefonu lako i bez gre¹ke prenesem na novi. Bitno mi je da nije preveliki zbog stalnog no¹enja. Bitno je da ima sve nove tehnologije po¹to telefon ne menjam èesto.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin

Citat: UFF poslato 28 Jul, 2015, 12:12
pogledaj pazljivije

http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_alpha-6573.php

U pravu si. Nije mi jasno gde sam ja oti¹ao i video da nema  [neampojma]
Moram da pogledam ko od mojih dobavljaèa ima ovaj Samsung.

Da li si zadovoljan sa telefonom?
Po karakteristikama je odlièan.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

eclipse4

nek kaze ko sta oce al ovaj g3 jede zivu decu.....stvarno je masina nad masinama...

mareskin

Citat: eclipse4 poslato 28 Jul, 2015, 13:39
nek kaze ko sta oce al ovaj g3 jede zivu decu.....stvarno je masina nad masinama...

Jeste. Al veliki.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Joker

Ja uzeo pre par dana Note4, prvih dava dana stvarno veliki ali sada vec normalno... Nije problem ni za jednu ruku a ko ima problema ima i opcija da se prilagodi ruci..
Jurio Lenovo ali na kraju ipak izabrao Samsung..
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

stilgar

Citat: mareskin poslato 28 Jul, 2015, 12:14
Citat: stilgar poslato 28 Jul, 2015, 12:00
@mareskin
obrati paznju i uzmi u razmatranje
! No longer available

p.s. android je sranje :)

Da nije ovo malo preveliko?
Meni je bitno da sve kontakte koje imam u postojeæem telefonu lako i bez gre¹ke prenesem na novi. Bitno mi je da nije preveliki zbog stalnog no¹enja. Bitno je da ima sve nove tehnologije po¹to telefon ne menjam èesto.

veci ekran na fonu je isto sto i veci ekran na tv-u, ako kupis 32" tv kajes se posle sto nisi uzo 40 ili 42". Tako je i sa mobilnim, na veci ekran se naviknes vrlo brzo, konkretno ovaj ima i LTE i NFC i quad core i 1 gb memorije, ne zaglupljuje se ne trazi restart kad ti najvise treba, a posto je prva serija sa microsoft logom prvi ce i dobiti upgrade na win 10. Sto se tice kontakata sve sibnes na gmail ili cloud i i vratis posle. Nijedan fon sa 4.5" ekranom, pa na gore ne mozes da nosis u dzepu od farmerki tako da to nije opravdanje. Ako si gentlman u odelu, staje lepo u unutrasnji dzep sakoa, ako si japi, nosis pederusu i u njoj fon, a kao bajker nosis torbicu na nozi u koju lepo staje :)
Ali bice da si ti android fan :)

mareskin


Stalno moram da nosam torbicu. A u nju ovi veliki telefoni mo¾da i mogu da se naguraju, ali bi se sigurno slomili od pritiska.
Razloga za¹to Android je vi¹e, a najvi¹e lak¹a sinhronizacija sa mojim raèunarom koju veæ imam i auto backup podataka.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu