Glavni meni

vreme da se menja fon

Započeo eclipse4, 25 April, 2015, 22:31

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

dr32

Zbog toga se najvi¹e i dvoumim, d¾aba mi stabilan telefon ako nemam nekih nu¾nih aplikacija potrebnih za posao i svaki dan. Probaæu da saznam jel ima tih meni neophodnih stvari, a bez d¾id¾a bid¾a svakako mogu.
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

UFF

A sta je sa sms delivery reports na win-u?

mazzi

Ima ga ali kao SMS sto malo iritira ;)

UFF

i kad posaljes 5 poruka i stigne ti 4 izvestaja a ti otvoris taj sms znas li kome poruka nije stigla? pisu imena?

mazzi

Ajde, ko jos salje SMS kad ima Viber ;) Ja nikad nisam koristio delivery tako da ne koristim ni sad ;)

UFF

ja koristio i korisitm i dalje
viber dosta ljudi koristi samo kad su na wi-fi-u pa nije ni za qrac (takodje dosta ljudi ne zeli da ima smartfone)
ja npr zelim da znam ko je dostupan a ko ne, sms report ti to omogucava (zoves nekog a on nedostupan, posaljes sms i kad stigne izvestaj znas da je online, pored toga ne moze da ti prica bajke kako od tebe nije dobio poruku kad ti imas potvrdu ;) )

i dalje nisi odgovorio na moje prethodno pitanje  ;D

sto se men tice win je sranje, dzaba sto je "smut and silki" kad nije resio osnovne probleme

mazzi

Odgovor je prost, Microsoft ne vidi to kao bitnu stavku. Nemoguce da jedna takva firma to previdi ... Znaci da suvise malo korisnika koristi tu opciju i nije im bitna. A ko smo mi da se ubedjujemo sa M$ kad oni tamo zaposljavaju mnogo bistrije od nas :D

eclipse4

zadovoljan treba biti krajnji korisnik a ne neko bistar iz firme....Check and mate ;)


UFF

Citat: UFF poslato 26 Avgust, 2014, 10:41
a kako npr dobijas delivery report za sms koji si poslao sa te usrane lumije kad vec kazes da je dobra za sms?
kao read only message u inbox i pise number 316894894941 has recived message
a ti ako si poslao 5 komada i dobio 4 izvestaja gledaj u pasulj ko nije primio

sto se tice poziva ja nisam nasao program koji radi sto i dialer one na androidu tako da ni za pozive nije dobra

onda mozes da postavic custom ringtone ali samo ako melodije sa racunara prebacis na mob preko nekog softvera (jedan od njih itunes-koja glupost koristis mac softver da sa win desktopa prebacis melodiju na win telefon) inace je ni ne detektuje, a ako hoces da postavis custom melodiju za sms onda moras prvo da update-ujes win inace nece da moze

eto nabrojao sam samo neke a ima jos pun Q takvih propusta na win mobile koji me izludjuju tako da ja to vise koristiti necu

idanijel

Ma win nemozes iz imenika da pogledas broj ,a da ga nepozoves  [ludak]

UFF

ma to mora da je zato sto su pametni inzenjeri iz microsofta zakljucili da suvise malo korisnika koristi tu stavku i da im nije bitna :D

clutch&brake

ja poruku sms poslajem bas bas retko. i meni isto tako. i nije tacno da vecina ljudi koristi viber samo preko wi fi... kome god da sam poslao viber dobijem odgovor a i na njemu vidis da li on line i da li je procitao... tako da...
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

mazzi

Citat: idanijel poslato 14 Maj, 2015, 12:03
Ma win nemozes iz imenika da pogledas broj ,a da ga nepozoves  [ludak]

Nisi shvatio ikonicu u listi poziva ;) Kad pritisnes tu ikonicu pise ti gore lepo call contact. Ta ikonica je samo za zvanje kontakta a ne imenik sto jeste malo glupo ali nije imenik. A imas odvojenu ikonicu imenik i odatle mozes sta hoces :D M$ je za neke stvari uvek imao drugaciju logiku, odnosno logiku svojih testera a ako iko ima testere onda je to M$. Ocito da mi odavde ne razmisljamo kao oni u M$

eclipse4

Cim nadjem vreme bacam se na rutovanje g3-a

dr32

Sta mislite o ovom novom Tesla telefonu i sta mu je u rangu. Zvuci interesantno na papiru sve osim prednje kamere od 2 MP.
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

monsterbnt

Citat: idanijel poslato 14 Maj, 2015, 12:03
Ma win nemozes iz imenika da pogledas broj ,a da ga nepozoves  [ludak]

gresis sinak.... mozes i da ga vidis i da ga kopiras na clipboard
Imam lumiu 630 koja je jedan od low end modela i ne pada mi na pamet da se ikada vise vracam na android.
presla su cak i kola preko nje... malo se uzjebao cosak na plastici...
Smrt SVIMA!!!!

Darko

Citat: monsterbnt poslato 27 Jul, 2015, 13:37
Citat: idanijel poslato 14 Maj, 2015, 12:03


ne pada mi na pamet da se ikada vise vracam na android.


kad god sam ovo rekao , smejali su se...

i dalje odgovorno to tvrdim

Bugi

Ja sam pre nekih mesec dana uzeo Lumiu i moram da priznam da ne planiram da se vratim na Android . Cekam 10ku da vidim kako ce to da radi

OKi

Citat: dr32 poslato 27 Jul, 2015, 13:31
Sta mislite o ovom novom Tesla telefonu i sta mu je u rangu. Zvuci interesantno na papiru sve osim prednje kamere od 2 MP.
! No longer available

Citat: Bugi poslato 27 Jul, 2015, 16:11
Ja sam pre nekih mesec dana uzeo Lumiu i moram da priznam da ne planiram da se vratim na Android . Cekam 10ku da vidim kako ce to da radi
I ja evo vec mesec dana koristm lumiu 530 dual, sve mi je aktivirano(na androidu pola od toga i nisam koristio), i sljaka super i to sa samo 512 RAM-a

dr32

Ma na papiru sve sljaka kako treba, ali da li je dostojan svoga imena? I opravdava li svoju cenu? Sta jos od takvih telefona je u tom rangu? Svi se kunu u Samsung Galaxy 3 Neo koji je ok  180 e.
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy