Glavni meni

vreme da se menja fon

Započeo eclipse4, 25 April, 2015, 22:31

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

eclipse4

sad sam video g4 sranje sa onom kozom pozadi kao i galaxy note sto sam video u rumuniji.....

Kanarinac

Razlika izmedju 16gb i 32 gb je sto 16 ima 2gb rama, a 32 ima 3gb rama :)
Kapiram da razlika izmedju g3 i note3 vise u onome sta ko voli. Samsung sam prestao da koristim samo zbog bagova.
Sto se g4 tice mislim da ce izaci tek u junu i kapiram da ce biti preskup. Po meni premium telefone je najbolje kupovati barem 6 meseci posto izadju jer tada vec imaju koliko toliko realnu cenu

Edit: ima i verzija bez koze, samo plastika. Mada je meni kul to sa kozom, ali ko sta voli

Joker

Ja sam sestri uzeo Note 3, zna da joj zabode pomalo... Inace, sve ostalo je extra..
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

dusankobgd

Meni moj Note 3 do sad nije zabo ni jednom, da ga ne ureknem...

Joker

Sve to zavisi od telefona i od koga uzmes... Ja sam imao S4, radio kao sat... Ali bukvalno..
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

dusankobgd

Moj je LTE verzija, uzet nov preko ovih sto donose iz madjarske (lik je iz Subotice) ili odakle god, radi kao sat, burazer od istog lika uzeo S4 isto LTE verziju takodje radi kao sat.

eclipse4

bio danas i video g3 i mogu reci da je fantastican,pogotovu sto se slikanja tice,zum mu je jebacki,kao i cistoca slika....veliki je telefon i bas onakav kakav mi treba,imam ga u ponudi za 250e,tako da cu ga najverovatnije uzeti danas sutra sto bi se reklo....tj cim stigne :) ....

p.s "ako u medjuvremenu ne iskrsne neki drugi ;) "

Joker

Ako ga imas za te pare, nemoj da razmisljas, uzimaj odmah!
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

eclipse4

imam i dobijam neku staklenu foliju....sta god to bilo jer ja folije nikad nisam koristio i futrolu....eh da,tel je nov naravno.....

dusankobgd

Ta "staklena folika" je keva stavio ja kod sebe. Stavio je cim sam uzeo telefon i dan danas je bez ogrebotina. Ranije sam folije menjao na svaka 2 meseca jer me te mikro ogrebotine zivciraju.

eclipse4

Jel ima ko od manijaka da se bavi servisiranjem ili ima nekog ko servisira telefone?
Razbilo mi se staklo na htc one x,ja bih narucio staklo (tac i lcd rade bez problema,tako da bih samo staklo zamenio) i kuciste (masku) pa da mi neko to zameni.

Ovaj decko ovde kod nas sto radi kaze da nije frka ali on nema lepak za htc telefone.doduse nije skupo ni sve to u kompletu da narucim iz kine 20ak evra,ali ja ipak ne bih zamenio org ekran jer radi a za staklo me zabole.

Ako neko moze radi ovo i ima druga koji to radi nek se javi.

Unapred hvala.

castor

A ¹to se ne javi¹ MitoManiac-u, on valjda ima servis telefona u Obrenovcu?
It's the ride that matters, not the bike…

eclipse4

pa nisam znao ko ima zato i pitam ;)

sad citam, ima dve vrste ekrana sarp i jos jedan...mora tacno taj da se kupi.... :(

eclipse4

tacka je turena,uzeo sam lg g3 jos ga nisam sve izmaltretirao al kako mi lici opravdava svih 250e ;)

ah,da.....a kameraaaaa...znaci razvaljuje za sve pare.

UFF

castio si se za rodjendan :D

dr32

E sta mislite za one Microsoft Lumia 535 ili 640 XL? Ima li to ko i kako ste zadovoljni? Koje su prednosti, a koje mane? Citao sam mobilni svet, onaj ga nagrdi za sve pare, kao samo zaposleni u MS-u ce da ga kupuju sto moraju, a ostali... A na papiru i ono sto sam cuo do sada ima puno prednosti, bez bagova, treba mu manje rama isl.
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

mazzi

Jel te zanimaju generalno win telefoni ili bas ova dva modela?

idanijel

imala zena lumiu 630 sve ok,posle 50 dana poceo da ispada iz mreze,i prodam ga.dal je los fon ili losa sreca.

dr32

Citat: mazzi poslato 07 Maj, 2015, 14:36
Jel te zanimaju generalno win telefoni ili bas ova dva modela?
Ova dva telefona, ovaj 535 mogu da uzmem za 100e, a ovaj drugi je na papiru mnogo bolji i krece od 180e. Dosadilo mi sto ovaj strari fon Expiria Arc S stalno nesto baguje, koci isl. Poznanik mi je preporucio Win OS kao mnogo stabilniji, a nemam nikakvo iskustvo.
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

mazzi

Za ova dva modela ne znam, nisam ih koristio. Ja koristim Samsung AtivS, zena ima Lumiu 925 a cale 830. Sve sam ih prebacio na Win :D Po meni je trenutno win telefon bestbuy iz vise razloga.

1. Radi mnogo brze od Androide cak i jeftiniji modeli
2. Imas besplatnu navigaciju koja se redovno azurira
3. Stabilan rad nema zakucavanja

Mane:
1. Ima neka mnogo glupa resenja :) Ako udjes u imenik iz poziva i kontakt ima jedan broj on ga odma zove. Ne mozes da pogledas kontakt.
2. Aplikacija nema bas mnogo. Ima sve sto prosecnom coveku treba ali nema kao na androidu. Nemas moju patrolu i slicne.

Ovo su samo neki utisci na brzaka ;)