Glavni meni

Klasici i oldtajmeri - automobili za sva vremena..

Započeo Hurricane, 12 Februar, 2015, 21:33

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

tamburski

rokno ceger para i opet kesa da je 124 coupe pa da mu se divimo  ovako samo kesa

Andreja

Izgleda do jaja, ima odliène linije. Auto je pogodak. Svako ima svoje...
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D



bogdan

Ranih sedamdesetih sam ih vidjao u Beogradu ,strcao je medju skodama , ladama , moskvicima...



da li se vidja jos po koji

ЯЭВОЛУТИОН

drugar moj ima jedan primerak...bio dobar komad 100 % original...a onda je gledao chp foosa.....dobijao tada 3000....sada ne znam da'l vredi 1.500
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

bigbad86

Ima jedan u KG ali pozadi ima okrugle/romboidne stopaljke, mint stanje. Mada ga nisam video par meseci. Kaze cale da vecina delova pase sa Keca, da je to u principu taj auto.

goranvojska

Citat: bigbad86 poslato 27 Januar, 2016, 18:38
Ima jedan u KG ali pozadi ima okrugle/romboidne stopaljke, mint stanje. Mada ga nisam video par meseci. Kaze cale da vecina delova pase sa Keca, da je to u principu taj auto.
sve pase osim limarije.imao.taj sa tim svetlima je noviji al meni ovaj lepsi.

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

tamburski

Ovaj zelenkavi je gadan ko simca crveni je lepsi na radost

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Gašpar


Hurricane


misa-pei

Država je najveći neprijatelj naroda

Hurricane


gorki

THINK BIKE !

stalker92

Da podelim i ja svoj veèiti projekat  :D

Nije milionske vrednosti kao prethodni u ovoj temi, ali je meni draga zanimacija.  [ninja] '81 Ford Taunus

Kupljen krajem srednje ¹kole za èitavih 220e, mo¾ete zamisliti u kakvom je stanju bio, ali ¹to je najbitnije bilo u tom trenutku - radio, palio i donekle koèio  :D



Posle jedne sezone vozikanja rasturen da se malo okrpi... Ispostavilo se da ne mo¾e malo, pa je komplet raspièkan da se uradi limarija, farbarija, pa sam u procesu shvatio koliko su umrli trapovi, koènice... U su¹tini pravimo od govana pitu ¹to bi se reklo, i nakon par godina i dalje nije u jednom komadu, manjak slobodnog vremena  [samoubistvo] Soba i gara¾a mi pune novih delova koje sam isporuèivao, oseæam se kao da ¾ivim u prodavnici auto-delova, jedva èekam vi¹e da ga sastavim.

Par slika iz raznih faza sreðivanja, koga interesuje mo¾e da isprati sve u temi na Ford klubu.  :)


Hurricane

..bravo   [clapp]

lepa boja kad je nova, nego jel imaju beli migavci za njega?



Gemballa:










ovo je nekad znacilo namunjen nedobog

bigbad86

Meni bas na ovim starijim vozilima bas lepo izgleda zut migavac.

Mil@n

2016 u Italiji (Trst) posetim sajam starih motora. Bilo i starih automobila, klasika, pravi vremeplov.
Evo par komada, 'talijani...