Glavni meni

Klasici i oldtajmeri - automobili za sva vremena..

Započeo Hurricane, 12 Februar, 2015, 21:33

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

jevta


joka

NSU, a blizu mu bila i starija ©koda Sport

Bori¹a


goranvojska

Citat: Bori¹a poslato 01 Januar, 2016, 22:25
Citat: tamburski poslato 01 Januar, 2016, 21:23
Borko sine samo nam reci koje legende je zaporozac kopija


fica?
ne znas bre ni kako izgleda a uzivo nisi ni video.ajde u cosak.

Bori¹a

nisam posteno, lupio sam, posto ovde ima naroda koji se lozi na stare aute... nisam u tom fazonu izvinjavam se


Gavrolini

Na aute da, na krseve ne. Vremenom se iskristalisalo sta valja a sta ne. Pa se tako dobra manta A ceni preko 4000e, spacek isto,kapri, buba takodje ali zato diana, kec ,zaporozac i slicno mozes da kupis za 50e.

Bori¹a


Andreja

Pegle ima¹ 50 dinara po kilogramu, kod mene je 35rsd/kg, zapelo mi...
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Gavrolini poslato 01 Januar, 2016, 22:51
Na aute da, na krseve ne. Vremenom se iskristalisalo sta valja a sta ne. Pa se tako dobra manta A ceni preko 4000e, spacek isto,kapri, buba takodje ali zato diana, kec ,zaporozac i slicno mozes da kupis za 50e.
kupicu svakog dobro ocuvanog zaporosca sa kraja sedamdesetih za 50 evra.......gavrolini........vrednost necega, srecom, ne odredjujes ti , vec trziste.....vecina americkih muscle car-ova je djubre, realno....ali su sa cenama otisli u tri lepe, jer ih trziste trazi.....500000 usd za mustanga pre par godina ..pa makar bio i specijalka je mnogo....
Tako i za zaporsca u vrhunskom stanju dobijaju i po 10000 evra.....znam jer sam drugaru prodao njegovog...
Inace imao je v4 motor vazdusno hladjen i pokazao se kao odlican u uslovima velikih minusa...u sibiru....kod nas je imao problem za pregrevanjem je svaki majstor zaboravi da vrati neki pleh i tu mu je kraj....auto je imao i vebasko grejanje, nezavisno od motora....trosio je oko 8 litara benzina....i nije bio kopija \nsu prinza 1000tts...vec princa 1000l iz 60-ih
http://img9.rajce.idnes.cz/d0901/1/1718/1718330_70b378dc0f77bff9307a063741bf5037/images/Zaporozec_ZAZ_968_1972_.JPG
http://www.classiccarsmonthly.com/images/4d3c901d2a45b_max.jpg

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gavrolini

Jbg ja sam za zaporozca cuo prvi put kad sam ga video u novostioglasima ili takozvanim velikim oglasima. Tad nije bilo ni halooglasa a ne neta. Zapamtio sam ga jer je bio jedini automobil po ceni od 130e. Za te pare nije bila ni peglica. Odatle ja imam secanje da je to jeftin auto.


Gvozden

Moj kum ima prinza u dobrom stanju, nasledio od pokojnog strica... auto garaziran decenijama, unutra sto bi rekli apoteka..
Bio u prvoj boji , ovaj zapeo da ga ofarba... fix idejama nikad kraja  [ludak]

mi¹ko_kolo

Moj kom¹ija Toèak iz Smaka je imao Princa, pre nekih 10-15 godina. Ukrade mu ga cigan iz kraja i slupa.   [ljutko]  [prebicute]

bigbad86

Seljaku kaze se pripadnik romske nacionalnosti :p

Hohštapler

jok, cigan je cigan. ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mi¹ko_kolo

Citat: Ho¹tapler poslato 02 Januar, 2016, 22:38
jok, cigan je cigan. ;)
Vala ba¹.
Citat: bigbad86 poslato 02 Januar, 2016, 22:31
Seljaku kaze se pripadnik romske nacionalnosti :p
Ima u mom kraju i Roma ali njih je mnogo manje od cigana.


Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

bigbad86

Pitam se samo dal je roknuo i pratecu elektroniku ili samo rokno agregat.