Glavni meni

Hornet 600

Započeo zagadjenje, 02 Januar, 2015, 20:50

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

zagadjenje

Citat: zagadjenje poslato 02 Januar, 2015, 20:50

Zamenjen i hladnjak ulja, nove gumice tu.


Oti¹lo i to doðavola, ali i semering prosvirao bio ba¹. Sve zamenjeno ;)
I kod mene radi na visokoj, to je ok koliko sam èuo. Na otvorenom, naravno, ispod pola.
Tjuning bud¾ing

zagadjenje




Ovo je taj zatezaè. Odvije se matica, blago dotegne ¹raf i zategne matica.
Tjuning bud¾ing

UFF

Vec sam sve to objasnio mkt-u :)

zagadjenje

OK, i na pp smo se kuckali ali mo¾da ima jo¹ ljudi koje ovo zanima pa sam okaèio ovde. ;)
Tjuning bud¾ing

zagadjenje

Po¹to po¾eleh vi¹e svetla, da ne ka¾em, nisam bio odu¹evljen kako osvetljava far na Anahondi, re¹ih da uèinim ne¹to po tom pitanju. Xenon u reljefni far veliko no no, a i èuo sam iskustva da je u okruglom jedan veliki penis. Samo blje¹ti, osvetljavanje sranje.
Te kupih Osram razbijaè noæi plus, odnosno Osram night breaker plus



Evo par fotki pre i posle. Ovo je montiranje, mada sam izebao ugao pa i nije to to.



Pre i posle noæu. Fotkano mobilnim sa iste pozicije. Gospodin Bandera je iza leða





Jo¹ jedna pre i posle s tim da je pre fotkana oko 17:30,  a posle oko 9:45 po veoma sunèanom danu.



Sa fotki se i ne vidi neka razlika. Menjao sam sijalicu zbog osvetljenja puta, ne zbog izgleda motora kad je far upaljen. Prvi utisci su ok. Nisam imao priliku da vozim noæu jo¹ uvek. Ono ¹to sam primetio je da u sumrak, dok jo¹ ima dnevnog svetla, ranije nisam primeæivao snop na putu, sad se vidi i te kako. "Cut off" je izra¾eniji, odnosno gornji deo snopa i snop je daleeeeko du¾i! To je najveæa razlika. I opet ka¾em, to sve u sumrak. Ranije vozim i ne vidim upaljeno svetlo, sad mi proso neobièno da mlatim ovim fenjerom dok vozim u takvim uslovima. I svetlost jeste ne¹to belja.
To su neki prvi utisci. Èuo sam dosta hvale na konto ovih sijalica pa hajde da isprobam. ONB je imala manu da kratko traje, navodno su sa ONB+ to re¹ili.
Nadam se da æe nekom koristiti pisanija ko se razmi¹lja o istim sijalicama.





I za kraj jedna fotka onako....

Tjuning bud¾ing

Bori¹a

ja sam se sa nightbreakerom preporodio... jeste skupa i kazu da kratko traje ali sam prezadovoljan...far nam je isti tako da znam

zagadjenje

1000 din sijalica
Tjuning bud¾ing

Bori¹a

1250 ja platio u kit komercu u cacku... obicna je 200 din jbg

DebeliZmaj

stavio LED i prejebo sve xenone itd :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

rboban

Vozis nocu?


Sent from my iPad using Tapatalk
Ride It Like You Stole It


DebeliZmaj

Citat: rboban poslato 10 Maj, 2016, 00:24
Vozis nocu?
Sent from my iPad using Tapatalk

kad moram ...
al onda sanjiva... :D
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

zagadjenje

@Boki

Dr¾i se regler jo¹ uvek, dr¾i :D





  ;D ;D ;D
Tjuning bud¾ing

zagadjenje

Citat: rboban poslato 10 Maj, 2016, 00:24
Vozis nocu?


Sent from my iPad using Tapatalk

Vozim, ¹to da nou? Ne vraæam se kuæi kad poène mrak da pada :P


Zamenjene gume i prilika iskori¹æena da se detaljnije opere sve.





Zadnja guma uspe¹no probu¹ena nakon 20 min! Opet mini metalni opiljak.

Kafanski trkaè... pijani.


Tjuning bud¾ing

Darko


zagadjenje

Nemam vremena. Ba¹ sam s vremenom napet. Veèeras i pèele selim, sutra u Kragujevac... Ma ¹ou.
Kad se vratim iz KG sledi monta¾a. Ponedeljak sam slobodan, ne radim. Mo¾da i u pon montiram
Tjuning bud¾ing

BOKYBOY

...ooo...Miselinko...bravo,bravo...jel to sa plave Frontere guma? ;D



zagadjenje

Haha... Te sa frontere montiram sad za Vojsku, da se jurim sa Lordom i Kostom. I da prevezem Ho¹taplera preko mosta :P
Tjuning bud¾ing

BOKYBOY

Citat: zagadjenje poslato 22 Jun, 2016, 18:57
Haha... Te sa frontere montiram sad za Vojsku, da se jurim sa Lordom i Kostom. I da prevezem Ho¹taplera preko mosta :P
...onda skini copavu i ostavi kuci,nece ti trebati... [rofl] [rofl] [rofl] ...ides sa nama od 1000 ruza ili ces i ti bruko auto putem...? :)

zagadjenje

Sutra kreæem u Kragujevac na festival. U nedelju iz KG kreæem za Vojsku :)
Tjuning bud¾ing