Glavni meni

Transalp iz oglasa kakav je?

Započeo uroskv, 20 Novembar, 2014, 00:37

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

uroskv

 [callme] [callme]Zamolio bih nekog od brace koji zivi u N.BEOGRADU DA VIDI HONDU TRANSALP XL 600V.87 GOD.60.000 PRESLA.[BP] SU TABLICE BACKI PETROVAC.Imaga na MOJ AUTO,I POLOVNI AUTOMOBILI-oglasi..ZLATNO ZUTA BOJA-REPARIRAN.MOLIO BIH AKO MOZE NEKO OD BRACE DA VIDI MOTOR.VLASNIK JE GOSPODIN TONI.INACE JASAM IZ KRALJEVA.SAMO DA MI POSALJE PORUKU DA LI MOTOR VALJA ILI NE!!MOZE NA MOBILNI -0638685122.UNAPRED HVALA!!! [klanjam_se] [klanjam_se]

UFF

mogu ja ujutru da ga vidim ako mi obecas da ces ubuduce pisati malim slovima i da neces otvarati teme sa naslovima kao da se davis

Boban_m


uroskv

#3
ok


gixxer

BP= Backa Palanka

uroskv

Cekam novac iz banke dami odobri pa pravac BG.AKO bude sve kako treba!!!mislio sam da ga doteram kombijem,ali skupo!!samo probne tablice mislim da su pristupacnije???Gde se uzima probne tablice u BP.Gdeje registrovan ,ili moze u BG??


Hurricane

..za poèetak, uspori misli malo..

prvo da vidi¹ motor, ¹ta si se primio ko pelcer...

clutch&brake

Imolimtepocnidakoristisspacetaster
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

uroskv


Hurricane

 :o

mora da ide golim na molim, ¾ao mi je, namestio si se...

con3

OVO DA SE OBAVEZNO STAVI PODobavezno  :violina: :drka:

Hurricane

...¹alu na stranu, daj link, adresu ili ne¹to da se obavezno pogleda ta Honda..


gixxer

Meni u BG u Ljermontovoj nisu hteli da izdaju probne tabliceza motor jer kazu ne postoji 1 probna tablica za motor nego samo 2 za automobil,na kraju sam dospeo kod sefice i dobio-kupio za 4000 dinara 2 kao za euto i to uz pricu tipa znate ovo nije po pravilima ,ali hajde da vam pomognemo

mrle

urke, od koga si nabavio takav spid?
Radi izgleda do jaja


uroskv

Znali ko nesto o ovome motoru???

Andreja

Ako je sve kao u opisu, za ove pare je vrhunski, izgleda jako dobro. Samo jo¹ neko d'ode da ga ispregleda.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

srbac

http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,18542.0/topicseen.html

Zovni ovog tipa, a ovaj je mladji 4 godine and dobijas opis vozila iz prve ruke !!!

I besplatni prvi servis !!!!  [ljubav] :P

Cale

Citat: Andreja poslato 20 Novembar, 2014, 20:09
Ako je sve kao u opisu, za ove pare je vrhunski, izgleda jako dobro. Samo jo¹ neko d'ode da ga ispregleda.
Meni je to puno love za '87.

Conti-Moto

Citat: srbac poslato 20 Novembar, 2014, 20:22
http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,18542.0/topicseen.html

Zovni ovog tipa, a ovaj je mladji 4 godine and dobijas opis vozila iz prve ruke !!!

I besplatni prvi servis !!!!  [ljubav] :P

Ovo se zove originalno-neodvaljeno stanje motora ...
Onaj gore za 1.000 eura je prosao svasta u zivotu.
Novo !!!
Conti ROAD !!