Glavni meni

Transalp iz oglasa kakav je?

Započeo uroskv, 20 Novembar, 2014, 00:37

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Hohštapler

Citat: Cale poslato 22 Novembar, 2014, 16:49
Citat: uroskv poslato 22 Novembar, 2014, 12:17
sta da gledam!!kad nemam pojma!A prodavac nema ovlascenje!!istekla registracija,motor u Novom Beogradu.IZACICEMI PUNO SA TRANSPORTOM DO KRALJEVA!
Dali te zanima Honda NTV ? Mladja je i jeftinija.Stanje perfektno.Vozi ga neki starkelja.Ma i ne vozi ga-stoji mu.

NTV od Hlebnickog?? Po¹to?
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

El Jefe

Posto i da li nosaci kofera idu u cenu?
Друштво за заштиту од животиња

uroskv


perlx


Andreja

... reèe vozaè Afrike. Isti kurac k'o Afrika samo ¹to je nejked a ne advenèr turing. :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

UFF

vidis da je pod uticajem rezolucije

srbac

Citat: Bori¹a poslato 22 Novembar, 2014, 17:12
Citat: ©eki poslato 22 Novembar, 2014, 17:09
©to se javi kad si bio u Valjevu?

zena mu vozila pa je morao da prati situaciju ;D ;D ;D


Zurio sam, drugi put se javljam,,,

Zena ostade kod taste u BG..
Bio i gledao DRZ u N.Beceju, agregat dobar a motor pocupan kao da ga je vozio Mad Max pa u Valjevu  onog belog KTMa lc4 400 egs  i skoro ga kupih. Motor je odlican ali sam odustao, meni je mali ima napred 19 a nazad 17 i ... pade mrak...  toza nervoza...

UFF

Evo sad sam bio da ga vidim

Nema tu sta ni da se gleda posebno kad je motor 27 god star i kosta ispod 1000e ali evo ukratko zapazanja:

Pali, radi, ide i to je to :D

Ima problem kad zavergla ponekad alnaser ostane da radi dok ga ne lupis malo :) lampica za neutral se sama pali i gasi tj negde gubi kontakt kao i obrtaljka koja proradi kad je cuknes tako da trebace ti neki elektricar ako ga uzmes

Kres barove skinuti i ofarbati, vizir slomljen to zameniti, gume su dobre obe, (daje jos neke uz motor ali nema potrebe jer su ove nanjemu ok) lanac i lancanici mogu jos da guraju, regler zamenjen, akumulator nov, disk je brazdama, onako istosen ali ne mora jos da se menja, lepo je ofarban, agregat mirno radi i dobro zvuci, nemam pojma koliko se krecu cene ali mi se 900e za koliko bi ga dao cini ok za takav motor pod uslovom da sa strujom nije neki veci problem u pitanju (u sta sumnjam jer mator je on nema tu sta da se zakomplikuje kao na novim motorima)

Eto toliko od mene, nadam se da sam ti pomogao iako nema tu sta posebno da se gleda osim estetike i potrosnih materijala a estetiku opet nema sta da gledas kad je motor mator i kinta mala tako da ces morati ipak sam da dodjes i da ga provozas (da vidis jel je prav, jel vuce u stranu, kako poteze i jel menjac dobro radi) sto ja nisam trazio jer nit sam kupac nit sam poneo kintu   [cheers]




uroskv

H [cheers]vala vam!!!puno!! [cheers].NEZNAM STA DA RADIM?najbolje da skupim jos kinte i uzmem nesto sto nema gresaka!!!nego da jurim majstore!!!!josjednom puno vam zahvaljujem!!!ako nesto treba u KV.TUSAM!!!!! [cheers]

srbac

Za nema greske, treba jos dva puta toliko kinte...

BOKYBOY

Citat: srbac poslato 24 Novembar, 2014, 18:01
Za nema greske, treba jos dva puta toliko kinte...

...ili deset puta vise...za Afriku... ;D

ЯЭВОЛУТИОН

malo je desetza afriku...1000 puta vise....ako hoces da bude bas dobra :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Andreja

Svaka Africa je dobra, nema tu ¹ta da crkne. Ali od 10000e pa na vi¹e gledaj...
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

srbac


Grof

Uzmi onaj bokiliæev i ne brini :) ta razlika od 200-300 eura je nebitna ako uzme¹ u obizr da na ovom za 900 ima da se radi a bokijev je sedi i vozi....

Hattrick

Citat: srbac poslato 24 Novembar, 2014, 18:38
Nova Afrika 8500e

Ne valja ta nista, samo ono isprobano, 1992. Afrika za 7500€, da se vozis, da te bog vidi. ;D

mkt


BOKYBOY

....evo ti ovo za iste pare...bar je mladje i registrovano ako nista drugo... [neampojma]

http://www.polovniautomobili.com/oglas5135340/aprilia_pegaso_650/

UFF

pegaso mozes samo da poklonis, da prodas ne, za razliku od trandze ma koliko stara bila

Panta Zemunac

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 22 Novembar, 2014, 18:29
otecu ja cetvorkicu Detergentu....on je nejak i nemoze da se brani.....


Otmi, otmi...pa me zovi!!