Glavni meni

Yamaha r1

Započeo Uros, 05 Februar, 2011, 15:32

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Pop

Citat: SSZGO poslato 28 Decembar, 2011, 08:48
tvoj r1 je model 04-06

12 litara da trosi je nenormalno mnogo...
hebem li ga, kad sracunam to je otprilike to...  18l tank, dok se upali rezerva recimo da ode 15.... sipam do vrha i resetujem kilometre i kad se opet lampica upali na satu pise 120km sto je otprilike to 100 km : x l = 120 km :15 l => x = 100*15/120 = 12 l
mada znao je i 180-200 km da navuce kad ga vozam onako normalno i lagano, al to je bilo u pocetku kad sam tek pocinjao... to mu dodje 7 i nesto l.
Pricam o gradskoj voznji...

mozda ne meri dobro... jebem li ga... kad bude prolecni servis pretrescu ga.

Citat: SSZGO poslato 28 Decembar, 2011, 08:48
poznata je po nenormalnom grejanju zadnjeg sedista tj suvozaca, sto je reseno u modelu 07-08

sto se tic egrejanja masine, svakom motoru se greje masina ne stavljaju se noge na istu jbt :)

Suvozacice se ne bune... Mada se meni muda cesto bune, tako da ni vozac nije bas postedjen grejanja... al jbg.... a za nogu na masinu, znam ja to, al omakne mi se jbg nekad ;)
nekako mi se cini da mnogo vise toplote "isijava" na vozaca u odnosu na neke druge morore...

"Грме танки џефердари..."


RRa¹ko

ma koliko god pazio da se ne opeces na agregat, mora da ti se desi bar jednom u sezoni.. meni svake god.. nekad i nekoliko puta! a bas vodim racuna o tome al omakne se..  [doh] [doh]

freepartyman

Ovaj model gledam.
Najlepsi R1 ikada napravljen sto se mene tice.  Prednost dajem crnoj semi :D
http://s12.postimg.org/y56zlb8cd/5115263960_698ef6e211_b.jpg
I became a beast to rid myself the pain of being a man

andrijadragan

iz  iskustava  ,,,   burazeru na  koliko   drzis  obrtomer  toliko  trosi  ,,ako  je  malo  cacnuta    odlazi  do  15  bez  problema  .........  gume  jede,,plocice ,gorivo..itd....  u  principu   ako  ga  kidas  i  masiras   ocekuj    pozamasan  rashod  novca  ...........ali    sevdah  nema  cenu  ,,kada sidjes  sa  nje  imas  neki  blesav osmeh  na  licu........
Bolje  da  zaserem  odmah nego  da  se  kasnije  nesto  iskomplikuje......