Glavni meni

Bajk Rok Misija 2014

Započeo ljupche92, 22 Jun, 2014, 21:03

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ljupche92

Kopirao citat sa FB-a  [cheers] [cheers]

ПОЛАЗАК: 28. ЈУН-а СА ПЛАТОА НАРОДНЕ СКУПШТИНЕ У 10:00. ПОВРАТАК: 29. ЈУН-а 2014. (СУБОТА – НЕДЕЉА)
ОСМА ПО РЕДУ ''БАЈК РОК МИСИЈА 2014''
ПРЕДХОДНИХ ПАР ГОДИНА, СПОНЗОР ЗА ГОРИВО БИО ЈЕ КОМПАНИЈА НИС ПЕТРОЛ, АЛИ ОВЕ ГОДИНЕ, НИСУ У МОГУЋНОСТИ ДА НАМ ИЗАЂУ У СУСРЕТ.МИ ИМ СЕ У СВАКОМ СЛУЧАЈУ ЗАХВАЉУЈЕМО ЗА СВЕ ШТО СУ УЧИНИЛИ ЗА НАС. ОБЕЗБЕЂЕНО ЈЕ СПАВАЊЕ У СПОРТСКОМ БАЛОНУ У КОСОВСКОЈ МИТРОВИЦИ КАО И ВЕЧЕРА ЗА СВЕ УЧЕСНИКЕ БАЈК РОК МИСИЈЕ. ЗАБАВЉАЋЕ ВАС ПОЗНАТИ РОК ИЗВОЂАЧИ ПОПУТ ОКТОБРА 1864 СА ТАЊОМ ЈОВИЋЕВИЋ, БОРЕ ЧОРБЕ И ДРУГИХ НАШИХ ПОЗНАТИХ ИЗВОЂАЧА. ПРИДРУЖИТЕ НАМ СЕ ДА ДОКАЖЕМО ДА НА ОВАКО ЛЕПУ МАНИФЕСТАЦИЈУ НИСМО СВЕ ОВЕ ГОДИНЕ ИШЛИ САМО ЗБОГ ГОРИВА, КОЈЕ МНОГИМА ДАНАС ЗНАЧИ.
ПОДРЖИМО НАЈВЕЋИ БАЈКЕРСКИ КАРАВН У НАШОЈ ЗЕМЉИ.
УВЕК УЗ БРАЋУ!!!

Ko ide od manijaka ?  [cheers]
[cheers] [cheers] [cheers]

goranvojska

ja sam tad na putu a inace sam do sada uvek isao i nisam tocio gorivo.srecan put svima koji idu i lep provod.od mojih lokalaca njih 6-7 idu sigurno sto motorima sto kolima.

ProjectLord


Boban_m

Bravo za sve koji idu, ali imam osjecaj da ce broj "patriota" ove godine biti znacajno manji.

ljupche92

Sad sam to hteo da kazem, mislim da ce biti dosta manje motora zbog goriva :(
Jbg... Kao sto rece projectlord JEBES GORIVO...IDEM!!!! ;D
[cheers] [cheers] [cheers]

PECA BMW

Citat: Boban_m poslato 23 Jun, 2014, 00:24
Bravo za sve koji idu, ali imam osjecaj da ce broj "patriota" ove godine biti znacajno manji.

U prevodu " patrijote su oni koji imaju para za gorivo , sirotinja su izdajnici "
no kako god da ne ulazimo u rasprave i tome slicno ...

Vidimo se dole . osecam da ce ove godine biti bolje nego ikad ...

nego kakvo je to sranje dole bilo ?
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Boban_m

Citat: PECA BMW poslato 23 Jun, 2014, 02:11
Citat: Boban_m poslato 23 Jun, 2014, 00:24
Bravo za sve koji idu, ali imam osjecaj da ce broj "patriota" ove godine biti znacajno manji.

U prevodu " patrijote su oni koji imaju para za gorivo , sirotinja su izdajnici "
no kako god da ne ulazimo u rasprave i tome slicno ...
Znacilo je da mislim da je dosta ljudi islo uglavnom jer je gorivo besplatno, pa sto da ne. Na pamet mi nije palo da neko moze da tumaci na taj nacin kako si ti procitao, ali eto...opreza nikad dosta ;D

PECA BMW

znam da nisi mislio lose i da si prozivao pojedine jajare , ali veruj dosta ljudi to shvata na taj nacin   [cheers]
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Boban_m

Za mene ni ti koji su otisli dole, makar bili motivisani besplatnim gorivom nisu jajare. Ali nije bas ni da su iz patriotiskih razloga potegli, zato pod navodnicima. A jajare su oni koji zive blizu pumpi gdje se tocilo, napune rezervoar i vrate se kuci.

Hohštapler

Pa svakako su svi lak¹e odluèivali zato ¹to im je pola puta besplatno, a za nazad se nikad nije dobijalo gorivo, jest da su mnogi presipali i u kanistere...
Sa druge strane, ja sam se neækao dal da idem ove godine, vozi mi se, ali mi se ne vozi sa 1000 motora, po mom mi¹ljenju suvi¹e "vrele krvi" na jednom mestu i ne deluje mi ba¹ bezbedno.. uostalom, skoro svake godine neko nastrada. :/
Ako ne budem imao posla  i budu hteli ovi moji - idem!
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Ivicat

Ne moras da ides u grupi. Mozes malo pre, a mozes (kao dosta njih) da sackas da glavna grupa prodje pa ti (vi) za njima.

Citat: PECA BMW poslato 23 Jun, 2014, 02:11
...
nego kakvo je to sranje dole bilo ?

Jos uvek je. Prica sa tv-a je da su srbi uklonili barikade sa mosta (u 1h nocu!!!), kako bi pokazali da zele da se integrisu. Pa su umesto barikada, posadili park mira. Da, kako da ne....



Ivan1979

Citat: PECA BMW poslato 23 Jun, 2014, 02:11
Citat: Boban_m poslato 23 Jun, 2014, 00:24




Vidimo se dole . osecam da ce ove godine biti bolje nego ikad ...



I meni se cini Peco, I meni se cini   [yahoo]





balcan girl

odes ispred glavne grupe kao ja :D ja sam isla 2011.god prvi i zadnji put :D nesto sam se razmisljala da idem i ove godine ali jbg moram stan da sredim :D zabava je inaèe extra, ima nekih ludaka sa rrrrrrr motorima koji bukvalno ne znaju gde udaraju mada je veæina u grupi skroz cool :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

eclipse4

Citat: Boban_m poslato 23 Jun, 2014, 02:32
Za mene ni ti koji su otisli dole, makar bili motivisani besplatnim gorivom nisu jajare. Ali nije bas ni da su iz patriotiskih razloga potegli, zato pod navodnicima. A jajare su oni koji zive blizu pumpi gdje se tocilo, napune rezervoar i vrate se kuci.


benzin patriote  [rofl]

balcan girl

ja sam se tankala i ovako i onako :D meni to gorivo nista ne znaèi :D pogotovo kad imas rezervoar od 12l a motor ti trosi 5 na sto :D :D :D ne mozes daleko da stignes kako god okrenes :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic


balcan girl

al sta cu kad ga voliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Ivan1979


PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

ljupche92

[cheers] [cheers] [cheers]