Glavni meni

Bajk Rok Misija 2014

Započeo ljupche92, 22 Jun, 2014, 21:03

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

goranvojska

nemanja ide kolima posto mu je motor kod majstora a ja sa mojim trenutno u puli i ujutru krecem za bec.srecno i lep provod.

goranvojska

nazalost javio mi je nemanja da je jedan nas kolega smrtno stradao tako sto je sleteo motorom u neku provaliju.radi se o decku pripadniku policije sa nadimkom Dacko iz bg.ako zna nesto neko vise neka javi.necu da pisem u temi smrtni slucajevi dok ne znamo tacno.

ProjectLord


Bugi

Acko - Sale par krivina posle U¹æa nastradao crvena Ninja kawasaki RIP

ljupche92

:( Saucesce porodici :(
Upravo sam stigao sa Kosova, bilo je super sve, osim ovog smrtnog slucaja ...
Video sam par manijaka i ekipu iz Jagodine (i Vojske)..  [cheers] [cheers]









I jedan manijak ;D



[cheers] [cheers] [cheers]

dr32

4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

chengelle

Ekipa iz Jagodine stigla kuci,svi zivi i zdravi Hvala Bogu. Bilo je lepo druzenje ali je organizacija bila katastrofa ali jbg sta je tu je.
   A sto se tice decka koji je nastradao,mi smo stigli bukvalno minut posto je sleteo, Nemanja Vojska je silazio dole u ambis i decko je tada jos bio ziv. ali mu se puls usporavao i na kraju... jbg ... tuga
Nije bitno sta vozis,vec kako se osecas dok to radis!!!!

Hattrick

Citat: chengelle poslato 29 Jun, 2014, 18:36
...A sto se tice decka koji je nastradao,mi smo stigli bukvalno minut posto je sleteo, Nemanja Vojska je silazio dole u ambis i decko je tada jos bio ziv. ali mu se puls usporavao i na kraju... jbg ... tuga

Smor, jbt  :(

guri

radi se o policajcu Riletu iz PS Palilule, Borca...kazu da mu je pozlilo na motoru i da je uleteo u kanjon kod Raske. Tuga i steta bio je sjajan momak..RIP

Ivan1979

Spremismo se  [yahoo]


Nadjosmo se  ;D


Snadjosmo se  :-[




I zivi se vratismo


[rofl]

[rofl]


[cheers]

Ivan1979


Ivan1979


PECA BMW

Citat: Ivan1979 poslato 30 Jun, 2014, 18:00

I zivi se vratismo


[cheers]



Pored ovih pametnih telefona sad imamo i pametne foto aparate , prikazuju sliku bas onako kako mi vidimo ....
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lazic