Glavni meni

Pa ti zagradi nekog posle

Započeo Dzambo, 31 Januar, 2011, 23:59

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Dzambo

  [rofl] [rofl] [ludak] [rofl] [rofl]

http://www.b92.net/automobili/razno.php?yyyy=2011&mm=01&nav_id=488173

Citat®estoka kazna za parkiranje

Nedostatak parking mesta i frustrirani ljudi za volanom svakodnevica su u Beogradu, a jednog vozaèa lo¹e parkiranje mo¾da je ko¹talo automobila.



Iako mislite da je nesavesni vozaè zaslu¾io demoliranje vozila, nasilje nije naèin za re¹avanje ovakvih problema.
Kada vas neki automobil zagradi na parkingu, vi trubite sirenom. Ako se niko ne pojavi u roku od 10 minuta (u zavisnosti od va¹eg strpljenja i ¾urbe), zovete pauka. Meðutim, pauk funkcioni¹e po Marfijevom zakonu jer se pojavi kada vam ne treba, a nema ga kada vam treba.

Dok komunalna policija po¹alje nekoga na teren, prestupnik je veæ oti¹ao.

Prema fotografijama koje smo dobili od posetilaca na¹eg sajta, mo¾emo da zakljuèimo da je vozaè zagraðenog vozila izgubio strpljenje i uzeo stvar, odnosno alat, u svoje ruke.

S obzirom na to da je barkod na pijuku zabijenom u krov ©kode Fabije vidljiv i na fotografiji, mo¾emo zakljuèiti da je nervozni vozaè u momentu besa odjurio u prodavnicu alata i pazario isti.


Ono ¹to je sasvim izvesno je da ovoj ©kodi nema vi¹e spasa.

Prema reèima autora fotografija, snimljene su kod Fontane na Novom Beogradu, ali ne zna detalje razloga za demoliranje vozila, a ukoliko neko zna, neka nam javi, i rado æemo objaviti prièu vezanu za fotografije.

Ukoliko se ispostavi da je demoliranje vozila posledica nekog treæeg razloga, treba da znate da bez obzira na to koliko ste uznemireni u nekoj situaciji u saobraæaju, morate ostati pribrani i razumni.

Ne smete dozvoliti da, u situaciji u kojoj ste vi o¹teæeni i bespomoæni, napravite krivièno delo koje æe vam zakomplikovati ¾ivot. Uni¹tavanje tuðe imovine je znatno veæi prekr¹aj od nepropisnog parkiranja a nedostatak vremena i bezgranièni bezobrazluk nekih uèesnika u saobraæaju nisu vredni va¹ih nerava.


Gavrolini

pa tako i treba....uh koliko sam puta pozeleo radnju  u blizini koja prodaje slicna orudja.

mi¹ko_kolo

Voleo bih da je to razlog. ©ta vi¹e, nadam se da jeste. Toliko je bahatih u ovoj zemlji i oni ne razumeju ni jedan drugi naèin osim primene sirove sile.

Gašpar

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]


Koju mu je stetu napravio, ovo nije normalno, ali neka, sledeci put ce paziti kako parkira  ;D

Popsy

totalno razumem èin...

gledam da ne zagradim nikoga a i ako to uradim ostavim broj mob. u shoferci...

Never underestimate the power of the dark side ... === ***

Dragan_kineziolog

A ako vas organi reda i mira zagrade postupa se na sledeci nacin ;D
Skidanje kandze u Prijedoru
Tezak je zivot nas nindzi

Popsy

Never underestimate the power of the dark side ... === ***

Dzambo


UFF

Zar nije jednostavnije prici polako, branik u branik pa ga izguras i ostavis na sred ulice
Ti odes a njega ce vec da pokupi pauk ili ce neko ko zeli da prodje tom ulicom da mu zabode kramp ;)
A ti nemas nista sa tim (i boli samo prvi put kad malo izgrebes svoj branik-posle ti se jebe bas)

mi¹ko_kolo

Nike problem "branik u branik" kad ruèna nije dignuta. Ume da bude kad jeste, pa se polomi branik, ili se podvuèe¹ pod isti... A onda, osim ¹tete ima¹ i duplo nerviranje.

Dzambo

A kad je sneg, mozes nekog da zagradis i bez automobila...  [rofl] [rofl] [rofl]


SSZGO

Kakav branik o branik ako povuce rucnu ili je u brzini, nahebo si...

@dzambo - genijalno :)
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

mi¹ko_kolo

Nije problem ako je samo u brzini, to se pregura. Malko cima zbog kompresije ali ide. Ruèna jeste problem. Verujte, probao i spreda i od pozadi i prvom i u rikverc.

UFF

Zavisi sa kojim autom guras i sta se iza tebe parkiralo
Ja do sada nisam imao problema, pogotovo ako je nesto malo i lagano tipa ova fabia

Wolverinu se tako parkirao neki lik na ulazu u dvoriste i ostavio auto 3 dana pa njegov matori treci dan prso i zabetonirao ga
Poredjao cigle ispod guma pa dosuo soder iza i ispred njega - kaze "sad nek ostane vecno, vise nije auto nego spomenik" (plus ga je u prolazu ocesao neki kamion po branuku, neko mu slucajno zakacio retrovizor i kapljala mu neka fabra po krovu...)

mi¹ko_kolo

I to ima veze. ©to jes'-jes'!

Gašpar

Ovo sa skinadnjem kandze je genijalno  [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

perlx

Planirali Milos i ja da idemo za Pancevo, da se nadjemo oko 8 i 20 ujutru u Jerkovicu, kako bi stigli sve da zavrsimo.
Skladno tome ja dodjem oko 20 do 8 do garaze i zateknem ovo:

Ostavljen pod rucnom, u trecoj.
Epilog:
parking servis sam zvao jedno 6 puta, sve kao doci ce, doci ce. Dosli su u 12 kada smo nas dvojica bili na pumpi.
"Majstor" se pojavio oko pola 12 pun izvinjenja kako on eto ne zna, zao mu je, garaze su od njegovog dede (jesu, ali susedne 2), itd.
Nebitno za ovo je da je ostatak dana bio jos lepsi....

UFF

perlx trebao si da mu ispustis sve gume
Ne da ih iseces jer si mu napravio stetu i lako ce te naci cim sazna cija je garaza ali mu ih ispustis i ostavis na brisacima poruku : "sledeci put pazi gde parkiras"
Nema stete ali ce da se namuci dok nadje pumpu i sve ih napumpa (jos ako bude rucna ima i da se oznoji posteno)

perlx

Imao sam razne ideje sta sa autom da uradim, ali bi onda trajno ostao tu, a meni je trebao da se sto pre pomeri.
Ali sad na prozoru stoji: "Ne parkiraj ispred garaze, odnosi mrak". :)

RoaD GunneR

Citat: UFF poslato 01 Februar, 2011, 08:44
perlx trebao si da mu ispustis sve gume
Ne da ih iseces jer si mu napravio stetu i lako ce te naci cim sazna cija je garaza ali mu ih ispustis i ostavis na brisacima poruku : "sledeci put pazi gde parkiras"
Nema stete ali ce da se namuci dok nadje pumpu i sve ih napumpa (jos ako bude rucna ima i da se oznoji posteno)

Meni se ispred kolskog ulaza u zgradu parkirale dve budale, jedan levo drugi desno i ostalo mesta da prodjes al motorom. Zovem pauk, kazu proslo 23h,  zovem muriju on mi kaze da nije to njegov problem, ja reko nije frka evo sacu sovjim kolima da prodjem izmedju njih neka posalje odma ekipu za saobracajke, kaze OK saljem ti saobracajnu patrolu. U medjuvremenu dolazi komsija pijan ko bulja oce da protera svoj auto izmedju njih, stizu saobracajci on jebe mamu svima redom,  seda u auto i svira mi da pomerim svoj da utera izmedju ove dvojce, policajci ga vade iz kola. Komsiju oteramo nekako u stan on baci kljuceve od kola policjacu i kaze idi pa ga ti parkiraj. E sad ja sam svo vreme balansirao da komsija ne popije prijavu zbog voznje u pijanom stanju pa sam postigao dogovor sa policajcima, da ja parkiram negde svoj i komsin auto a da ostanu ova dva tako parkirana. Posto je bila zurka za parkiranje, pa sam dalje parkirao, ja parkiram prvo svoj pa me patrola vrati po komsin auto pa me posle toga vrate ispred zgrade. Kulturno sacekaju da ispustim sve 4 gume obojci da ne bi imao problem sa nekim prolaznikom i odose. Ima tom dogadjaju vec par godina al komsiju dan danas zajebavam da mi duzan rucak.