Glavni meni

Pa ti zagradi nekog posle

Započeo Dzambo, 31 Januar, 2011, 23:59

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

pit



               Kad bi bila kazna 100.000 za zagradjivanje niko nikog ne bi zagradjivao ...ovako drzavu boli k.... za nas gradjane pa za tako nesto nije ni predvidjena kazna.

Stevan

Kod caleta u sevis dosao lik sa strasnim problemom, zagradio nekog,a oni mu otvorili rezervoar, sipali so i fino zatvorili. Lik vozio dok nije stala, nije ni provalio sta mu se desilo. Fiesta u totalnom haosu. :D

SSZGO

u myth bustersima su sipali i secer i so u rezervoar i auto je radio najnormalnije...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Milos

U tom slucaju bih probao s peskom, onim finim, dunavcem :) :)

DebeliZmaj

elem... ispustish gumu i sipash malo epoksi lepka na sam ventil ...
pa nek .. jelda... pokusha sa izduvanim da se isparkira... pa nek skida
i nosi kod vulkanizera... :) nema stete .. skine se epoksi ... ali cimanje
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mi¹ko_kolo

Citat: Milos poslato 01 Februar, 2011, 13:59
U tom slucaju bih probao s peskom, onim finim, dunavcem :) :)

Ne vredi, padne na dno i ni¹ta. Suvi¹e te¾ak.

Havarisan


DebeliZmaj

pepeo ?
ili josh bolje .. uzmi obichan .. ovaj .. ugalj onaj za roshtilj
spali ga na neko pragnje, posle taj isti sto ostane lepo sipaj :)
milsim da ce plivati :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Dzambo

Citat: SSZGO poslato 01 Februar, 2011, 13:10
u myth bustersima su sipali i secer i so u rezervoar i auto je radio najnormalnije...

To je bio V8 big block, te masine su neunistive.

Milos

Citat: mi¹ko_kolo poslato 01 Februar, 2011, 14:37
Citat: Milos poslato 01 Februar, 2011, 13:59
U tom slucaju bih probao s peskom, onim finim, dunavcem :) :)

Ne vredi, padne na dno i ni¹ta. Suvi¹e te¾ak.

Ne moze taj rezervoar da bude dubok koliko ja peska mogu da ubacim. :)

Stevan

Aj ko ne veruje nek' sipa u svoj auto.

SSZGO

Citat: Stevan poslato 01 Februar, 2011, 19:43
Aj ko ne veruje nek' sipa u svoj auto.

Zar nije lakse sipati u tudji?
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

robbief

Meni se desilo da sam potpuno slucajno zagradio ulaz na neki parking iznad sajma i otisao na sastanak. Kad sam se vratio zatekao sam auto na sred ulice. Likovi su ga ladno izgurali i ostavili tako. Vec mi je neprijatno i kad se samo setim tih beskonacnih trenutaka dok sam dosao do auta, otkljucao ga, upalio i zapalio...Od tada dobro pazim kako parkiram.



smooth

Dutchman

ovaj gore nije najebo zbog parkiranja garantujem ... ovo je besna zena ili ljubavnica ... ili nevraceni dug ...
chisto psiholoshki gledano , kod takvih situacija prvo probash sve shto je u tvojoj moci da bi se isparkirao , akad uspesh onda shvatish da si izgubio vreme i pichish dalje , na slici nema zagradjenog auta , znachi ako je taj uspeo da se isparkira kako go stao vratio se i izlupao mu auto znachi da ma koliko to nama simpatichno zvuchalo , sutra ce isti taj da kad mu svirnesh na semaforu izadje sa sekirom i odseche ti glavu ...

a u ovo prvo sam najsigurniji doshto sam gledao jedno prilikom shta uradi zena svome muzu od kola ...


ovaj iz Prijedora je kralj , srecom kod nas je zakonom zabranjeno d ti stave lisice na tochak

stefgi

Citat: pit poslato 01 Februar, 2011, 12:45


               Kad bi bila kazna 100.000 za zagradjivanje niko nikog ne bi zagradjivao ...ovako drzavu boli k.... za nas gradjane pa za tako nesto nije ni predvidjena kazna.
a izvini ko ce da je naplati?  Ne zivi u zabludi......

Dutchman


SSZGO

jako lose po ledja, da je uhvatio kontra stranom tj ledja o kola, to bi vec bilo malo bolje...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Dragan_kineziolog

Ma ovo je jaro sa Romanije, nista mu nece biti ;D
Tezak je zivot nas nindzi

Dominik

Citat: Dutchman poslato 12 Februar, 2011, 13:31
ovaj gore nije najebo zbog parkiranja garantujem ... ovo je besna zena ili ljubavnica ... ili nevraceni dug ...
chisto psiholoshki gledano , kod takvih situacija prvo probash sve shto je u tvojoj moci da bi se isparkirao , akad uspesh onda shvatish da si izgubio vreme i pichish dalje , na slici nema zagradjenog auta , znachi ako je taj uspeo da se isparkira kako go stao vratio se i izlupao mu auto znachi da ma koliko to nama simpatichno zvuchalo , sutra ce isti taj da kad mu svirnesh na semaforu izadje sa sekirom i odseche ti glavu ...

U prilog ovome, nigde u blizini Fontane nema prodavnice, gde bi neko mogao da "trkne" i kupi kramp! Najblize mesto za to je buvljak ili Merkur, a ni jedno ni drugo nije blizu, da bi neko u besu stigao da ode tako daleko i da se vrati.