Glavni meni

V-MAX...na prezivljavanju...

Započeo dul-boy, 31 Januar, 2011, 21:09

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

dul-boy

Svako jutro ga gledam...TUGA...

Dzambo

A pa ti si kod mene u kraju...:)
Pa razgrni malo taj sneg! :D

Znam taj Vmax. jbg, svako ima nekakav odnos prema svojim stvarima.

mkt

auhhhh tuga
pa bar da je bacio neku ciradu ako nista drugo jbg  :(

dul-boy

Kako god ako se vlasnik javi nudim mu besplatnu garazu u Obrenovcu tokom zime...

lord_oblivion

Mislis da vlasnik zasluzuje BESPLATNU garazu? (pitam posto nisi stavio smajlije...)
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

easy


joka

Treba otvoriti i azil za motore! [thumb_up]

UFF

Aj da je kupio kineza pa da ga boli Q ali bre ovo kosta jebote puknes te pare i ostavis ga na ulici na snegu???

johann

Neko ima toliko novaca da mu 20.000,00 evra ne predstavlja nikakvo optereæenje (ko to ne bi voleo).

Njegov motor, njegova stvar.

Pogotovo ¹to je u pitanju potpuno beskorisno skupa igraèka koja slu¾i jedinoj svrsi EXTENZIJI POLNOG ORGANA ispred caffea.

mi¹ko_kolo

Dal' bih ja tako? Ne! Za¹to on tako? Boli me k..a, njegov motor!

konjarnik

Vlasnika pod hitno trba prijavit nadleznima i mezimca oduzeti od istog , podici krivicnu prijavu za zlostavljanje i zapostavljanje clana porodice. >:( [ludak] [ludak] [ludak]

gmum44

Ko legne sa dupetom koje svrbi,probudi se sa prstom koji SMRDI!!!

rboban

Mo¾da ga je razoèarao pa ga ka¾njava.... :)
Ride It Like You Stole It

Gavrolini

Citat: johann poslato 01 Februar, 2011, 00:27
Neko ima toliko novaca da mu 20.000,00 evra ne predstavlja nikakvo optereæenje (ko to ne bi voleo).

Njegov motor, njegova stvar.

Pogotovo ¹to je u pitanju potpuno beskorisno skupa igraèka koja slu¾i jedinoj svrsi EXTENZIJI POLNOG ORGANA ispred caffea.

au burazeru ti ocigledno nisi probao V max

abarth


perlx

Ja mislim da mu sudimo :) http://www.mycity.rs/slika.php?slika=2721_52355069_ozna+sve+dozna.JPG
Salim se, njegov motor, njegova stvar.
A mozda je i ukraden, proveri tablicu.

davidoff

Uvek su me nervirali ljudi koji se tako odnose prema svojim stvarima,nebitno kojim. Verujem da ovog lika zabole za motor i da  se ne tangira uopste,covek mora takav da se rodi....nazalost...
We won't forget you Marco....


BANE BROTHERHOOD

PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

serbduck


   Ima na Dorcolu ( bar je bio prosle godine ) Yamaha drag star...slicne ili iste sudbine.

  Ocigledno da ima ljudi koje bas zabole za motor. Provozaju ga kroz dve - tri ulice dok pokupe kakvu snajku...i gotovo. Tome sluzi.

  Nemaju pojma da ga treba pokriti ciradom.

  Nije to ni tako lose...bice mu na prolece rdje na motoru, pa ce ga prodati da kupi noviji ...lepsi... eto sanse za nekoga sa plicim dzepom.

Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

pit



                 Ja ne znam zasto kukate nad tudjim grobljem.Njrgov motor njegova stvar....nista strasno ne moze da mu se desi sto ne moz da se otkloni za 10 minuta polir pastom.Veca je opasnost da ga neko ukrade ili osteti ...mada i to je stvar vlasnika motora i on treba o tome da misli.
                Secam se pre par godina je bila tema na jednom forumu a odnosili sa na jedan GS 1150 ostavljen tako preko zime u N.sadu cini mi se.
               Pojedinci su toliko plakali nad sudbinom ''jadnog ''motora da sam imao utisak da bi ga ako bi im vlasnik to dozvolio vrlo rado uneli u svoju spavacu sobu i spasili jadnog motora zime i hladnoce kojom je izlozen ni kriv ni duzan.
             Da ne pominjem da su vlasnika (koga ne poznaju) nazivali svim mogucim pogrdnim imenima ko se vec kako setio ...a bilo je i pretnji fizickim obracunom.