Glavni meni

V-MAX...na prezivljavanju...

Započeo dul-boy, 31 Januar, 2011, 21:09

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

CADILLAC

 [blahblah]...Jos uvek se u ovom Vukojebilendu dobro zivi...ne sekirajte se [nono]...brinite o svom motoru i "uzivajte"... [zvizdi] [hello]
BMW BoxerClub Pancevo 666

mrle

Citat: pit poslato 01 Februar, 2011, 12:35


                            Secam se pre par godina je bila tema na jednom forumu           

I sada na jednom forumu ima ista ova tema za ovaj motor. Neko je lepo napisao da vlasnik motora vozi motor non-stop u svim vremenskim prilikama, tako da je stalno u upotrebi.

serbduck

Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

DebeliZmaj

ne gledate da li se vlasnik mozda razbolio
mozda umro a josh nije zavrshena nasladna rasprava
svasta moze da bude...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

RoaD GunneR

Boli me q za tudj motor nisam mu ga ja poklonio pa da mi krivo kako se ophodi prema njemu, teze ce ga prodati, preboleo sam klinacku fazu da mi zao kako se neko bezobizrno odnosi prema necemu za sta je nemam ili nikada necu imati kintu da kupim.

mrle

Citat: RoaD GunneR poslato 01 Februar, 2011, 14:23
nemam ili nikada necu imati kintu da kupim.


Veruj mrletu, imaæe¹ dovoljno kinte, zapamti moje reæi. A kad bude¹ imao , seti se mene :)

RoaD GunneR

Citat: mrle poslato 01 Februar, 2011, 14:27
Veruj mrletu, imaæe¹ dovoljno kinte, zapamti moje reæi. A kad bude¹ imao , seti se mene :)
Sedi dole da ti ne dam crveni ti vec imas jedan zuti sto me nisi prepoznao onomad na onoj obuci za Avayu  [prebicute]

DebeliZmaj

avaya :) ...lol .tjutim tjutim tjutatju ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

johann

Citat: Gavrolini poslato 01 Februar, 2011, 01:16
Citat: johann poslato 01 Februar, 2011, 00:27
Neko ima toliko novaca da mu 20.000,00 evra ne predstavlja nikakvo optereæenje (ko to ne bi voleo).

Njegov motor, njegova stvar.

Pogotovo ¹to je u pitanju potpuno beskorisno skupa igraèka koja slu¾i jedinoj svrsi EXTENZIJI POLNOG ORGANA ispred caffea.

au burazeru ti ocigledno nisi probao V max



Nisam vozio jer se bojim se njegove te¾ine i snage a eventualni pad bi mi presu¹io novèanik, al sam èeprkao po njemu da punim akumulator.

Da se razumemo to je poslednji vrisak tehnolo¹kog razvoja u motociklizmu i slu¾i jedino za ¹epurenje, moj frend se zali ¹to mora mnogo èesto da gleda pumpe.

Ne mo¾e do beograda i nazad (NS-BG-NS) a da ne sipa gorivo, jer autonomija se kreæe od 100-140 km.  

pit

Citat: johann poslato 01 Februar, 2011, 15:36
Citat: Gavrolini poslato 01 Februar, 2011, 01:16
Citat: johann poslato 01 Februar, 2011, 00:27
Neko ima toliko novaca da mu 20.000,00 evra ne predstavlja nikakvo optereæenje (ko to ne bi voleo).

Njegov motor, njegova stvar.

Pogotovo ¹to je u pitanju potpuno beskorisno skupa igraèka koja slu¾i jedinoj svrsi EXTENZIJI POLNOG ORGANA ispred caffea.

au burazeru ti ocigledno nisi probao V max



Nisam vozio jer se bojim se njegove te¾ine i snage a eventualni pad bi mi presu¹io novèanik, al sam èeprkao po njemu da punim akumulator.

Da se razumemo to je poslednji vrisak tehnolo¹kog razvoja u motociklizmu i slu¾i jedino za ¹epurenje, moj frend se zali ¹to mora mnogo èesto da gleda pumpe.

Ne mo¾e do beograda i nazad (NS-BG-NS) a da ne sipa gorivo, jer autonomija se kreæe od 100-140 km. 



                     Prvo ti ne razlikujes starog od novog  VMAX a .
                     Drugo dok ne uocis u cemu je ralika nemoj da se javljas i pricas kojesta.
                     Trece ko ima da da 22000 evara za V MAX savrseno ga boli kita kolko trosi i kolko ce prodje s njim.
                     

kawa ninja



  @ Pit  ... jesi u pravu  [thumb_up]  ...

   ko ima nema zima    :)
This bike is a lean, mean, electric green fighting machine - Team Green

MILJAN

Veoma je moguæe i da je ukraden i ostavljen tu a da niko nije proveravao. Onaj ko ima 20 000 eu za takav bajk ima i gara¾u...Èudno mi je to...A mo¾da je samo moja profesionalna paranoja..
Ukoliko znaju vlasnika onda je ok.... 
Èesto se drpi bajk, vozi i ostavi na parkingu....
Cave ab homine unius libri

robbief

Treba mu zalepiti onu nalepnicu "bahato parkiram".
smooth

joka

Kako su neki primetili, ovo je stari, tj. prvi V-max, a u cenama je prevelika vazlika, kao i u motorima, to mogu da potvrdim.Ovaj V-max izgleda da je u dobroj kondiciji, i njima je cena oko 5 hiljada, ovaj malo i skuplji, po¹to ima, ne fabrièki izduv, ¹to vas vara, a i ima 400 ccm manje nego nov v max koji staje 20.000. Svakako ne zaslu¾uje ovu sudbinu, i ako se vozi svaki dan. Imate ljudi koji stvarno voze skoro svaki dan, pa i zimi. Zrenjaninci imaju priliku videti belu Hajabusu svakodnevno. Faca je profi trkaè i mora ostati u formi.  [thumb_up]

b2man

Citat: MILJAN poslato 01 Februar, 2011, 16:59
Veoma je moguæe i da je ukraden i ostavljen tu a da niko nije proveravao. Onaj ko ima 20 000 eu za takav bajk ima i gara¾u...Èudno mi je to...A mo¾da je samo moja profesionalna paranoja..
Ukoliko znaju vlasnika onda je ok.... 
Èesto se drpi bajk, vozi i ostavi na parkingu....
bez brige, bajk nije marnut. vlasnik mi je kom¹ija. vozi ga èesto, ali ne i po ovom ledu.

Gile_ExtremeBoy

ja bi ga udomio ako nikom ne smeta..

Da èika Gi¹a bonu..  [hello]
....:::: MK Kraljevi Slobode - Svilajnac ::::...

K_A_W_A

Citat: b2man poslato 01 Februar, 2011, 23:46
bez brige, bajk nije marnut. vlasnik mi je kom¹ija. vozi ga èesto, ali ne i po ovom ledu.
Ja ni ne znam sto su se svi zabrinuli. Kao da im je taj motor neki rod :D Sta se mene tice kako se drugi ophodi prema svom motoru. Nisam mu ja to kupio.

markodjurovic

Kao sto b2man rece bike se cesto vozi ,a i u principu mu izgleda stajanje ne smeta osim malo oksidacije na topovima
Grand Duke of Shumadija and Western Pomoravlje

johann

Citat: pit poslato 01 Februar, 2011, 16:01
Citat: johann poslato 01 Februar, 2011, 15:36
Citat: Gavrolini poslato 01 Februar, 2011, 01:16
Citat: johann poslato 01 Februar, 2011, 00:27
Neko ima toliko novaca da mu 20.000,00 evra ne predstavlja nikakvo optereæenje (ko to ne bi voleo).

Njegov motor, njegova stvar.

Pogotovo ¹to je u pitanju potpuno beskorisno skupa igraèka koja slu¾i jedinoj svrsi EXTENZIJI POLNOG ORGANA ispred caffea.

au burazeru ti ocigledno nisi probao V max



Nisam vozio jer se bojim se njegove te¾ine i snage a eventualni pad bi mi presu¹io novèanik, al sam èeprkao po njemu da punim akumulator.

Da se razumemo to je poslednji vrisak tehnolo¹kog razvoja u motociklizmu i slu¾i jedino za ¹epurenje, moj frend se zali ¹to mora mnogo èesto da gleda pumpe.

Ne mo¾e do beograda i nazad (NS-BG-NS) a da ne sipa gorivo, jer autonomija se kreæe od 100-140 km. 



                     Prvo ti ne razlikujes starog od novog  VMAX a .
                     Drugo dok ne uocis u cemu je ralika nemoj da se javljas i pricas kojesta.
                     Trece ko ima da da 22000 evara za V MAX savrseno ga boli kita kolko trosi i kolko ce prodje s njim.
                     

Ne razlikujem jer je prekriven snegom i nisam neki poznavalac..
Drugo ngde nisam ja pomenuo da je problem u finansijama veæ u smaranju od pumpe do pume, frend ima M3 cabrio, i Por¹e Cayenne i boli ga qur koliko tro¹i Vmax.  Al mu na qur ide vozikanje od pumpe do pume. Znaèi ne meni veæ njemu vlasniku.

Dominik

Citat: mrle poslato 01 Februar, 2011, 13:13
Citat: pit poslato 01 Februar, 2011, 12:35
                            Secam se pre par godina je bila tema na jednom forumu           
I sada na jednom forumu ima ista ova tema za ovaj motor. Neko je lepo napisao da vlasnik motora vozi motor non-stop u svim vremenskim prilikama, tako da je stalno u upotrebi.

(Hajde malo da paranoisem)
Pitam se, da autor teme mozda ne "opipava" situaciju, u vezi ovog V-MAXa, jer je identicnu temu postavio i na onom forumu, a mozda i jos nekom...?