Glavni meni

ima li ugrozenih manijaka od ovih poplava

Započeo goranvojska, 15 Maj, 2014, 09:55

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kostić

stojimo na ki¹i, vadimo neki auto èovek samo ¹to ne zaplaèe i èièa prièa kako je to bilo kad je on bio mali. al ¹to svemora po nama, nek ide malo na nekog drugog.

usput, eno kolega iz obrenovca tra¾i pomoæ na fejsu, trebaju mu kablovi

mkt

zimus kijameti, sad poplave a na leto ce kapiram da udari i susa

bigbad86

Ljudi ne bih da vam stajem na muku ali ovde u Kragujevcu nista strasno. Zasad je sve na gornjim granicama tokova reka i potoka ali zapravo vecih izlivanja sa vecom stetom nema.
http://www.ikragujevac.com/vesti/21265-kg-nabujala-lepenica-ima-li-razloga-za-brigu.html
Jedino ovo, al kolima jedva preko tockova....
http://www.ikragujevac.com/vesti/21271-kg-ugljesnica-se-izlila-blokiran-jovanovac-video.html

Darko

"tata , jel mogu malo napolje? "
"mozes sine , al nemoj u duboko"....

Kostić

samo se ti zajebavaj kom¹ija, kad ti se odroni odgore ima da be¾i¹. oti¹o nam onaj mostiæ dole kod ace jave. saæe da idemo naokolo.

juga

Citat: mkt poslato 16 Maj, 2014, 01:37
zimus kijameti, sad poplave a na leto ce kapiram da udari i susa
Ove zime bio kijamet? [neampojma]

PECA BMW

Citat: juga poslato 16 Maj, 2014, 01:56
Citat: mkt poslato 16 Maj, 2014, 01:37
zimus kijameti, sad poplave a na leto ce kapiram da udari i susa
Ove zime bio kijamet? [neampojma]

feketic
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

juga


Kostić

i politièki naduvano. to nije bila katastrofa kao ovo. materijalna ¹teta æe da bude ogromna.

Kostić

do¹la dva pandura kod moje ¾ene u urgentni, jedan se povredio. pita moja ¾ena, kakva je to tragedija tamo a ovi se cere, ka¾e jedan, ma politika. tako da, taj feketiæ jeste bio malo gadan za zatrpane, al ni blizu ovog jebenog vodenog zla, koje æe da upropasti pola srbije.

juga

Sad æe Vuèiæ- aquaman da doleti i izbavi ugro¾ene!

Kostić

¹ta æe¹. èovek voli da bude dobroèinitelj. samo da se ne padne u vodu pa posle i njega da spa¹avaju. èovek ne treba da gura dupe u posao koji ne poznaje, samo pravi ¹tetu.

djolefer

ljudi ako mogu nekako pomoci,, imam jaku trofaznu pumpu i 20 metara vatrogasnog creva da izbacujete vozu ako vam znaci?
:D

mrle


Hurricane


mrle


Hurricane

..nije u toku snimka, ugasio se posle 100%

bigbad86

Ako je dizel nece da se ugasi. Vazno je samo pozicija bobine i razvodne kape i usisa vazduha ako je benzin.

mrle

Citat: bigbad86 poslato 16 Maj, 2014, 14:44
Ako je dizel nece da se ugasi.

idemo u off, ali moram da ka¾em da si se nalupao opasno.