Glavni meni

ima li ugrozenih manijaka od ovih poplava

Započeo goranvojska, 15 Maj, 2014, 09:55

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Ivan1979

Citat: PECA BMW poslato 15 Maj, 2014, 15:21
Moja garaza :(

sad je vec duboko pod vodom
Al je narasla Belica jbt  :o

A propeler? jel glisira ili ?  ;D

PECA BMW

motore sam na vreme uspeo da sklonim ... a sve ostalo sta mu bog da ...
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

mrle

ja sam bezbri¾an, ako mi zatreba, znam na koga mogu da raèunam.
U smetovima i snegu se dokazao.


http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/465222/Vucic-nosi-pomoc-gradjanima-u-Koceljevi-i-Ubu

Ivan1979


kwiss


Ivan1979

Kada su Hrista pitali kako cemo znati da je doslo zadnje vreme, on je rekao:"ustace brat na brata, komsija na komsiju. Bice velike kise i velike suse. Bice rat u svetu i svi ce vikati mir, mir, a mira nece biti..."

Darko

auuuu...dobre ti pljuge jbt .. hahaha

a ja sutra palim za Sarajevo... kako li cu - jebem li ga

stilgar

Citat: Darko poslato 15 Maj, 2014, 17:15
auuuu...dobre ti pljuge jbt .. hahaha

a ja sutra palim za Sarajevo... kako li cu - jebem li ga
sta ces da im sviras kad se i miljacka izlila :(


Jecko


goranvojska

kod mene jos malo i palim camac.dal moze gore da bude jebem ti kap kad kapne.de ce vise.

Kostić

Citat: perlx poslato 15 Maj, 2014, 17:26
Rakovica, kod Rekorda
http://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1.0-9/1798713_10152446556027760_6684591573301158871_n.jpg

eno pizdarije i po topèideru, sad proðoh tuda, pa se vratio preko malog mostiæa. resnièani su ga ugasili ako ne uspeju preko pevca onom preèicom. pre sat vremena je taj auto virio. sad ih ima jo¹, potopljenih, a izvuko¹e i vatrogasni kamion fapom. topèiderka je probila tu negde al opet bije u most kod ¾ st topèider. ako nastavi, ima da nas odseèe od te strane pa æemo svi preko brda

Lazic

Auuuu, jebote, ¹ta uradih sa ovom ki¹om, malo sam preterao...:-[

ЯЭВОЛУТИОН

nekada davno mudri kineski narod je rekao:
Ribar gradi kucu pored vode, bogat covek hoce kucu sa pogledom na vodu a pametan covek hoce kucu gde voda ne moze da dodje
Svakih par godina dodje na prolece do ovakvih stvari , a ljudi i dalje srljaju da im kuca bude na ravnom...blizu reke....sto donosi neke probleme...retko ali sigurno.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Èuj, svaka budala ima svoje veselje...;D Ali kad bi budale ponekad malo planirale unapred i ne bi bili tolike budale...;D Ne ka¾em da su poplavljeni budale, ali ko god da nije razmi¹ljao unapred, jeste...;D


Cale

Dali postoji jos neko sranje da stigne ovaj nas napaceni narod ?  :(

goranvojska

Citat: Cale poslato 15 Maj, 2014, 18:52
Dali postoji jos neko sranje da stigne ovaj nas napaceni narod ?  :(
laziceva a bomba.

ЯЭВОЛУТИОН

sve je to od kada su Slobu skinuli sa vlasti.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

sad mi donesose hranu na vrata kaze lik izlila belica ka gradu ali jos uvek polakooo, znaci do trotoara i te fore, meni nije frka od belice mene plavi lugomir, a on se za sada drzi jbg, ne verujem da nisu probili negde branu pre grada jer ako poplavi lugomir ode i struja i voda za ceo grad, tu su glupost napravili 99. god valjda nece opet da pusti da se izliju dve reke sa dve strane grada i da ga totalno poplavi..mada bio je skoro u veneciji ovaj debeli pa mi malo frka da ne pomisli kako je lepo kad imas kanale i gondole po gradu.....
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!