Glavni meni

ima li ugrozenih manijaka od ovih poplava

Započeo goranvojska, 15 Maj, 2014, 09:55

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

nesic1

Lugomir je izlio, probili su branu, od rakitova kad krenes prema koncarevu na onaj most, e tu, nivo lugomira je opao za oko pola metra kad su to uradili,
Slikano sa strane mosta prema rakitovu

Andreja

Auuuuuuuu, jezivo!!!

Ja sam sanirao rupe na krovu, zamenio par crepova, izbacio dve kofe vode sa tavana, ne kaplje ni¹ta vi¹e...
Ulazim u gara¾u, 20cm vode... Jebi ga.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

balcan girl

e onda mogu da odahnem :D ako probili branu mirna sam :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

nesic1

#63
losa stvar je da nivo od belice prema pedagoskoj raste, vise slika kasnije

evo slika sa mosta u rakitovu, ispravka nisu branu otvorili pukla je sama, sad rece cura koja je bila tamo








ЯЭВОЛУТИОН

sad zamisli Mareskina u gondoli koji ti ispod prozora peva....znas da je uporan :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

jbg tabane ode onda i streliste i elmos dole, oni su nizi, ali gore se jos uvek drzi kod hale i kod skole goran ostojic...
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

balcan girl

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] ja sam na trecem spratu :D :D moze da peva koliko hoce ne cujem nista sa novom stolarijom :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

nesic1

#68
kod kamenog mosta



pedagoska














nesic1


lord_oblivion

Peijevi poruèuju da ne kreæete u peglanje po Avalskom, voda je odnela deo puta kod crkve u Ralji, put zatvoren.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Radanovic

Gledam sad reporta¾u ovde iz RS , pa ka¾e èovjek iz Èelinca gdje se Vrbanja izlila ... '' ovde ima 50 ljudi , svi psuju Boga , niko nije rekao Bo¾e pomozi ''   :D

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

eclipse4

Citat: Ivan1979 poslato 15 Maj, 2014, 16:22
Kada su Hrista pitali kako cemo znati da je doslo zadnje vreme, on je rekao:"ustace brat na brata, komsija na komsiju. Bice velike kise i velike suse. Bice rat u svetu i svi ce vikati mir, mir, a mira nece biti..."

suse nema jer pada strasno kisa......kise nisu velike al vode jesu...od poplava brat s bratom daju sve od sebe da zastite kucu,sloga nikad veca,a komsije su i zaboravile na razmirice jer nemaju vremena o tome da razmisljaju.......

tako da tvoja teorija o smaku sveta "ne drzi vodu"  [rofl] [rofl]

Bori¹a

ko letos bude kukao kako mu je vrucina i kako hoce ovakvo vreme, licno cu da mu se poserem na prag

eclipse4

kako naplacujes po pragu ili po kolicini "izmeta (  [rofl] ) "?

mozda mi treba covek za to na leto (nije mi bitno dal je kisa ili susa jedino ako tebi smeta kisobran dok seres ).

Bori¹a


UFF

eto jedne od prednosti kad zivis na VIDIKovcu :)

e ako nekom iz bg treba pomoc tipa da se iznose stvari iz stana ili podruma koji tone nek zove

K0le




Malo da rasteramo ove oblake.. Ljubav u vreme poplave  ;D