Glavni meni

ima li ugrozenih manijaka od ovih poplava

Započeo goranvojska, 15 Maj, 2014, 09:55

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

bigbad86

Citat: mrle poslato 16 Maj, 2014, 14:46
Citat: bigbad86 poslato 16 Maj, 2014, 14:44
Ako je dizel nece da se ugasi.

idemo u off, ali moram da ka¾em da si se nalupao opasno.


hteo sam da kazem na kontu kvasenja bobine i razvodne kape. A ako uvuce vodu e pa jbg, to valjda svi znamo :/

mkt


Hurricane


mrle

ovo sve opasnije




Po¾ar i detonacije u termoelektrani nadomak Lazarevca
Z. L. | 16. 05. 2014. - 12:48h  13:48h | Foto: E. Èonkiæ | Komentara: 2 .Detonacije i gust dim se mo¾e videti nad termoeletranom u Velikom Crvljanima, nadomak Lazarevca.


mkt


Kanarinac

Kolika gluperda treba da budes da uopste pokusas da prodjes ovuda?


mrle

Citat: Kanarinac poslato 16 Maj, 2014, 15:26
Kolika gluperda treba da budes da uopste pokusas da prodjes ovuda?

sutra sam na svadbi u "Ko¹uti", ekipa iz kraja. Sigurno æe neko hteti da poka¾e vozaèke sposobnosti.

mrle

mada ovi sa snimka su ¾e¹æi èobani-budale


mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Kostić


Jecko

Vidim da je haos u Obrenovcu...

Ko bese iz Obrenovca od nasih?

ljilja-pei

Na kraju æe sve biti dobro. Ako nije dobro, znaèi da jo¹ nije kraj.

Jecko

Pa jel bre moguce da smo tolika stoka! Da ljudi nemaju hleba i vode a mi podizemo cene....!!!

Jel moguce!?

Kako da se pomogne tim ljudima? Cujem da je i most na ulazu u Obrenovac srusen.....

mrle


mrle

Citat: Jecko poslato 16 Maj, 2014, 16:49
Pa jel bre moguce da smo tolika stoka! Da ljudi nemaju hleba i vode a mi podizemo cene....!!!

Jel moguce!?

Kako da se pomogne tim ljudima? Cujem da je i most na ulazu u Obrenovac srusen.....

proèitao sam da Vlada Srbije apeluje da se kopnenim putem dovezu motorni èamci do Obrenovca.



A ovo je iz Blica

U Beogradu postoje dva centra u koja je moguæe odneti pomoæ, u Omladinskih brigada 31, u zgradu "Inter komerca" i u Milana Jovanoviæa 7, u zgradi nekada¹nje firme "Ateks". Va¾no je da hrana bude konzervirana, a voda fla¹irana.


Graðani iz drugih gradova trebalo bi da se obrate lokalnim samoupravama i Crvenom krstu za informaciju gde mogu da dopreme humanitarnu pomoæ.




 

Svi koji ¾ele da dobiju informacije kako da dopreme svoju donaciju mogu da pozovu brojeve telefona: +38111/312-0741, +38111/312-0739, +38111/312-9939, +38111/312-0742, +38111/312-0646, a Kol centar je dostupan 24 sata. Informacije mogu dobiti i mejlom na [email protected].

 

Fond B92 i Radio B92 prikupljaæe pomoæ za najugro¾enije u Noæi muzeja. Punkt æe biti otvoren u Uzun Mirkovoj pored broja 9 (kod Pedago¹kog muzeja) sutra od 18 do 22 sata. Potrebni su voda, konzerve hrane, garderoba, æebad, sredstva za higijenu.

 

Srpska pravoslavna crkva æe kao prvu pomoæ najugro¾enijima u poplavljenim podruèjima izdvojiti 10 miliona dinara i osnovaæe specijalni fond za uèe¹æe u saniranju posledica.

 

Vlada Srbije apelovala je na vlasnike èamaca sa motorom, koji su voljni da ih ustupe za evakuaciju ljudi iz poplavljenih podruèja, da dovezu svoja plovila kopnenim putem do hotela u Obrenovcu, saop¹tila je Kancelarija Vlade za saradnju s medijima.

 

Ministarstvo unutra¹njih poslova saop¹tilo je danas da svi zainteresovani koji ¾ele da upute pomoæ ugro¾enima u vanrednoj situaciji mogu da uplate novac na namenski dinarski predraèun Vlade Srbije. Broj predraèuna je 840-3546721-89, svrha uplate: za otklanjanje vanrednih okolnosti - poplave.

 

Uprava za trezor je objavila broj ¾iro raèuna za sva ona pravna i fizièka lica koja ¾ele da uplate novac a koji æe biti namenjen najugro¾enijima. Broj raèuna je 840-3546721-89.


Boban_m

I Gojko je iz Obrenovca. Strasno je ovo. I u Bosni je kriticno, u mom kraju je bilo dosta stete. Imam mnogo prijatelja i poznanika u Valjevu, Lazarevcu i Obrenovcu, Kosjericu i nadam se da ce biti sve ok s njima. Ne znam sta da kazem, zar je malo nesrece ovom narodu, pa i ovo mora da se desi :(


mkt

ko je voljan nek podje sutra u 9 za sabac pa sta nam bog da