Glavni meni

Iznajmio bih motor :D

Započeo aco.paun, 04 Mart, 2014, 23:33

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Radanovic

Citat: Andjelo poslato 05 Mart, 2014, 19:06
Manijaci al ste se primili  pa decko vas zajebava   ,zar se ne vidi u avantaru da je naveo motor   CBR900 rr   ....................

napisao je da je pro¹le godine prodao Hondu

con3

Bolje da si pokusao u temi poklanjam . :)

dusankobgd


clutch&brake

Citat: isterivac poslato 05 Mart, 2014, 18:18
Citat: njanja poslato 05 Mart, 2014, 16:51
Citat: isterivac poslato 05 Mart, 2014, 16:50
Ko je jos kupio motor na rate sa rokom otplate od godinu dana po ceni za ke¹? Gde je tu kamata ili interes za to èekanje? :D

mali aleks89 od mene!!! Nije sve u lovi
Svaka èast na tome, ali mali je takav broj ljudi danas koji æe da ispo¹tuju dogovor.. Vi¹e je onih koji bi da odmah uzmu motor plate 2-3 rate i zapale da ne mo¾e niko da ih naðe..

pa zato ne dajes svakome motor na taj nacin.
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

BOKYBOY

 [facepalm] [facepalm] [facepalm]
...odoh ja odavde...

Darko

 [wtf]  ja sam bio ozbiljan , ne znam sta ti je cudno i neverovatno... kazes nemas para TRENUTNO a iznajmio bi motor...ako ti dam 3000 e , i ti placas ratu 380e mesecno na godinu dana , to je kao da iznajmljujes motor godinu dana KOJI NA KRAJU OSTAJE TVOJ !!  prvo , ne znam dal ces BILO GDE naci iznajmljivanje motora za manje od 400e MESECNO ... drugo , za godinu dana ces mozda imati para pa nece biti problema ... trece, ovo ti je kao neki kredit koji dizes ako nemas uslova da ga podignes negde u banci ...
sta ja imam od toga ?
-dao sam 3 soma evra liku koga ne poznajem..
-rizikujem da ne vratis pare , pa moram da ti lomim koske nekada ako za to bude potrebe

sta se iscudjavas ? da ne bi ti da ti kupim motor za 3000 a da mi vratis 2 000 za godinu dana ,a ?

sto neko rece , ti bi bas da se prckas a da ti ne udje ....

con3

Muzicar ,doktor,zelenas,uterivac,isterivac . . .  :)

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

aco.paun

Ti si gori nego ove na¹e banke. Kod njih æu da uzmem 3k evra i vratiæu im 3.5k u najgorem sluèaju. Imam ja u kom¹iluku zelena¹e i ne volim ih ba¹, valjda nisi iz te bran¹e.

pedjakg

E odavno se nisam ovako slatko nasmejao , jeste blesavi ko ratluk ,  i ne lozite vise coveka on sve shvata ozbiljno !!!

con3

Citat: pedjakg poslato 05 Mart, 2014, 20:59
E odavno se nisam ovako slatko nasmejao , jeste blesavi ko ratluk ,  i ne lozite vise coveka on sve shvata ozbiljno !!!

Zasto mu ti ne iznajmis teneru za 300 eura mesecno ? :)

clutch&brake

Borcanac mucenik se zaduzio od darka da kupi prvu turu dajmeze robe i jos grca u kamatama
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

con3

Cuo sam strasno , udario ga ovaj sa kamatom po usima

Darko

brate  , sto je ulzio u frku kad je slabiji ....

oce on dajmeze , pa plati bato....

perlx

Ne da mu Borcu da napusti...

dusankobgd

Citat: aco.paun poslato 05 Mart, 2014, 20:56
Ti si gori nego ove na¹e banke. Kod njih æu da uzmem 3k evra i vratiæu im 3.5k u najgorem sluèaju. Imam ja u kom¹iluku zelena¹e i ne volim ih ba¹, valjda nisi iz te bran¹e.
pa ti onda u banku pa uzi kredit, inace zelenasi sluze kad banka nece da ti odobri kredit.... mada uvek ima opcija bubreg...

Radanovic

Zelena¹i , osobe koje nemaju veze sa zelenom bojom .

Ako ne vrati¹ pare , maltretira te dok ne pobeli¹ , tuèe te dok ne poplavi¹ , i na kraju te zavije u crno .

aco.paun

Izgleda da æu ja ove godine da vozim kymco skuter, nema vajde od vas. [prebicute]

mkt


Bori¹a

sta fali kymco skuteru???
kako ja gulim vec 6 sezona