Glavni meni

Iznajmio bih motor :D

Započeo aco.paun, 04 Mart, 2014, 23:33

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Bishke

You should do one thing every day that scares you

zVuk

Citat: aco.paun poslato 05 Mart, 2014, 17:15
Pa sigurno neæu ja sve to da izakam za 3000-4000km vo¾nje (mo¾da malo gume i ulje) ;D


...ma nemoj....znam ja ti bi sve to po dzombama tero...:D
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Andreja

Citat: aco.paun poslato 05 Mart, 2014, 17:15
Pa sigurno neæu ja sve to da izakam za 3000-4000km vo¾nje (mo¾da malo gume i ulje) ;D

Divim ti se, posle pet stranica diskusije ne shvata¹ da si otvorio najgluplju moguæu temu na forumu, jo¹ navrn'o kao smrt na babu!
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

orlovi

Samo zvececa moneta..Nista bez kesa.Bolje da stoje u garazi nego da me boli glava...

UFF

pokusao sszgo slicno kad je dolazio prosli put i cudio se sto niko nece da mu izajmi motor kad ume da vozi i ima $$$

Bori¹a

Citat: Andreja poslato 05 Mart, 2014, 17:33
Divim ti se, posle pet stranica diskusije ne shvata¹ da si otvorio najgluplju moguæu temu na forumu, jo¹ navrn'o kao smrt na babu!

mislim da sam imao par glupljih [djavo]

isterivac

Citat: njanja poslato 05 Mart, 2014, 16:51
Citat: isterivac poslato 05 Mart, 2014, 16:50
Ko je jos kupio motor na rate sa rokom otplate od godinu dana po ceni za ke¹? Gde je tu kamata ili interes za to èekanje? :D

mali aleks89 od mene!!! Nije sve u lovi
Svaka èast na tome, ali mali je takav broj ljudi danas koji æe da ispo¹tuju dogovor.. Vi¹e je onih koji bi da odmah uzmu motor plate 2-3 rate i zapale da ne mo¾e niko da ih naðe..
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

aco.paun

Da, samo ti koji zapale nemaju ni kuèeta ni maèeta i do¹li su da ¾ive kao podstanari negde u BG, i kad treba da ga naðe¹ on samo promeni adresu. Ja ne mogu da pobegnem sa moje 2 kuce, prodavnicom, kafanom, halom i ostalim pokretnostima i nepokretnostima.

Andreja

Citat: Bori¹a poslato 05 Mart, 2014, 18:17
Citat: Andreja poslato 05 Mart, 2014, 17:33
Divim ti se, posle pet stranica diskusije ne shvata¹ da si otvorio najgluplju moguæu temu na forumu, jo¹ navrn'o kao smrt na babu!

mislim da sam imao par glupljih [djavo]

Ruku na srce, ti si neprevaziðen... :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

jevta

Citat: aco.paun poslato 05 Mart, 2014, 18:23
Da, samo ti koji zapale nemaju ni kuèeta ni maèeta i do¹li su da ¾ive kao podstanari negde u BG, i kad treba da ga naðe¹ on samo promeni adresu. Ja ne mogu da pobegnem sa moje 2 kuce, prodavnicom, kafanom, halom i ostalim pokretnostima i nepokretnostima.
Ako sve to ima¹ pa tebi nije ni¹ta kupiti motor ¹to bi ga rentirao za velike novce

aco.paun

Paaa trenutno nemam, oti¹le pare na drugu stranu inaèe ne bih prodao motor pro¹le godine.

Darko

a da ti dam ja 3.000e da kupis motor i ti mi vratis 4.700 za godinu dana ? ili neku drugu sumu , evo predlozi ti...

to ti je oko 350-370e mesecno , kao da si rentirao motor , s tim sto ga imas posle godinu dana , ostaje ti , a ?

aco.paun

Aj ja tebi dam 3000€ na godinu dana a ti mi vrati 4000€, 700€ te èastim.

con3

Citat: njanja poslato 05 Mart, 2014, 16:51
Citat: isterivac poslato 05 Mart, 2014, 16:50
Ko je jos kupio motor na rate sa rokom otplate od godinu dana po ceni za ke¹? Gde je tu kamata ili interes za to èekanje? :D

mali aleks89 od mene!!! Nije sve u lovi
ses  :o

Radanovic

Citat: aco.paun poslato 05 Mart, 2014, 18:30
Paaa trenutno nemam, oti¹le pare na drugu stranu inaèe ne bih prodao motor pro¹le godine.
Citat: aco.paun poslato 05 Mart, 2014, 18:39
Aj ja tebi dam 3000€ na godinu dana a ti mi vrati 4000€, 700€ te èastim.


ima¹ ili nema¹ ?

isterivac

Znaèi druze ti bi, kako se u narodu ka¾e, da se jebe¹ a da ti ne uðe?
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

aco.paun

Pa recimo da imam sad te pare (nebitno dal stvarno imam ili nemam), sigurno ne bih dao te pare koje su mi poslednje na motor i posle da se èe¹em po jajima. Ali za ovu varijantu da dam na zajam 3000 i dobijem 4000 bih se lako odluèio, i da ih nemam stvorio bih ih nekako kad bih znao da mi je zarada sigurna.

aco.paun

Citat: isterivac poslato 05 Mart, 2014, 19:00
Znaèi druze ti bi, kako se u narodu ka¾e, da se jebe¹ a da ti ne uðe?

Paaa, mo¾e se i tako reæi  [neampojma]

Andjelo

 Manijaci al ste se primili  pa decko vas zajebava   ,zar se ne vidi u avantaru da je naveo motor   CBR900 rr   ....................

jevta

Sve u svemu zarada sa iznajmljivanjem motora tebi nije sigurna,bar kolko ja mogu da proèitam.