Glavni meni

Teretana - vezbanje , ishrana ,suplementacija

Započeo con3, 28 Januar, 2014, 13:46

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

BOKYBOY

#220
Trcanje je mama za skidanje tezine,nista bolje ali posto ti imas problem sa zglobovima zbog tezine (mada ne razumem kako jer ja imam tvoju visinu a 15 kg vise i trcim normalno 5km) onda se drzi brzog hodanja,nastavi sa svim tim vezbama samo dodaj jos vezbe za donji deo stomaka,podizanje nogu npr ili slicno...vidi na net-u pa vidi sta ti najvise prija od vezbi...nadam se da sam pomogao...srecno. [thumb_up]

ghoul

Citat: metarex poslato 30 Januar, 2014, 20:45
Citat: ghoul poslato 30 Januar, 2014, 19:32
a gde ste ti i "ovaj" postali prijatelji?

cik pogodi!  :P

edit: zasto je on pod navodnicima? [bejzbolka]

pa cisto da proverim da li ga stvarno znas, posto ga i ja znam :D
eto posto ga znas preko njegove zene(to si napisao u postu pre nego sto si ga editovao) ... reci mi cime mu se zena bavi?  specifican je posao pa sigurno znas.

metarex

Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

Major

Citat: nuadal85 poslato 30 Januar, 2014, 22:03
Ima li neko (nekog) ko radi sa suplementima? Ili smo osudjeni da punimo kasu PANSPORTU i ostalima?

Ovaj lik ima ok cene:

http://www.exyu-fitness.com/shop/
Dobijes popust na kolicinu

Ivan1979

Aj i ja da pitam za savet, sve znam i sam ali mi je mnogo lakse kada cujem od nekoga ko vezba vec godinama i ima dobre rezultate.

Ustvari , treba neko da me shiba dok ne krenem sa treninzima, kada krenem posle nema problema.
Znaci problem je :  nikako da odem na prvi trening, a teretana mi je na 50m od gajbe  [veryangry]
Uvek se nadje neki ebeni razlog za odlaganje ...   [samoubistvo]

175 cmi 85 kg, trbusnjaci ko u Rokija ali nikako da izbiju na povrsinu  ;D
Izbacio sam iz ishrane grickalice i pivo smanjio na minimum dovoljan za prezivljavanje. Smrsao 3 kg za dva meseca.
Kretanje = 0  ( dobro je sto nemam 120 kg  [balavi]  )

Evo slika pre i posle ,,, pre forme i posle forme  [rofl] :








Problem sa kolenima, problem sa zglobovima saka, problem sa donjim delom ledja,,,,,

Koji trening predlazete i koji sistem ishrane ?



Vale

Evo dobrovoljno se javljam da te sibam  :P ...uopste nije problem da smrsas,samo da se pokrenes!samo malo volje nista vise....posle treceg treninga si se vec navukao i onda sam trazis jos... ;)

perlx

Guras kontejnere do Save i jebes kao lud! Ako imas sta, ako ne onda samo guras kontejnere.

Ivan1979


Major

Niko te ziv ne moze naterati dok to sam ne prelomis u glavi.
Ja kad zapadnem u tu fazu, onda lepo samo pocnem da se tripujem kako se lose osecam, kako mi je imunitet losiji i eto me nazad na vezbanje :)

Ivan1979

Sad ga lomi !

Od ponedeljka krcem sa treninzima  [panic]

:-[

Major


Ivan1979


Hohštapler

Citat: Mil@n poslato 30 Januar, 2014, 22:52
Treba mi par saveta oko ishrane i plana rada.Visok sam 184 cm i te¾ak 84 kg.Imam vi¹ka sala na donjem delu stomaka i hteo bih da ga se re¹im i da dobijem malo definicije.Kod kuæe imam razboj za propadanja i vratilo za zgibove.Pored ovih ve¾bi radim jo¹ i sklekove.To izgleda ovako nekako.
Sklekove radim 7-8 serija do otkaza.Prva serija je 35 kom,a zadnja samo 15.Pauza mi traje 2 min.
Propadanja radim 7-8 serija po 12-15 kom,pauza 2 min.
Zgibove radim 4-5 serija i tu sam najtanji,maksimum 5 komada.
Ove ve¾be radim svaki drugi dan i to razlièitim danima svaku.
trbu¹njake ne radim .
Ishranu sam pojaèao proteinima,a izbacio sam slatki¹e i gazirano.Od hleba samo tonus i to malo.
Ujutru pola tunjevina i 3 belanca.
U¾ina jabuka.
Ruèak piletina na ro¹tilju i salata.
U¾ina, pola tunjevine.
Veèera 2 belanca i ela sir.
Od skora sam krenuo da koristim ovu ishranu.Jel ovo ok ili ne¹to treba da se menja?

Milane,
ako hoæe¹ da ste¹e¹ stomak, ubaci neke ve¾be NOGU.
Za¹to?
Noge su najveæi mi¹iæi, tro¹e najvi¹e snage i kiseonika. Ruke su poprilièno mali potro¹aè u odnosu na noge.
U pravu si, trbu¹njaci se ne dobijaju radeæi trbu¹njake veæ skidanjem indexa masti u organizmu.
Zato - noge. ;)
I bajk je zato super ve¾ba, ne optereæuje zglobove kao trèanje a podjednako je dobar za mr¹avljenje.
(vidi Plazmenog kako je debeo ;) )
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

con3

Ma svako jutro na trcanje , i neki sagorevac

Mil@n

@ andrej
Imam onaj sobni,kao nordijsko skijanje.Njega vozim sat vremena bez problema,imam kondicije,uveèe ¹etam oko 4 km.Pla¹im se da æu se mnogo stesati sa ovim kardio ve¾bama,moram pojaèati unos proteina.Sagorevaè ne bih da koristim,niti bilo ¹ta od hemije,znaèi samo prirodnim putem  [thumb_up] .Jel mo¾e¹ da mi napi¹e¹ neki plan ve¾banja bez tegova.Vidim da i ti radi¹ samo natural.D¾abe  biceps i debele ruke ako nema¹ ravan stomak i lepe trbu¹njake.

Lazic

Citat: vlada_dee poslato 30 Januar, 2014, 22:05
Ma kakvi suplementi, najbolje da drzis "Nindza dijetu"!  Jedes samo kad te niko ne vidi! :D

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [kralj] Probao vi¹e puta, ne radi...:-[


vlada_dee

Citat: Mil@n poslato 31 Januar, 2014, 13:51
@ andrej
Imam onaj sobni,kao nordijsko skijanje.Njega vozim sat vremena bez problema,imam kondicije,uveèe ¹etam oko 4 km.Pla¹im se da æu se mnogo stesati sa ovim kardio ve¾bama,moram pojaèati unos proteina.Sagorevaè ne bih da koristim,niti bilo ¹ta od hemije,znaèi samo prirodnim putem  [thumb_up] .Jel mo¾e¹ da mi napi¹e¹ neki plan ve¾banja bez tegova.Vidim da i ti radi¹ samo natural.D¾abe  biceps i debele ruke ako nema¹ ravan stomak i lepe trbu¹njake.

Probaj APHRODITE odavde, ja evo vec dva jutra pre dorucka i za mene je super, samo sto jos ne mogu da stignem do 50 ponavljanja...20 i poljubim patos!
https://www.freeletics.com/en/workouts

edit: moras da se logujes ali je cas posla

Hohštapler

Citat: Major poslato 31 Januar, 2014, 14:24
2:58

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=sqHgs7B9GOk#t=178

Ovo je sjajno.
Radio sam ovakve serije, i stvarno je super. A fora je ¹to mogu da se kombinuju razlièite ve¾be sklekova, trbu¹njaka i sl...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

lawyer

#239
Citat: vlada_dee poslato 31 Januar, 2014, 14:50
Citat: Mil@n poslato 31 Januar, 2014, 13:51
@ andrej
Imam onaj sobni,kao nordijsko skijanje.Njega vozim sat vremena bez problema,imam kondicije,uveèe ¹etam oko 4 km.Pla¹im se da æu se mnogo stesati sa ovim kardio ve¾bama,moram pojaèati unos proteina.Sagorevaè ne bih da koristim,niti bilo ¹ta od hemije,znaèi samo prirodnim putem  [thumb_up] .Jel mo¾e¹ da mi napi¹e¹ neki plan ve¾banja bez tegova.Vidim da i ti radi¹ samo natural.D¾abe  biceps i debele ruke ako nema¹ ravan stomak i lepe trbu¹njake.

Probaj APHRODITE odavde, ja evo vec dva jutra pre dorucka i za mene je super, samo sto jos ne mogu da stignem do 50 ponavljanja...20 i poljubim patos!
https://www.freeletics.com/en/workouts

edit: moras da se logujes ali je cas posla

Èuj ti, koga si pitao za ¹irenje preporuèenog materijala?  [bejzbolka]  [prebicute] [bejzbolka]

Elem, sve ve¾be se rade do kraja! 3 sata, 3 sata, ali radi¹ serije tri ve¾be u 50-40-30-20-10 ponavljanja. Prvi put je najte¾i. Kad to pregrmi¹, posle je lako sa 3 sata spustiti vreme na sat i 20. U toku sledeæih par nedelja, doðe se do 40-tak minuta, a onda frka spustiti ispod. Inaèe moj ortak radi Afroditu za manje od 16 minuta (freak!), moj najbolji rezultat je 28, za sad... Najbolje je naæi nekoga ko æe te terati da zavr¹i¹ ve¾bu do kraja, kad izgovori¹ da ne mo¾e¹ vi¹e ili jo¹ bolje, ko æe ve¾bati s tobom.

Za kardio je Dione...SAVR©EN!  [klanjam_se]

EDIT: Evo kako svi koji ne treniraju redovno izgledaju na samom poèetku (a i ja sam tako poèeo):

https://www.youtube.com/watch?v=vGnAQqlrKoE