Glavni meni

Eneos ulja

Započeo Badza, 18 Januar, 2014, 19:50

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Badza

Zanima me ima li iko iskustva sa ENEOS uljima u Srbiji, da li su originalna, kako su se pokazala u odnsou na recimo Motul 300V ...

TEEfqd

kod uvoznika su originalna, a poredjenje sa motulom 300v tesko. 300v je najbolje sto moze da se kupi kod nas

clutch&brake

Sem sto je pola fake pakovanja
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Bishke

@redswadow jel si ozbiljan za 300v ?

Motul je dosta na glasu zbog trka i svega,ali da li mislis da je stvarno najbolje ulje trenutno na trzistu kod nas ?
You should do one thing every day that scares you

nesic1

i da je najbolje dxabe kad su kod nas sto rece kolega fejkovi

TEEfqd

Citat: njanja poslato 18 Januar, 2014, 20:00
Sem sto je pola fake pakovanja

STA JE BILO BRE

Citat: Bishke poslato 18 Januar, 2014, 20:01
@redswadow jel si ozbiljan za 300v ?

Motul je dosta na glasu zbog trka i svega,ali da li mislis da je stvarno najbolje ulje trenutno na trzistu kod nas ?

po iskustvima podeljeno, po standardima najbolje

clutch&brake

@red
nemoj da skorim u raku :D
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Bishke

Citat: redshadow poslato 18 Januar, 2014, 20:09
Citat: njanja poslato 18 Januar, 2014, 20:00
Sem sto je pola fake pakovanja

STA JE BILO BRE

Citat: Bishke poslato 18 Januar, 2014, 20:01
@redswadow jel si ozbiljan za 300v ?

Motul je dosta na glasu zbog trka i svega,ali da li mislis da je stvarno najbolje ulje trenutno na trzistu kod nas ?

po iskustvima podeljeno, po standardima najbolje


Iskustva podeljena...to si upravu....

primeri....Meni na KLX-u nikako ne odgovara

Ortaku na ZZR-u 1100 5100 Motul poceo da trosi posle 2500km...nije tacna kilometraza,otprilike

ortaku na F2-ci,jos uvek je motul u masini posle 6, 7k km i svukao ga je na minimum
a nije dolivano
You should do one thing every day that scares you

TEEfqd

trosenje i gutanje ulja ima najvise veze sa gradacijom koliko je meni poznato
a sto se tice drugara na f2, prilicno sam siguran da mu u servisnoj knjizi pise da se ulje
menja na 5000km

Bishke

naravno,nego je on retard sto jos nije zamenio....kao pred sezonu ce,a sezona jos traje :o

a sta mislis o promeni boje ulja ?
Motul....cas zeleno,cas zuckasto
You should do one thing every day that scares you

TEEfqd

mislis sta mislim o uvozniku ? hah.

TEEfqd

pisano je hiljadu puta na forumu ovde bishke brate, motul 300v je po standardima najbolji na nasem trzistu samo sto ima mnogo fusheva, i ako ne mozes fush da razlikujes od originala onda jebiga.

Bishke

Moze i tako :D

Opusteno,ne okrivljujem ja ovde tebe ili ne znam sta,pricamo sasvim normlano...znam da ima price o tome na forumu,ali kao i svaka prica uvek se ponavlja pa se sazna nesto novo

Moje iskustvo je lose...a svacije drugo je promenjivo,pa me interesuje !

isto kao na primer za K9 da ti kazu sranje na primer puca im glava ili sta vec....a ti je vozis tipa 300 000 km bez otvaranja :D
You should do one thing every day that scares you

TEEfqd

Citat: Bishke poslato 18 Januar, 2014, 20:47
Moze i tako :D

Opusteno,ne okrivljujem ja ovde tebe ili ne znam sta,pricamo sasvim normlano...znam da ima price o tome na forumu,ali kao i svaka prica uvek se ponavlja pa se sazna nesto novo

Moje iskustvo je lose...a svacije drugo je promenjivo,pa me interesuje !

isto kao na primer za K9 da ti kazu sranje na primer puca im glava ili sta vec....a ti je vozis tipa 300 000 km bez otvaranja :D

ma jasno brate. kad sam rekao ako ne mozes da razlikujes fus od originala nisam mislio konkretno na tebe nego na osobu koja kupuje to ulje.
svakako bi pre sipao neko original ulje  koje zadovoljava standarde a da je losije od motula, nego fush motul

Bishke

upravo to....al da se vratimo na temu !

Eneos ulje...

voleo bih da probam da vidim kako se ponasa...cuo sam i da nije skupo !
You should do one thing every day that scares you

TEEfqd

sponzor yamaha tima u motogp-u, fina reklama u praksi nemam pojma, voleo bi i ja da cujem neka iskustva....

perlx

redshadow kako razlikovati motul fals od originala ? Konkretan postupak me interesuje, kao i razlike :)

clutch&brake

Sta tebe to zanima??? Ti ionako sipas semenke u to tvoje sokocalo :D :-*
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

TEEfqd

Citat: perlx poslato 18 Januar, 2014, 20:59
redshadow kako razlikovati motul fals od originala ? Konkretan postupak me interesuje, kao i razlike :)
za 300v ne znam. za 7100 je crvenkast i mirise kao parfem, vrlo specificno.
5100 je zelenkast a dok se sipa vuce na braon, isto specifican miris.
e sad, ako i to izfusherishu onda je nemoguce utvrditi