Glavni meni

Krupajsko Vrelo voznja za 2014-u

Započeo UFF, 14 Novembar, 2013, 00:19

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


Lazic

Zato ¹to je voda 'ladna k'o da je umrela, a mi smo razma¾eni...:D

Silvana

Neki jesmo. Samo je put od Krupajskog vrela do Petrovca u¾¾¾as, ¹to bi rekla Katja (prva zdesna)  [yahoo]

I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

Silvana

Mi smo i¹le do Kladova Dunavskom magistralom, pa preko Borskog jezera i Crnog vrha u Krupajsko vrelo, pa se vratile do ®agubice, do Petrovca i kuæi. Mo¾e i obratno. Mo¾e i do Donjeg Milanovca pa za Zajeèar preko Gamzigrada pa opet Borsko jezero...
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

Lazic

Èek, jel' ste se tad ti i Nela naslagale u krivini...? :o :-*

Silvana

Tad sam i¹la veæ osamdeset i ¹esti put. :)

Posle toga sam sa Sandrom i¹la preko Gamzigrada. Ovde ima slika s tog puta, èak sam slikala i dotiènu krivinu  [cheers]
http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,10867.0.html
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

Lazic


mkt


UFF

ocemo da zarostiljamo tamo sledece sezone?

Silvana

#9
Peæina i vrelo su na privatnom posedu. Deda sa sinom dr¾i restoran, tu je ribnjak i mo¾e¹ da naruèi¹ pastrmku, pogaèu od bra¹na iz vodenice i domaæi sir i jaja, tu mo¾e da prespava do 10 ljudi i da se kupa u bazenu s toplom vodom ispred kuæe (na 50 metara su ono vrelo sa temperaturom vode od 7 stepeni i izvor tople vode od oko 28), ali ro¹tilj kod samog vrela nije moguæ.









I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

UFF

ok mozemo da uletimo u taj "topli bazen" sa konzervama piva posle pastrmke? :D

UFF

mislim mogu i ja da vas vodim na svezu pastrmku sa izvora ispod stare planine ali moramo da imamo i alternativno mesto za manijacenje :D  evo koja slika od ove god sa povratka sa Ohrida

http://s10.postimg.org/az42sc121/Image9880.jpg
http://s11.postimg.org/4iv7d3k0j/Image9882.jpg

Silvana

 [thumb_up] Mislim da mo¾e, deda se neæe buniti. Ali da sami uhvatite pastrmku  [hello]


I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

Silvana

I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

UFF


Silvana

Nismo vas znale  :D :D :D :-*

A da jesmo, tek onda vas ne bismo zvale  :P
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

balcan girl

sto se tice pastrmke mogu i ja da vas vodim u sisevac ili na lisine :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

OKi

Citat: Silvana poslato 14 Novembar, 2013, 00:48
Mi smo i¹le do Kladova Dunavskom magistralom, pa preko Borskog jezera i Crnog vrha u Krupajsko vrelo, pa se vratile do ®agubice, do Petrovca i kuæi. Mo¾e i obratno. Mo¾e i do Donjeg Milanovca pa za Zajeèar preko Gamzigrada pa opet Borsko jezero...
Evo i Ja sam ,,ZA,, a ni ,,MOJE,, Borsko jezero nije daleko. Tamo dajem pivo

Lazic


Raja

Pre skretanja za krupajsko vrelo ima restoran homoljski cvet isli smo nekoliko puta na klopu.Kafana je neverovatna,prvo sam se iznenadio sto je puno kao oko,jedni dolaze drugi odlaze.Radi samo gazda i jedna konobarica i niko neceka tako je to sve uigrano.Kada narucis klopu onda gazda donese na tacni svakom gostu malo za meze da ne ogladnis dok cekas.A kacamak je posebna prica.On je vegetarijanska hrana ali moze biti pojacan sa domacim sirom,kajmakom,sunkom,cajnom.Ja nisam uspeo sve da pojedem.Put je od krepoljina stvarno los ali to je samo 2-3km,tamo prema despotovcu je odlican,mislim nema rupa uzak,vozi se polako ali zato je okolis prelep.Izadje se ili na lisine ili na manasiju.Meni je to bio bas lepizlet.