Glavni meni

Krupajsko Vrelo voznja za 2014-u

Započeo UFF, 14 Novembar, 2013, 00:19

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

goranvojska

rano je za prijave a nije kasno da pocne planiranje.ja sam za+zena .

mareskin


J a
E ventualno
B ih
A ko
NJ ega
E limini¹ete
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic


mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Silvana

Ceo krug Dunavskom od Panèeva preko skele u Banatskoj Palanci do Kladova i Borskog jezera, ®agubice, Krepoljina, Petrovca do Panèeva ima oko 570 km. Od toga su dve treæine prilièno lo¹e. Najgore je izmeðu ®agubice i Gornjaèke klisure. Ali ima ¹ta da se vidi. Lepo je stati i na Kapetan Mi¹inom bregu (kod Milanovca), Brestovaèkoj banji i na samom Borskom jezeru, kod manastira u Gornjaku. U samoj klisuri je u 4 mrak veæ u septembru, pa je dobro iæi kad je najdu¾a obdanica ako se obilazi sve za jedan dan.
Vodopad Lisine prema Despotovcu isto valja videti, samo onda krug treba drugaèije planirati.

I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

balcan girl

najbolje je da eto dodjete u jagodinu pa vas mi odvedemo na lisine a mozete da se vracate kako god hoceteee :D :D jer to je u stvari sve tu blizu :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

bigbad86


Lazic


Black Adder

Citat: balcan girl poslato 14 Novembar, 2013, 15:32
najbolje je da eto dodjete u jagodinu pa vas mi odvedemo na lisine a mozete da se vracate kako god hoceteee :D :D jer to je u stvari sve tu blizu :D :D
Bejah u septembru, EXTRA! dodu¹e sa familijom pa je malo manje extra  [rofl]

Ivan1979

Bio par puta na Lisinama, dobra klopa i predvna priroda. Mada mi se vise svidjalo dok je bilo "divlje" , sada je sve uredjeno i privlaci  previse ljudi ...



nesic1

bas tako, napravili onu platformu i ogradili da ne mozes sa druge strane do vodopada, unistili totalno dozivljaj, sad se i odronio onaj deo tako da vise nije to to

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

OKi

#32
Citat: bigbad86 poslato 14 Novembar, 2013, 15:34
Gde je to vrelo na google maps?

Evo za mog kolegu ,,SEVEN FIFTY,, ukupno 97 km  [yahoo] [welcome]