Glavni meni

LCD ili Plazma koji tv kupiti?

Započeo PECA BMW, 10 Novembar, 2013, 21:14

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Major

Ivane kad zena kaze hoce 3D to znaci mora 3D :)

Ivan1979


Major


ranko

ahhahahhaha... Ivane kralju :)

ne znam dal si zenjen ali ... to da vole koji inc vise se desava retko... a tada bi ti da je koji inc tanje da ne kazem uze :) hahhah

videcu da ubedim da je duzina bitna a ne 3d

Lazic

Citat: rboban poslato 06 Februar, 2014, 15:03
Na dodirni senzor menjao kanale.... i sleti mu¹ica i prebaci kanal!!! Imali smo isti takav.... ;)

ili kad proba¹ da promeni¹ mokrim prstima, pa danima posle menja sam kanale kako mu se æefne...:o :D

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

stilgar

aj da se i ja povalim, uzet Panasonic P50X60 za onu novu kucu sto pravimo u selu za penziju. Tv se gleda preko total tv-a, uzet preko madzara 460 e + 15 evra nosac za zid sam uzo. Total tv mi je onaj obican, TV kacim preko skart kabla tako da mi ni full hd smart i 3d neznace nista, bilo mi je bitno da ekran bude sto veci za sto manje para jer je dnevna soba gde ce biti veeelikaaa :)



freepartyman

 Gde gledate te madjarske televizore??
I became a beast to rid myself the pain of being a man

stilgar

Citat: freepartyman poslato 10 Mart, 2014, 17:10
Gde gledate te madjarske televizore??
odes na kupujem prodajem pa izaberes tv-eje i za mesto izaberes suboticu :) biraj

aco.paun

http://www.kupujemprodajem.com/Samsung-nova-F-serija-vec-od-199e-8386427-oglas.htm?filter_id=2408979

Ja sam uzeo kod ovoga ovaj 32f5000 pro¹le godine, tad je bio 280€, odlièan tv. Ima¹ veliki izbor, zavisi koliko hoæe¹ para da da¹.

freepartyman

 Hvala kolege ;) Zanima me ovaj samsung 40F6510, gledam da uzmem beli TV a ovaj mi se cini kao dobar izbor. U tehnomaniji mu je cena snizena na 99000 din! A kod ovog lika je 570 evra..
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Major

Oni zaradjuju na povratu PDV-a + sto verovatno imaju i neke popuste jer uzimaju kolicinu tako da razlika ne treba da sokira :)
Ja sam bacio oko na jedan 46" ali sacekace novu godinu :)

DebeliZmaj

sta se deshava ako zveketne taj tv ? nosish u hungariju ?
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Major

Verujem da mozes sam da ga odneses ali verovatno jednostavnije da tom liku dostavis da on to odradi.
Ali najbolje zoves ga i pitas sta i kako ako se TV pokvari.

Ivan1979

Retko koji rikne dok je u garanciji, a  ako se slucajno  i to desi ljudi sve zavrsavaju bez problema.  E sad, sve ide na REC , problem su fiskalni racuni jer uglavnom uzimaju po vise komada i sve ide na jedan racun tako da otpada varijanta da ga sam reklamiras....

Major

Najbolje se vidi ko je kakav od tih prodavaca, kad nesto ne radi.
Drugar pre jedno mesec dana uzeo Tv 42" i evo kaze zadovoljan je. Pre neke preporuke je isao, isto lik dovozi iz HU.

Ivan1979

Imas ozbiljne preprodvace  a imas i studentariju koja prodaje po jedan mesecno cisto da bi preziveli mesec.
Ja sam prosle ili pretprosle god. uzeo matorcima 42 od nekog studenta iz NS , bio je dosta povoljan  a i dobio sam racun.
Fala Bogu jos uvek radi inace bi me matori stavio u katapult zato sto sam kupio ebeni tv od "nepoznatog" coveka na crno   [rofl]


Slaninar

Serviser mi ka¾e da garanciju za LG priznaju u Srbiji i da mo¾e ovde da se nosi na servis. Za ostalo nisam siguran. Ka¾e i da oni imaju bolju podr¹ku i br¾e zavr¹avaju reklamacije od veæine drugih marki. Samsung je slièan odnos cena-kvaliet, ali mi je rekao da izbegavam zbog servisa i garancije - du¾e se èeka ka¾e (zakonski rok je 45 dana  :)   ).
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

3006

Na kupujem-prodajem ima likova koji oglase 40-50 televizora, a imaju maks 10-tak komada, navlaèe kupce. Onda pita¹ za neki i bude nemam, nestalo mi, ovaj ti je u tom rangu a bolji itd. Nudi ono ¹to ima. Kada sam kupovao tv, hoæu ja da budem patriota, gledam oglase i zovem samo Srbe. Sva¹ta su mi prodavali, sem onoga ¹to sam tra¾io, plus ispada da mi èine uslugu ¹to mi prodaju. Onda popizdim, pozovem najjeftinijeg, bio èovek Maðar, dogovorim se za dva minuta, isti dan èovek po¹alje tv, sutradan mi stigne. Jo¹ on plati po¹tarinu, èasti me.

DebeliZmaj

Madjar iz Srbije ? sa njima je super raditi ...
lichno imam samo dobra iskustva ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell