Glavni meni

LCD ili Plazma koji tv kupiti?

Započeo PECA BMW, 10 Novembar, 2013, 21:14

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic


Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

PECA BMW

Citat: Zeljkamp poslato 05 Februar, 2014, 02:30
E, to su bili televizori ! ;D

to su ovi sad zakrivljeni ekrani ... vraca se moda nema sta ..
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Major


rboban

Na dodirni senzor menjao kanale.... i sleti mu¹ica i prebaci kanal!!! Imali smo isti takav.... ;)
Ride It Like You Stole It

Ivan1979


rboban

7 je bilo previse a AV je bila cista egzotika..... niko nije ni koristio!!!
Ride It Like You Stole It

juga

A ¹ta da se ukljuèi u AV? Ruska super 8 kamera?!

ranko

drugari... ljubim vas u spravicu i ostale radnje tipa jebite me ali mi pomozite koji tv da uzmem jebo vas ja :)

citam celu temu i jos manje mi je jasno... jos konj ( kao i sa kolima ) da se napravim pametan kazem zeni pogledaj ovaj 32 ima sve sto treba bla bla i ispod 300jura... i gde sam zavrsio ?

jurim 40 inca + - 2inca , 3d, wifi , smart jebo je ja vala bas :)

daklem... budzet je oko 500 jura... +- neki juro

treba mi TV koji necu da kacim na komp tj nece da mi izigrava monitor ali jebem ga valjda cu da ga kacim nesto da pogledam s vreme na vreme...

dalje... tv kacim na obicnu radijus jebem im mater kablovsku... koja je na Loewe CRT davala sliku da jebe oca dobru...

E sad... da li plasmu ili LED... ostalo sve mora da ima...

I da... igrice ne igram ( nije sto ne volim nego ... sto vas bole patka sto ne igram... ne da mi zena eto :) hahah )

Ozbiljno pomozite i bicu vasa bitch for a long time :)

da... TV cu da kupim preko madzara tako da je to red velicina u nasim prodavnicama oko 70.000 RSD ( jebem ti zivot i prikljucenije )

PS. Gledio sam ova 2 ...

http://www.tehnomanija.rs/lcd-i-led--televizori/lg-3d-televizor-led-lcd-39la620s.html

http://www.tehnomanija.rs/lcd-i-led--televizori/samsung-televizor-led-lcd-ue-40f6400.html

Jebem li ga koji je bolji... a vidim ima i Philips ali ne bih to... mislim niko ne kupuje Philips pa sutra kad gekne da ne bude ko da opravljam Guzzija :)

http://www.tehnomanija.rs/lcd-i-led--televizori/-philips-3d-televizor-led-lcd-40pfl4508h-12.html


i da... plazme nisam gledao jer jbg ne znam ni zasto... dajte nesto ako mislite da valja...

Ivan1979

Sve stoji ali 3D ti ni za lebac ne treba veruj mi  ;)

DebeliZmaj

3d jedino ako u selu zelish da se pohvalish :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Major

Realno 3d je bacanje para. SSZGO je skoro pazario neki 3d i kaze da je bezveze bacio pare.
Uzmi neki smart ovo ono, ali za sada bez 3d :)

ranko

Citat: DebeliZmaj poslato 10 Februar, 2014, 12:43
3d jedino ako u selu zelish da se pohvalish :)


ubo si ga iz prve ni ja ne vidim drugi razlog :)

ps. ma prodavac joj dao one naocare jebo ga ja i ona pocela da vata kao vidi kako je realno... reko uvati se za nesto drugo s vremena na vreme bolje bi ti bilo :)

PPS. I dalje stoji pitanje Plazma ili LED ?

Ivan1979


3006

Ja sam skoro pazario preko mad¾ara, sony 40E470. Nisam bio ni za smart, ni za 3d. No, naèuo sam samo reèi hvale za Panasonic 39E6E, smart tv. Cifra je oko 400e, a reko¹e mi da mu je garancija va¾eæa kod nas, tj. u servisu, a nahvali¹e ga najstra¹nije. Isto toliko sam plasio sony, koji nije smart. Ali, to je veæ u mojoj glavi, za mene je sony car. Mada, mislim da to danas nije vi¹e tako...

PECA BMW

LED , bez smart i 3D

i ne bezi od Philips-a  , ipak su oni izmislili tu tehnologiju a majstora za Ph. imas gde hoces .. svi koji su ikad popravljali tv rade i Philips
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Slaninar

Citat: DebeliZmaj poslato 10 Februar, 2014, 12:43
3d jedino ako u selu zelish da se pohvalish :)


Meni je majstor obja¹njavao da od nekih 80 hiljada gledam LG 3D neki model, ne zbog samog 3D, koliko zbog toga ¹to u te skuplje ugraðuju kvalitetnije komponente, pa i 2D slika bude lep¹a.

LCD (sa LED osvetlenjem) je ipak bolje od plazme, ja mogu samo da preporuèim da naðe¹ ovo na popustu (bilo za 40 hiljada), ili po redovnoj ceni:

http://www.tehnomanija.rs/lcd-i-led--televizori/-vox-televizor-led-lcd-39-880.html

Lepa slika, OK zvuk.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Major


ranko

Citat: 3006 poslato 10 Februar, 2014, 13:09
Ja sam skoro pazario preko mad¾ara, sony 40E470. Nisam bio ni za smart, ni za 3d. No, naèuo sam samo reèi hvale za Panasonic 39E6E, smart tv. Cifra je oko 400e, a reko¹e mi da mu je garancija va¾eæa kod nas, tj. u servisu, a nahvali¹e ga najstra¹nije. Isto toliko sam plasio sony, koji nije smart. Ali, to je veæ u mojoj glavi, za mene je sony car. Mada, mislim da to danas nije vi¹e tako...

bas sam njega gledio ali...

citam forume ugao od 30stepeni pa nize apsolutno nema slike tj ne vidi se nista... neverovatno da se njima to desilo ali eto desilo se...

inace za taj Panasonic kazu da kad se gleda pod normalnim uglom slika je jebe kevu dobra... jebem li ga... mada nema 3D tako da otpada...

opet ne zbog mene :)

ok... idemo na LED :)

verovatno ce biti onaj LG ...

Ivan1979

Opet on, 3D pa 3D... ( znam da zena zapela ali " oduuuprii se luuudiiluuuuu " )   u prvih mesec dana ako dva puta stavis naocare i odgledas neku reklamu , ili neki dzingl, jer ostalo sto ima u 3D-u je go q.  i to je to,,, zaboravices na 3D odma.
Bolje za razliku u ceni uzmi neki inc vise  ;)