Glavni meni

Suva planina

Započeo pit, 21 Oktobar, 2013, 21:58

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

pit

            Suvu planinu obilazim svake godine TDM-om bar 2 puta ako ne i vise.Od skoro sam ppoceo da je obilazim XT-om kao mace dzigericu i da ulazim malo dublje sto uoste nije za zajebanciju jer ima bas bas strmina koje nisu za potcenjivanje.
           Ovde cu postavljati slike kako je budem savladjivao malo po malo.
           Za pocetak Jelasnicka klisura i uspon za Bojanine vode kao i spust ka selu  Veta .




































(Powered by frubar.net)



pit

































(Powered by frubar.net)



  Spust ka selu































(Powered by frubar.net)

pit







(Powered by frubar.net)


                  Radovi na izgradnji novog auto puta koji ce zaobici Sicevacku klisuru su u finisu.

pit

             
Sutra planiram da predjem sa strane D.Dusnika na Belopalanacku stranu posto je prokopan put preko Suve planine i usput ako se moze da svrljam malo okolo .

pit

       Danas proso preko Suve planine konacno.Put do tamo ide preko D.Dusnika mesta koje se nije nesto razvijalo od pre 2 .sv.rata.























(Powered by frubar.net)

pit

  Put dalje ide preko Krcimira..manjeg i weceg...inace selo je poznato po pecenju kreca.






















(Powered by frubar.net)

pit


pit

Gore je pusto...neko je zalozio krecano...posle sam upoznao coveka ''odgovornog ''za to...Ljubisa ...cuva stado krava i zabole ga uvo sta se desava dole medju nama.




















(Powered by frubar.net)

pit

Spust ka Beloj Palanci tj Diwljanu je bio brz...neki 10-ak km sto sa usponom od 20-ak cini oko 30km lepe woznjice.



















(Powered by frubar.net)

pit

https://maps.google.com/

Danasnja ruta Donja studena preko Suwe pa u Jaglicje [yahoo]

Lazic

Jebote, jel onaj kamion benzinac...? :o Video svojevremeno jedan, lik mu menjaosveæice, dok je proverio kako radi za 10ak minuta spalio 20 litara benzina...:o

ontopic:
ti si bre skroz podetinjio...:D

Gvozden

Kakav lep djir.... Ovo se mora odvozati...  [thumb_up]

mkt

bas lepo
dok sam imao trafiku jos sam i mogao na ovakve duge voznjice a sad ....  [sutirakamen]

pit

Citat: mkt poslato 31 Oktobar, 2013, 03:00
bas lepo
dok sam imao trafiku jos sam i mogao na ovakve duge voznjice a sad ....  [sutirakamen]

            Ne bi mogla afrika a ni tenera da prodje swuda gde sam se zawlacio....neka mesta su bila bas strma da sam i sa xt -om jedwa proso.
            Kad sam kupowao motor za off i swe sabrao i oduzeo xt 600 mi se ucinio kao najbolji kompromis .Moze skoro swuda gde i wr 450 a moze 300 km asfalta(Misa pei je doso s njom iz BG na Staru planinu).

pit

Citat: Laziæ poslato 31 Oktobar, 2013, 01:19
Jebote, jel onaj kamion benzinac...? :o Video svojevremeno jedan, lik mu menjaosveæice, dok je proverio kako radi za 10ak minuta spalio 20 litara benzina...:o

ontopic:
ti si bre skroz podetinjio...:D

Ruska sprawa ZIL...benzinac a da trosi trosi i izlazi gde niko ne moze i pritom towari 10 + metara drwa.Inace on ulazi do 10-15 km u sumu tako da potrosnja nije ni bitna .
           Inace jesam podetinjio...skroz..a to je i fora .

Lazic


Vlajko

Citat: pit poslato 31 Oktobar, 2013, 08:55
Citat: mkt poslato 31 Oktobar, 2013, 03:00
bas lepo
dok sam imao trafiku jos sam i mogao na ovakve duge voznjice a sad ....  [sutirakamen]

            Ne bi mogla afrika a ni tenera da prodje swuda gde sam se zawlacio....neka mesta su bila bas strma da sam i sa xt -om jedwa proso.
            Kad sam kupowao motor za off i swe sabrao i oduzeo xt 600 mi se ucinio kao najbolji kompromis .Moze skoro swuda gde i wr 450 a moze 300 km asfalta(Misa pei je doso s njom iz BG na Staru planinu).

Jes ti to nama reko?  ;D

AÆIIIMOOOO  [rofl]
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

pit

Wlajko dobro pogledaj owe fotke...tu ST a ni trafika ne mogu da prodju a da se ne strmopizde..i to zestoko.Na prolece kada se budemo wozili tamo imaces eksluziwnu prilku ti i jos ko oce da isprobas swoje granice.









(Powered by frubar.net)

Vlajko

Ma daj.. takav mi je uspon do kuæe  :P

I opet za vikend dvajes stepeni a vi stalno pominjete proleæe..  [hello]
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

pit

Citat: Vlajko poslato 05 Novembar, 2013, 20:13
Ma daj.. takav mi je uspon do kuæe  :P

I opet za vikend dvajes stepeni a vi stalno pominjete proleæe..  [hello]

    Pa kad ste dewojcice pa ne smete da dodjete... ja se wozim swaki dan po planinama okolo.