Glavni meni

Suva planina

Započeo pit, 21 Oktobar, 2013, 21:58

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Vlajko

Wozi Mi¹ko  [yahoo]

Nego ne¹to mnogo ti suva ta planina..tamo nikad ki¹a ne pada?
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

pit

Pa zato se i zowe suwa planina....a ima u produzetku jedna ne znam da li spada u isti masiw i zowe se MOKRA.....bez zezanja i tamo malo malo pa padne kisa. [neampojma]

aæimo

Devojèica ti u gaæama zna¹  :P

Odgovorno tvrdim, sad kada si potkaèio obe strane sekte, da tuda gde se ti vozi¹, prolazimo bez po muke.

Lako je tebi jer si blizu i Vlajku koji se JO© nije o¾enio da se drkate i prozivate. Sledeæa godina je na¹a za uvrtanje ðoke u bosansku pitu.

Jo¹ jedan razlog je taj ¹to mi Popsy nije spreman fizièki za du¾i put, a bez njega mi nekako nije to to.

pit

Citat: aæimo poslato 06 Novembar, 2013, 00:07
Devojèica ti u gaæama zna¹  :P

Odgovorno tvrdim, sad kada si potkaèio obe strane sekte, da tuda gde se ti vozi¹, prolazimo bez po muke.

Lako je tebi jer si blizu i Vlajku koji se JO© nije o¾enio da se drkate i prozivate. Sledeæa godina je na¹a za uvrtanje ðoke u bosansku pitu.

Jo¹ jedan razlog je taj ¹to mi Popsy nije spreman fizièki za du¾i put, a bez njega mi nekako nije to to.



Drzim te za rec...ko izda pizda.

aæimo


Gvozden

eee a ja!? tztztz
Kad jebete Djuku ne zovete ,
a kad frka de si Djuka.....

aæimo

Koliko znam ðuka ti si veæ u kurcu pa ne smemo da te uznemiravamo.

A barimo polako onog malog da sklapamo bedeviju, al se koprca, kao nije to za tebe, ovo, ono...

Vlajko

A da mi napravimo jednu dobrovoljnu akciju i sakupimo Gvozdenu za adekvatno sokoæalo?  ;D


p.s. ¹to sam stariji iskustva govore da je dobro ¹to se dosad nisam ¾enio.. jer bi veæ bio razveden  [rofl]
Mo¾da i vi¹e puta  :P
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Lazic

Hmm, mo¾da se nisi ¾enio, ali svakako si se veæ razveo vi¹e puta...:P :-*

dr_kolew

a jesi li probao preko Bojaninih voda pa na Devojacki grob da izadjes pa odatle na Trem,ja i ekipa imamo nameru to da probamo ovih dana odnosno oko uskrsa?