Glavni meni

Evo kako to rade u Brazilu

Započeo BANE BROTHERHOOD, 13 Oktobar, 2013, 21:17

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

BANE BROTHERHOOD

PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

UFF

Tako i treba
A ne stoj stoj pucacu ako on ne upuca tebe dok se ti deres ko budala

TEEfqd


Kanarinac

Ahahaha al ga je izuseravao :)  Jedino sto je decku sa obe strane sjeban motor sad :)

marckony


isterivac

Svaka cast! Jebali su mu kevu kako valja i dolikuje, a ne ovaj nas pederisticki rezim..
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

goranvojska

Citat: isterivac poslato 13 Oktobar, 2013, 22:43
Svaka cast! Jebali su mu kevu kako valja i dolikuje, a ne ovaj nas pederisticki rezim..
demokratija bato ljudska prava evropa.jebala nas eu.

dr32

Naravno da znaju posao kad poznaju termin kradja,kod nas pravni sistem poznaje samo termin neovla¹æeno pozajmljivanje vozila (uff i mazzi to znaju na¾alost iz prakse). I kako onda da policija reaguje kad neko ni neèini krivièno delo,veæ samo prekr¹aj  >:(  :'( [veryangry]
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

eclipse4

skoro sam pricao sa nekim inspektorima i isto kazu ljudi......smucilo nam se vise da hapsimo iste provalnike i onda ih opet vidimo na ulici,ko da ih nismo ni hapsili,pravosudje nam je uzas.

isterivac

Kod mene u N. Beceju pre nekih mesecak dana ekipa romu usla kod jednog coveka i ukrali mu veselu masinu(kazan za pecenje rakije). S obzirom da taj civek hrani svoju porodicu od sezonskog pecenja rakije i uvidevsi da od policije nema vajde.. Otisao u romski deo i video par roma kako mu rasklopljen i iscukan kazan (bakar) tovare na tamica. Dalje, opet zove nadlezne organe, oni nista, ode na pumpu i kupi za 800 dinara benzina, pokupi svoja dva sina sa motkama i vrati se ko doticnih. Kad je ispala frka skupina roma uletela u kucicu a ovaj lik im zapalio kucu i drzao vrata. Dalje su poceli da iskacu kroz prozor posto je kuca gorela kao sibica i kako je koji iskakao tako su sinovi sa motkama  imali pune ruke posla. I nakon svega lik je najebao zesce ali se zato stopa kradje smanjila u N. Beceju
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

clutch&brake

Citat: eclipse4 poslato 13 Oktobar, 2013, 23:06
skoro sam pricao sa nekim inspektorima i isto kazu ljudi......smucilo nam se vise da hapsimo iste provalnike i onda ih opet vidimo na ulici,ko da ih nismo ni hapsili,pravosudje nam je uzas.
Koje pravosuðe?
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

eclipse4


Silvana

Kod nas jedan noæu saèekao lopove da mu uðu u ba¹tu. Nije ih, dodu¹e, dobro video u mraku jer su bili tamnije boje ko¾e, ali nije pravio razliku ni pitanje, pa opleo po svima okiten crevom. Ujutru se svi regularno i pristojno javili jedni drugima za dobro jutro, ali mu ba¹tu i danas èuvaju od onih iz drugog sela.  :P [clapp]
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

Conti-Moto

Novo !!!
Conti ROAD !!

SSZGO

ovo je prekoracenje svih mogucih prava, ne mozes da ubijes coveka zbog kradje par hiljada eura... pogotovo ako je vozilo osigurano... sto je svuda u normalnom svetu tako...
pogotovo sto je mogao da resi situaciju na deset nacina, upuca ga u nogu ruku, koliko vidim ovaj nije ni drzao pistolj u trenutku pucnjave...

nije ni cudo sto se desilo u brazilu... ili u nekoj slicnoj vukojebini...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

UFF

jes upuca ga u nogu pa ga ovaj rokne dok pada
ne kazem da nije preterao ali ko ga jebe
ovo im je za primer sta ti se desi ako izvadis javno pistolj na ulici i pokusas neko razbojnistvo
nek ide u teretanu pa nek krade motore na misice sledeci put :) tako ce da dobije batine ali nece niko da ga upuca

ja prvi nisam za to da drzava ima prevelika ovlascenja i kazne jer moze neko nesto da ti namesti pa da popijes npr smrtnu kaznu iako nisi kriv samo zato sto su ubedili sudiju ali u ovakvim situacijama nema namestio nije namestije sve je ocigledno i presuda na licu mesta, jedan lopov manje a drustvo i drzava ustedele novac za sudjenje i drkanje sa budalom

mkt

mislim da je uperio pistolj u zandara jbg

mareskin

Citat: SSZGO poslato 14 Oktobar, 2013, 21:47
ovo je prekoracenje svih mogucih prava, ne mozes da ubijes coveka zbog kradje par hiljada eura... pogotovo ako je vozilo osigurano... sto je svuda u normalnom svetu tako...
pogotovo sto je mogao da resi situaciju na deset nacina, upuca ga u nogu ruku, koliko vidim ovaj nije ni drzao pistolj u trenutku pucnjave...

nije ni cudo sto se desilo u brazilu... ili u nekoj slicnoj vukojebini...

70-80 godina mi je prijatelj ¾iveo u islamskim zemljama (æale mu bio neka bitna èivija u Jugoslaviji) i nagledao se ljudi kojima su odseèene ruke i noge zbog kraða.
Seku prst, ¹aku, do lakta, nogu itd. za svaki sledeæi prekr¹aj. Èak imaju neku "ma¹inu" za to.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mkt


Dukags

I sad sta kazes da li je smanjen broj lopvluka kod tih tvojih bliskoistocnih, i ja kad sam tamo radio pricali domoroci da je sistem kojom rukom si krao tu odsecaju - nisam prisustvovao istima mada je tada 80-90g. bilo i javnog vesanja...
Nego ne mogu da se setim ono bese bas u Brazilu nocu dozvoljeno da, ako je to moguce, prodjes semafor na crveno, da ne cekas bas zbog ovakvih pljacki?
Svasta ima...