Glavni meni

Evo kako to rade u Brazilu

Započeo BANE BROTHERHOOD, 13 Oktobar, 2013, 21:17

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

SSZGO

u brazilu mozes da teras kroz crveno ako ne ugrozavas saobracaj...

po pravilu

zeleno - vozi
zuto - vozi
crveno - vozi


e sad bliski istok, ne znam kako je u drugim zemljama ali ovde u dubaiju ja ne znam da kriminal ove vrste postoji, ili makar ga jako dobro skrivaju od javnosti...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

lemy

Citat: SSZGO poslato 14 Oktobar, 2013, 22:17
u brazilu mozes da teras kroz crveno ako ne ugrozavas saobracaj...

po pravilu

zeleno - vozi
zuto - vozi
crveno - vozi


e sad bliski istok, ne znam kako je u drugim zemljama ali ovde u dubaiju ja ne znam da kriminal ove vrste postoji, ili makar ga jako dobro skrivaju od javnosti...

Nisam siguran da je ovo ba¹ po pravilima, ali ja sam bio u Boliviji gde je ovo sasvim normalno u veèernjim satima, a po njima Brazil je najgora zemlja po ovom pitanju tako da me nebi zacudilo.

Brat tipa koga sam upoznao tamo zivi u Brazilu, i kaze da su tamo svi auti osigurani zbog otimanja na semaforu. Njegovom bratu su to 2 puta radili. Bitno je da te ne povrede, auto je osiguran.

©to se ovog tipa tièe, nije mi ¾ao, a kao ¹to reèe UFF, sta da se dr¾ava prenema¾e sa njim i da dodatno ko¹ta poreske obveznike kada je situacija jasna.

ts.marko

Ovo je èista anarhija.
Ne vidim ama ba¹ nikakvog opravdanja za oo ¹to je pandur uradio. Za¹ta onda postoji zakon i sudski sistem. Ako je dr¾ava ogrezla u korupciji kao ¹to je to sluèaj u Brazilu (ili kod nas), nije re¹enje da svako izigrava borca za pravdu. Svaki treæi bi bio Isus, Supermen.  Po mom mi¹ljenju, policajac je napravuo mnogo goru stvar od ovoga koji uzeo novac.

eclipse4

#23
Citat: SSZGO poslato 14 Oktobar, 2013, 21:47
ovo je prekoracenje svih mogucih prava, ne mozes da ubijes coveka zbog kradje par hiljada eura...

Citat: ts.marko poslato 14 Oktobar, 2013, 23:04
Ovo je èista anarhija.
Ne vidim ama ba¹ nikakvog opravdanja za oo ¹to je pandur uradio.

ako zagledas dobro jasno se vidi na sekundu kako pokusava da uperi pistolj u pandura,zato je i zapucao.odgledaj video opet

clutch&brake

Tek posle 20h mozes da prodjes na crveno. Postoje delovi gde je zabranjeno ici  i domorocima a i turistima. Tamo je zlooo kakav kriminal
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

mt:s

Kradja je jedan termin, ovo sa oru¾jem  je skroz druga stvar... Koji æe mu qrac pi¹tolj. Ako je hteo samo da otme motor mogao je to i bez oru¾ja.

Hurricane

ne znam za vas ali ja sam se i u Srbiji nagledao svaèega
mislim da je ovaj balavac sa pi¹toljem u ruci opasniji od 10 korumpiranih pandura i treba ga roknuti, sutra æe takav da uðe u ¹kolu i pobije
30 - 40 ðaka zato ¹to je ustao na levu nogu i ne zna koliko vredi ¾ivot..

svejedno...

..mrzim klipove na kojima kamera luta unaokolo..

>:(

pit

Ako ga je upucao...samo kolko vidim olos je ziv...i izgleda da je samo.lakse ranjen.
Nazalost kod nas ni policija nema takva ovlascenja u praksi iako deklerativno ima pravo da upotrebi oruzje.

UFF

Citat: mt:s poslato 15 Oktobar, 2013, 09:34
Kradja je jedan termin, ovo sa oru¾jem  je skroz druga stvar... Koji æe mu qrac pi¹tolj. Ako je hteo samo da otme motor mogao je to i bez oru¾ja.

mogao je, ali sta ako naleti na kolegu lopova koji je naoruzan? :D

@ pit, kazu da je preminuo na putu do bolnice sto nije ni cudo kad vidim hitna pomoc dosla ali ga ne nose, stoje pored njega i cekaju da iskrvari :D

Major

Nece da se cimaju za takve. Slazem se da zivot ne vredi nekoliko hiljada evra, u stvari zivot nema cenu ali ovakvi likovi nisu ni vredni zivota. Jedino da budu zatvoreni na neko pusto ostrvo i tamo da se pljackaju medjusobno :)

Ivan1979

Ma samo po kratom postupku,  a majmun je sam procenio koliko mu vredi sopstveni zivot onog trenutka kada je uzeo stoljpi u ruke i krenuo u akciju ...

Primer da se ovo deslio u Srbiji :

covek ostao bez motora, panduri nista ne urade

covek ostao bez motora, panduri ga navataju sudija ga oslobodi a ti zaglavis robiju jer si opirao pri "pozajmljivanju"  motora

covek ostao bez motora, majmun odlezao 3 meseca i sve iz pocetka

Covek ostao bez motora i bez glave, bla bla ba....,,, nikome nista  [facepalm]



Lazicu vadi tu atomku sunce mu ebem  [veryangry]







Major

Sve se to moze promeniti, samo kad bi narod izasao na ulice sa motkama :)

mt:s

Na youtube ima milon snimaka obraèuna policije i krimosa u Brazilu. Jednostavno, to je tamo toliko uzelo maha da je prosto neshvatljivo. I pored takvih ovla¹æenja policije budale vade oru¾je na policiju. Ovde je policajac pobedio, verujem da ima mnogo vi¹e sluèajeva de su policajci ¾rtve i da zbog toga odmah pucaju... a ovi zbog toga ¹to ovi odmah pucaju oni drugi odmah pucaju... a i oni drugi odmah pucaju... na kraju ima¹ toliko pucnjave da je sigurnije ¾iveti u jebenoj Srbiji nego u prelepom Riju...

vlada_dee

Srecom nije roknuo i isprepadanog vozaca, skoro da je stajao na liniji vatre iza lopova...ne cini mi se da je pandur mnogo razmisljao!

UFF

pandur je sedeo i sve gledao iz svog auta sa zatamljenim staklima, na tenane izvadio pistolj i repetirao pa sacekao trenutak da izadje kad lopov ne gleda u njegovon pravu
i dok je ovaj pogledao vec je bio upucan :)
iskusno

Slaninar

Citat: ts.marko poslato 14 Oktobar, 2013, 23:04
Ovo je èista anarhija.
Ne vidim ama ba¹ nikakvog opravdanja za oo ¹to je pandur uradio. Za¹ta onda postoji zakon i sudski sistem. Ako je dr¾ava ogrezla u korupciji kao ¹to je to sluèaj u Brazilu (ili kod nas), nije re¹enje da svako izigrava borca za pravdu. Svaki treæi bi bio Isus, Supermen.  Po mom mi¹ljenju, policajac je napravuo mnogo goru stvar od ovoga koji uzeo novac.

U pravu si, trebalo je da ga pusti da ode i da ga boli kurac. Da javi kolegama ¹ta je video (po¹to nema smisla da ga juri kolima kroz grad, kad je ovaj na motoru). Budala je rizikovao svoj ¾ivot zbog motora.   :)

Kod nas bi robijao pandur.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

eclipse4

Citat: Major poslato 15 Oktobar, 2013, 13:16
Sve se to moze promeniti, samo kad bi narod izasao na ulice sa motkama :)

narod nema ni za leba a kamoli da se luksuziraju kupujuci motke  ;)

pit

Citat: eclipse4 poslato 15 Oktobar, 2013, 22:17
Citat: Major poslato 15 Oktobar, 2013, 13:16
Sve se to moze promeniti, samo kad bi narod izasao na ulice sa motkama :)

narod nema ni za leba a kamoli da se luksuziraju kupujuci motke  ;)

A i wec je narod izlazio doduse sa serpama...a i daje s motkama nista se nebi promenilo...sjasi kurta da uzjase murta.

Major


eclipse4

murta je trebao da se upise ovde u temu "sta vam je danas izmamilo osmeh" nasmejo se prvi put kada je postao predsednik ;)