Glavni meni

50 kg delova za modele 80-90 500e

Započeo Sasa_Nis, 01 Septembar, 2013, 16:14

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Sasa_Nis

Delovi su za honde cx500 cb 650,750,900 .  Yamahu fz750, fzr1000,   gsx1100, gsxr1100, gsxr750. Cena je fiksna, vrednost delova visestruko veca, iskljucivo sve u kompletu, informacije samo telefonom 064 1286 963


Sasa_Nis

Zavese, ograde, bandere, ta peci....

srbac

 Bato cena gvozdja je 20 din, marinije 85 din a bakra 400din....  [slomljenzid]


raderis

Omasio si sajt ! ovo nije sajt za otkup starog gvozdja  ! Lepo sam te pitao sta imas od delova , a ti ,mlatis praznu slamu

clutch&brake

Druze super je sto imas delove i sto prodaje¹ i daj Bo¾e da sve proda¹.  Samo si mnogo drzak i sve shvata¹ lièno.  Dok god je tako ja cu prvi da miniram. Promeni stav i sve ce dojajno biti.  I opet ponavljam ovo nijw licno samo shvati da si na manijackom forumu. Srecno sa prodajom
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

pit


   Nije da branim Sasu ali jasno je napisao informacije telefonom...ko je procitao o koga interesuje zwace...ne werujem da bi siroki auditorijum zanimao spisak od 200-300 delowa sa opisom .
   

Sasa_Nis

#7
Hvala na pojasnjenju (nisam na vreme skapirao da nekome moze biti nesto u ovako jednostavnom oglasu nejasno). Poenta je u tome te;lefonom. Nije skupo i skoro bezopasno. Od 133 pregleda to ocigledno nije shvatila samo trojica najpametnijih.

Sasa_Nis

Za japanske motore iz navedenog vremena prodajem kvalitetne i visestruko vrednije delove za navedenu cenu. Informacije iskljucivo telefonom 064 1286 963

Popsy

ako bi slikao tu gomilu verujem da bi ljudima bilo jo¹ jasnije... ovajo ne znaju da li su u pitanju blokovi motora i vilju¹ke ili poluge koènice ... ;)
Never underestimate the power of the dark side ... === ***

Lazic

Citat: Sasa_Nis poslato 01 Septembar, 2013, 22:44
Zavese, ograde, bandere, ta peci....

Dobro bre imenjaèe, ¹ta ti nije jasno, lepo je kolega napisao... :o [rofl]

clutch&brake

Citat: Sasa_Nis poslato 02 Septembar, 2013, 02:09
Hvala na pojasnjenju (nisam na vreme skapirao da nekome moze biti nesto u ovako jednostavnom oglasu nejasno). Poenta je u tome te;lefonom. Nije skupo i skoro bezopasno. Od 133 pregleda to ocigledno nije shvatila samo trojica najpametnijih.

dobro druze daj mi onda 20 kila rucica,26,3 kg nosaca fara a za ostatak naseci malo felne
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

easy


raderis

Jbg orle :D nismo svi genijalci  :-[ Eto recimo ja sam ogranicen ko terasa pa bi valjalo da mi pojasnis sta od delova :o Da me ne interesuje sta ima nebi gubio vreme sa tobom [nono] :o

con3

Citat: njanja poslato 02 Septembar, 2013, 16:38
Citat: Sasa_Nis poslato 02 Septembar, 2013, 02:09
Hvala na pojasnjenju (nisam na vreme skapirao da nekome moze biti nesto u ovako jednostavnom oglasu nejasno). Poenta je u tome te;lefonom. Nije skupo i skoro bezopasno. Od 133 pregleda to ocigledno nije shvatila samo trojica najpametnijih.

dobro druze daj mi onda 20 kila rucica,26,3 kg nosaca fara a za ostatak naseci malo felne
hahhahahahahahahha  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

raderis

Citat: easy poslato 02 Septembar, 2013, 17:01
[neampojma]




Ne preteruj mozda decko nema vagu, a i ima trosak zda ti nareze felne mozda mu ne radi salamesoreznica

Sasa_Nis

#16
Pojasnjenje najjednostavnijeg texta oglasa u isorijiji davanja oglasa ocigledno potrebno trojici najpametnijih.U oglasu pise, informacije samo telefonom i prodaja iskljucivo u kompletu.     Molim vas  iznenadite me novom nejasnocom.

TEEfqd


Sasa_Nis

Verovatno si u pravu. Ja sam clan samo ovog foruma.

Lazic

Vidi¹ da ti je oglas stalno u vrhu, kad se ne bi zezali oti¹ao bi u pro¹lost a ko bi te onda zvao... [hello]
Tako ne budi lenj, nego popi¹i delove i slikaj malo, lak¹e æe¹ rasprodati...:D