Glavni meni

50 kg delova za modele 80-90 500e

Započeo Sasa_Nis, 01 Septembar, 2013, 16:14

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Sasa_Nis

Prvi dobronameran predlog. Razlog prodaje je oslobadjanje kevinog potkrovlja,  tako da slikanje i ponovno vracanje delova, nije mnogo jednostavno. Opravljam japanske motore od 81. i stvarno dobroi znam  da bi ti delovi pojedinacno vredeli mnogostruko. Ja ovde nemam kome da ih prodam, a ne isplati se da ih pakujem sa delovima za novije modele i taako sebi smanjim radni prostor. Ako neko radi veterane ovo je za njega prava srvar.

ЯЭВОЛУТИОН

ja sam goldwinga zavrsio, katanu nasao jos jednu bez papira za delove.....boldori me ne zanimaju ni u najavi......cx sam 89 kupio da bi ga preprodao (tada je bilo moguce to uraditi sa profitom)....imam ja jedno 100 kila delova od kawasakija, pored raznih parcica od raznih hondi...uglavnom gpz 750 unitrack....tri glave dva seta cilindara i klipova, radilica sa lezajevima i lklipnjacama, dva menjaca, korpa i lamele, prednji oklop sa nosacem, rezervoari, plastike bocne, ....sve mi zao da bacim....a nema to ko da kupi....a dao bi sve za 100 evra....ali i dalje nikoga ne zanima....cak sam i poklanjao....obecao sam oklop i nosac i vizir i plastiku oko sata Nesi koji drzi kurirsku sliuzbu SPEEDY...neko ga zna kao Turcina, neko kao Amete...ima unitracka 1100 kome upravo to nedostaje...nije dosao ni da uzme na poklon....a imao sam i jednu boldorkuu delovima...poklonio drugaru koji je pazario istu takvu ali je morala da se farba....moja je bila u prvoj farbi...
Jednoga dana kad zazivi Ebay kako treba imace to neku vrednost...sada... slabo , slabo.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

krsta63

 [thumb_up] jos malo sve to ce da vredi........greota davati na kilo (da rasproda moj majdan, taman posla, pocinjem sa miniranjem)

CBRR1

Posto ti je  zavesa po kilogramu..?

Sasa_Nis

Zavese iskljucivo u kompletu i samo preko telefona prodajem na metar (kubni).

srbac

Citat: Sasa_Nis poslato 02 Septembar, 2013, 20:59
Prvi dobronameran predlog. Razlog prodaje je oslobadjanje kevinog potkrovlja,  tako da slikanje i ponovno vracanje delova, nije mnogo jednostavno. Opravljam japanske motore od 81. i stvarno dobroi znam  da bi ti delovi pojedinacno vredeli mnogostruko. Ja ovde nemam kome da ih prodam, a ne isplati se da ih pakujem sa delovima za novije modele i taako sebi smanjim radni prostor. Ako neko radi veterane ovo je za njega prava srvar.

Slikaj deo po deo, odredi neku manju cenu i stavi na kupujemprodajem.com. Ljudi stavljaju  svasta od starih automobila, ratkapne od tristaca, fica,trabant...raznorazne sitnice i prodaju, verovao ili ne...

UFF

na metar samo na kupujemprodajem ili halooglasni
ove iskljucivo sa slikama

ne mozes da slikas nemoj ni da oglasavas

simple as that

krsta63

Stao si na minu.
Koliko se secam nekog od tvojih je mrzelo da nabraja i oglasava sta sve ima a ti si se ubacio da prepricavas sta to on ima a bole ga da to sve fotografise. Oglas se nastavio tako sto su ljudi pitali da li ima nesto.....Sada imas drugaciji arsin....
Nije mi jasno, ubacuju se indijanci a da nisu zeleli da promisle o ovom vidu prodaje. Lepo je covek napisao, daje pedeset kila robe iz tog perioda. Takva trgovina se ne zavrsava preko foruma. Znaci, zainteresovani okrene broj telefona, cuje da tu ima svega, ne samo 50 kila, vec preko dve tone, proseta se do Nisa, pogleda robu, poprica o ceni, izabere svojih 50 kilila i plati ako zeli. Prosto. Ako i dalje insistirate, kacicemo sliiciicu svakog dela ponaosob (dok ne pukne sajt)
That is simple

nesic1

ne nego slikas gomilu pa ce neko da ima pribliznu predstavu sta sppada u tih pedes' kila

UFF

jbg krsta koliko god ti to zeleo sajt ne moze da pukne :D

jer se slike vise na sajt ne kace
a text ne zauzima nista prostora tako da moze samo da puke sajt na koji slike uploadujete
inace njegov oglas nije protiv pravila foruma pa je zato i dalje u aktivan
slika je pozeljna ali nije neophodna (sa malom razlikom sto ce da ga drkaju ako ih ne okaci)
mislim ako ti slika nije vazna u danasnje vreme onda si neinformisan u najmanju ruku i bolje da das oglas u halooglasima jer su tamo ljudi navikli da kupuju bez slike a na forumima nisu

e sad druga je stvar sto je otvorio isti oglas pa pokusao da mi preti na pp kad sam ga spojio sa prethodnim
sreca sto sam pod uticajem ovog vlajka "dobrocinitelja" pa nisam raspolozen za svadje i banovanje

ps. sjebo si se za tu minu jer pricas o oglasu za havarisanog a ja JESAM fotografisao pre otvaranja teme ono sto je njega mrzelo  ;)


Sasa_Nis

Ma zar je bitno kad u nekoliko kilograma staju 3 dobre radilice (dve  katanine, jedna gsxr), to sigurno pokriva cenu ostalih cetres kila zarada.

Lazic


Sasa_Nis

Njih sam protivno obecanju prodao odvojeno.

Lazic


SSZGO

jel imas nesto za cbr1000 2011, jel pase ta radilica od katane?
i koliko je shipping po kilogramu do srednjeg istoka...
odg iskljucivo telefonom +971 52 9223758
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

CBRR1

sine ovaj ivan kako je krenuo,jos malo cemo ga gledati po twima,kad dodje u srbiju kao mudzahedin i uz povik ALAAAAAAHHH JEEE VELIIIKIIIIIII pomeri one salvare sto nose i bummmmmmmm...ja tipujem da ce to biti na trecem rodjendanu MM garant...

Sasa_Nis

#36
Radilica na cbru je dobro resena, ne treba ti katanina. Bolje zameni prednju viljusku, sa novog modela. Imam uporedni test sa Grobnika, nova viljuska preporodila cbra. Ovo stvarno mislim  , nije neka investicija, visestruko se isplati. (Ne mislim o kupovini nove, ebay je povoljan)