Glavni meni

Drumska strela 2 izduvne grane

Započeo Andjelo, 07 Jun, 2013, 18:37

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Andjelo

evo jedan projekat izduvne grane na projektu drumske strele   Masinski Fakultet  Srbije............... bilo je malo povuci, potegni ali uz neko ladno pivo napokon spojene danas  samo treba da se izvare od nedelje i da se spoj 4u1 odradi a zatim montira i izduvni top  evo kojih slika od danas posle jucerasnjeg  nerviranja  ali ipak se kaze kad ti ne ide ostavi za sutra

[attachment deleted by admin]

Andjelo

i jos koja 

[attachment deleted by admin]

Andjelo

i iz drugog ugla

[attachment deleted by admin]

Hurricane

..doktore, a koji je ovo agregat?

Andjelo

R 6  2007 godiste tako mi rekla deca

Hurricane

izvini ako sam dosadan, a kakav æe prenos da bude na toèkove?

Nikolaaaaw

Ja sam pre nekih 3-4 meseca caskao sa clanovima tima na fakultetu. SAJAM AUTOMOBILA BEOGRAD - FORMULA DRUMSKA STRELA https://www.facebook.com/pages/Drumska-Strela-Formula-Student-Srbija/117700918310359?sk=photos_stream
Da ne razglabam,vecinu stvari mozete videti na slikama i snimku. Oko 65ks koliko se secam,3-4s do 100,limitirana na 120kmh,itd itd

Andjelo

ma nisi dosadan .............reduktor , plus diferencijal ,saltanje  pomocu boce CO2 ima neki aparat  pa je na volanu kao na formuli 1

Andjelo

ovo je sasvim nova konstrukcija sa modifikacijom nedostataka od predhodnog bolida

Hurricane

#9
..molim Vlast da g.Andjelu dodeli plava slova..
bolje sad, kad ga posle bude anga¾ovao RED BULL F1 team , biæe kasno...

sa sreæom u daljem radu..

Gvozden

Svaka cast! Ovo odlicno izgleda!

Bori¹a


Andjelo

Citat: Bori¹a poslato 07 Jun, 2013, 20:00
zovite lazica da testira [rofl]
moze da bude Fandjo br 2  ili Schumacher  ovako kao moj prijatelj i stari bajker  Sinisa

[attachment deleted by admin]

UFF

Citat: hurricane poslato 07 Jun, 2013, 19:14
..molim Vlast da g.Andjelu dodeli plava slova..
bolje sad, kad ga posle bude anga¾ovao RED BULL F1 team , biæe kasno...

sa sreæom u daljem radu..

vala zasluzeno

svestran lik i majstor svog zanata, kako se nisam setio ranije.. evo ispravljeno

Gašpar

Ba¹ sam juèe prièao sa Milicom, da probam Strelu. Reèe mi da se radi, ali mi nije rekla ko radi  :o [cheers] [cheers] [cheers]

Andjelo

da naglasim samo nije hvala,ne znam kako ce ko da shvati .............. ovaj rad je  humanitaran sa  2 topa  moji proizvod koji idu na poklon  ekipi sa masinskog  posto su  slabi  sa sponzorima 

rboban

ANDJELO imas plus od mene, a za PLAVA slova treba da castis PIVO!!!
Ride It Like You Stole It

Hurricane

Citat: Andjelo poslato 07 Jun, 2013, 21:24
da naglasim samo nije hvala,ne znam kako ce ko da shvati .............. ovaj rad je  humanitaran sa  2 topa  moji proizvod koji idu na poklon  ekipi sa masinskog  posto su  slabi  sa sponzorima 

.. [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se]

..racunaj na punu moralnu podrsku manijaka u tom svom velikom delu..

[talas] [talas] [talas] [talas]

eclipse4

ako se ikad resis da sponzorises i nekog sa foruma javljam se od sada.....
salu na stranu tvoji radovi mi izgledaju i vise nego odlicno,bas bih testirao tvoj rad vs moj leo vince....

Andjelo

Citat: rboban poslato 08 Jun, 2013, 00:07
ANDJELO imas plus od mene, a za PLAVA slova treba da castis PIVO!!!
za pivo je bar lako ........