Glavni meni

Drumska strela 2 izduvne grane

Započeo Andjelo, 07 Jun, 2013, 18:37

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

ja znam zasto...alinecu da vam kazem;;;;;;
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

dzimika

reci reci reci reci reci reci reci reci reci reci reci reci reci reci reci reci reci reci reci reci reci reci reci reci reci reci reci reci reci reci reci reci reci reci reci reci reci reci reci reci reci reci reci reci reci reci reci reci reci reci reci reci reci reci reci reci reci reci reci reci reci reci reci reci reci reci reci reci reci reci reci reci reci reci reci reci reci reci reci reci reci reci reci reci reci reci reci reci reci reci reci reci reci reci reci reci reci reci reci reci reci reci reci reci reci reci reci reci reci reci reci reci reci reci reci reci reci reci reci reci reci reci reci reci reci

Jocika

Sto bi moj ortak rekao Lupila je masa o kompresiju,naduvala klipove i doslo je do kocenja motora... :D

juga

Puko kiler baca ulje na masu!!!

Hohštapler

...pogre¹an ¾ig na agregatu.... ovaj je mnogo bolji. ;)

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Andjelo

evo i koja slika sa danasnje prezentacije bolida










Andjelo

na najvecu zalost nismo culi masinu kako peva bilo im je  zabranjeno paljenje bolida  u holu masinskog fakulteta

Gašpar

Ja bio pozvan i zaglavim do pola 8 na fakultetu. I studiranje i sve  [glavazid]


UFF


Andjelo

evo i Drumske Strele  br. 3  koja je juce stigla u radionici




Andjelo

i ovogodisnji rad je humanitaran kao i proslogodisnji    ......................cekam posto nemam masinu za savijanje cevi  da majstor  koji treba da im odradi to kasnije prosledi da ja to sve upakujem a i  ove godine su se odlucili  za manji promer cevi  tj na fi 28mm  i sa malo duzim kolektorom  .......kako tvrde radi dobijanja  boljih performansi   ,bice slika  kada posao bude pri kraju

juga

Citat: Andjelo poslato 07 Jun, 2013, 21:24
da naglasim samo nije hvala,ne znam kako ce ko da shvati .............. ovaj rad je  humanitaran sa  2 topa  moji proizvod koji idu na poklon  ekipi sa masinskog  posto su  slabi  sa sponzorima 
Upoznao sam klince na sajmu automobila pro¹le godine,ponudio sam im pomoæ jer nisu imali ba¹ ne¹to ofarban bolid, pa rekoh da pomognem ali se nisu javljali, valjda su se sna¹li!

Lazic

Pre mislim da su zaturili broj...

juga


Andjelo

odradjene su grane  e sutra samo da odradim kolektor i montiram top




Andjelo

strela otputovala za Beograd u cetvrtak uvece








ЯЭВОЛУТИОН

ko je smislio da treca grana ide ovako....neki od naucnika!!!!!
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

metarex

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 19 Jul, 2014, 23:27
ko je smislio da treca grana ide ovako....neki od naucnika!!!!!

mislim da je to radi duzine izvedeno tako....
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: metarex poslato 19 Jul, 2014, 23:32
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 19 Jul, 2014, 23:27
ko je smislio da treca grana ide ovako....neki od naucnika!!!!!

mislim da je to radi duzine izvedeno tako....
moj se kurac radi du¾ine ispravi.a grana se savije nazad pa napred
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11