Glavni meni

Race exhaust Ada

Započeo zozon, 06 Jun, 2013, 10:58

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

PECA BMW

El radi ovaj lik "Race" jos auspuhe ?  (Niko mu ime ne zna)  iz Ade

Sta je sa ovim drugim "dragon" ?  ( ni njemu ime niko ne zna) iz Ade
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

El Jefe

То је један те исти. Код њега се најављујеш као код папе. Питај мотокласика са форума за број.
Друштво за заштиту од животиња

stilgar

Citat: PECA BMW poslato 09 Decembar, 2016, 23:15
El radi ovaj lik "Race" jos auspuhe ?  (Niko mu ime ne zna)  iz Ade

Sta je sa ovim drugim "dragon" ?  ( ni njemu ime niko ne zna) iz Ade
Robert je "Race" Ada, radi al kontakt samo putem maila, slabo divani sa telefonom, a Dragon nije Robert ne znam mu ime.

El Jefe

Старост је гадна болест. У праву си. Имао сам број, не знам да ли је актуелан  024/853-830
Друштво за заштиту од животиња

PECA BMW

Aha znaci  Robert je  Race Ada , i njega kontaktirati na " [email protected] "

A ovog Dragon Ada sam kontaktirao na "[email protected]" i ne odgovara , vidim ima i "[email protected]"

Sad da probam da kontaktiram Roberta mozda on odgovori ...

Ne moze covek da razazna ko je ko i dal rade ili batalili  .... sta im tesko da koriste net ne znam ....
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Biker-Boy

Citat: PECA BMW poslato 09 Decembar, 2016, 23:15
El radi ovaj lik "Race" jos auspuhe ?  (Niko mu ime ne zna)  iz Ade

Sta je sa ovim drugim "dragon" ?  ( ni njemu ime niko ne zna) iz Ade
"Race" - Robert je tesko bolestan covek, u kolicima, radi kako mu zdravlje dozvoli, ima perioda kada nemoze, ima kada moze,
ja sam imao srece da potrefim period kada se dobro osecao pa mi je uradio, kontakt SAMO preko email-a
a onaj drugi iz Ade "Dragon" je Istvan, ja sam obojicu kontaktirao u isto vreme, srecom Robert mi se prvi javio, a on je i jeftiniji,
za istu stvar mi je Istvan trazio 140e a Robert 100e.
I feel the need..... the need for speed !!!

PECA BMW

e super informacije !

Ja po slikama onako na oko bih se pre odljucio za Robertove auspuhe .

Ovaj Dragon Istvan se ne javlja i sta da mu radim ...
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Slaninar

Citat: PECA BMW poslato 09 Decembar, 2016, 23:15
El radi ovaj lik "Race" jos auspuhe ?  (Niko mu ime ne zna)  iz Ade

Sta je sa ovim drugim "dragon" ?  ( ni njemu ime niko ne zna) iz Ade

Ima¹ sve obja¹njeno veæ u ovoj istoj temi.

Neki ljudi... nekad...
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Biker-Boy

Citat: PECA BMW poslato 10 Decembar, 2016, 00:42
e super informacije !

Ja po slikama onako na oko bih se pre odljucio za Robertove auspuhe .

Ovaj Dragon Istvan se ne javlja i sta da mu radim ...

Obojica rade odlicne auspuhe, kvalitet na visokom nivou, cak ni 140e nije mnogo za to, ali kad vec moze za 100, sto da ne :)
I feel the need..... the need for speed !!!

viper

Ovaj na sv650s odlièno se èuje, ima i db killer ali ga ne koristim.


Послато са HUAWEI G7-L01
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

BOKYBOY

#110
...podrzavam...  [thumb_up] ...na litri i 4 cil. jos bolje... [panic]


upload

Gvozden

Jedan se zove Robert ( Ada Race izduvi) ,
drugi se zove Pozgai Istvan (Dragon izduvi)
Od Pozgaija je tel 063/813 95 95 , javlja se redovno na telefon.
Inace adresa u Adi je  Ljube Nenadovica 4

Che

Citat: Biker-Boy poslato 10 Decembar, 2016, 00:21
Istvan trazio 140e a Robert 100e.

U mom slucaju 2 izduva, 280 ili 200 a ja na ebay kupio original LeoVince sa sve Y racvom za 170e  [thumb_down]

Hohštapler

...Robertov auspuh je èista pedanterija, vrhunski rad, varovi, sve, i bez razmi¹ljanja na svaki moj buduæi motor (daj Bo¾e da èovek samo bude mogao da radi).
Uvek sam bio mi¹ljenja da ako veæ postoji neko ko tako dobro radi svoj posao i radi u na¹oj zemlji, da treba svoje novce da dam njemu. No, svako ima pravo da misli drugaèije i podr¾avam.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Biker-Boy

Citat: Che poslato 10 Decembar, 2016, 17:24
Citat: Biker-Boy poslato 10 Decembar, 2016, 00:21
Istvan trazio 140e a Robert 100e.

U mom slucaju 2 izduva, 280 ili 200 a ja na ebay kupio original LeoVince sa sve Y racvom za 170e  [thumb_down]
I meni je u cenu uradio slip-on prikljucak-krivinu
I feel the need..... the need for speed !!!

PECA BMW

Robert mi se javio , moze da uradi i napravicemo dogovor , nadam se da naprolece dobijem i nov auspuh ...
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

UFF

bio kod roberta 3 puta do sad
kod ovog drugog nisam pa nemam iskustva ali mi se i ne svidja ono sto vidim na slikama pa i nemam zelju didem


zakljucak robert je dobar za te pare i sto kaze hostapler radi profi ali nije to ni blizu brend izduva (za starije jeftinije motore je best buy)

ne sto se tice kvaliteta materijala vec kad je u pitanju zvuk, kolko para tolko i muzike

moje iskreno misljenje bez da hvalim ili pljujem bilo koga

Slaninar

Citat: UFF poslato 11 Decembar, 2016, 00:27
bio kod roberta 3 puta do sad
kod ovog drugog nisam pa nemam iskustva ali mi se i ne svidja ono sto vidim na slikama pa i nemam zelju didem


zakljucak robert je dobar za te pare i sto kaze hostapler radi profi ali nije to ni blizu brend izduva (za starije jeftinije motore je best buy)

ne sto se tice kvaliteta materijala vec kad je u pitanju zvuk, kolko para tolko i muzike

moje iskreno misljenje bez da hvalim ili pljujem bilo koga

Meni stoji na motoru od 2010. godine - bez rðe, truljenja, propadanja. Mislim da sam pisao: bio lièno prisutan kad mu je stigla po¹iljka nitni i kad je pregledao jesu li sve od nerðajuæeg èelika i ima li faliènih. Pitao sam ga ¹ta radi, ka¾e: "neæu da ni jedan deo na mom proizvodu bude slaba karika".

Sama radionica kako je ureðena, uop¹te pristup poslu - od mene sve pohvale.


Ko hoæe da dobije dobar zvuk i izgled, uz nekih 5% vi¹e snage (u vi¹im obrtajima) po ceni od 1000 evra: Akrapoviæ, K&N filter i dyno jet, ili power commander + plaæanje da neko to u¹teluje lepo na stolu.

Ko hoæe samo dobar zvuk i izgled uz sliène (mo¾da i 5% slabije performanse), po ceni od 300 - 500 evra: Akrapoviæ, Yoshimura & co.

Ko hoæe samo dobar zvuk i izgled uz sliène (mo¾da i 5% slabije performanse), po ceni od 100 - 200 evra: Race.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Kanarinac

Cene polovnoh akrapovica,yoshimure itd idu od 200 dp 250 evra. U paru su do 500 evra,po meni. Kod Roberta nisam radio ali sam video par njegovih radova koji su izduvali posle godinu dana,a kod Rraska je nosac konstanto pucao. Svako ima svoje, ja bih se hvek pre odlucio za brend auspuh

Slaninar

Citat: Kanarinac poslato 11 Decembar, 2016, 13:30
Cene polovnoh akrapovica,yoshimure itd idu od 200 dp 250 evra. U paru su do 500 evra,po meni. Kod Roberta nisam radio ali sam video par njegovih radova koji su izduvali posle godinu dana,a kod Rraska je nosac konstanto pucao. Svako ima svoje, ja bih se hvek pre odlucio za brend auspuh

Polovni Race je 50 evra.  :)

Ja nisam video lo¹ proizvod Roberta. Ima jo¹ jedan majstor u Adi, Dragon, sa kojim ga èesto, mnogi me¹aju.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen