Glavni meni

rekose mi mnogi da sam lud nisam prodao jednu a vec kupio 2. kantu

Započeo Damnmoto, 05 Jun, 2013, 20:50

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Damnmoto

kupio sam u apatinu gsxr750 1991 preradjen u sf. mnogo je jak malo zuji neto sto lici na spaner lanca ali ide odlicno. malo je tezak i neodlucan na upravljacu ali to pripisukem celavim gumama i amortizeru volana...sve u svemu svidja mi se.

bice fotki...mrzi me sa moda da kacim

bokilic

pa ti i jesi lud..valjda si to primetio do sad :P
de normalan coek moz da vozi ktm...:)
brmmmm

mkt


Damnmoto



Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?


Damnmoto


UFF

neko ga nasminkao i uvalio
jel mislis da sa tim neces imati problema?

Damnmoto


UFF

lepo odradjen, ali masku tj far pod hitno da menjas ako nameravas da vozis nocu tj ako zelis da vidis ista ispred sebe

Bishke

Izgleda zanimljivo,moram priznati !

Koja je na kraju bila cena Danilo ?
You should do one thing every day that scares you

Damnmoto

nadam se da necu imati problema ozbiljnih barem neko vreme

Damnmoto

ko dva gpza :p
menjacu farove i cajfere malo kasnije odvratni su i primetio sam da slabo osvetljava.
trebaju mi neki mali sf retrovizori i na cncu da napravim dodatak da malo spustim fuzastere da mi ne puknu kolena.
u subotu cu da kupim neke gume da ne poginem na ovim celestonkama. razmisljam da skinem amortizer volana da vidim hoce li se lakse voziti gradskim brzinama.
imam nameru da kupim merac temperature i da zamenim rucic kvacila i kocnice u neke u boji volana (kvacilo je poprilicno tvrdo i skoro do volana mora da se pritisne).

ljupche92

[cheers] [cheers] [cheers]

Damnmoto

primetio sam po netu da na gsxr cesto stavljaju neki ''link'' na ona dva srafa sa strane na glavi motora i da dodaju prelivnu cantricu za ulje...zasto?
jel preporucljivo uljaru nakon voznje pustiti malo da iskulira upaljen 2 min pa gasiti, mada nema ventilator?

Damnmoto

hvala plus kakvo ti je bre ovo lemanje na gifu do 00

FANTOM

Znam ovaj motor sa oglasa cini mi se sa moto-berze bio je dugo tamo ..... lep je na slikama ako je u dobrom stanju kao sto je nalickan bice super....  Zelim ti dugo lepih kilometara ;)    [cheers]

Andjelo

lepo nema sta , ali imam tri  zamerke   far, auspuh neki drugi model ,i skald boja mi se svidja  samo na reyervaru da je imao drugi presek boja  ,na repu su boje uklopljene fenomenalno  [thumb_up]

despic

klasican divljak