Glavni meni

rekose mi mnogi da sam lud nisam prodao jednu a vec kupio 2. kantu

Započeo Damnmoto, 05 Jun, 2013, 20:50

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

easy


despic

klasican divljak

Damnmoto

dok ne kompleturam na stolu male retro farove i neki gotivan satic ovu masku ne skidam.
ima li neko retrovizore one male za kraj volana ili nesto tako izdrkano u sf fazonu?

Damnmoto

stavljene nove metzelerke, nove svecice. povadjeno blato iz karbova i ustelovani u liniju radi mirno i prima gas do 00 kompresija 10 na sva 4 cilindra, doduse vruc motor ali konstantno 10.
sutra menjam lanac lancanike ulje u filtere i semeringe i ulje u viljusci.
a kada popravim i prodam ktm prelazim na estetiku.
odnosno farove retrovizore zmigavce i farbam felne u vrveno sa poliranim rubovima.
inace ljudi kod kojih sam bio imaju gomilu giksera po servisu i kazu da odavno nisu videli muljaru sa ovako suvim i tacnim agregatom bez trunke dima na auspuhu.

mi¹ko_kolo

Mislim da sam te video neki dan u Tr¹æanskoj-Ðeram. Jesam li u pravu?

mkt

kad si sutra u gradu prikane...da se nagazimo negde da vidim masinu

Abdullah100k

CAMO IS MY FAVORITE COLOR

ljubisa

zanimljivo, svidja mi se. uz sitne prepravke bice savrsen, srecno..
nije najsretniji onaj koji ima najbolje, vec onaj koji najbolje koristi ono sto ima

Lazic

Citat: Abdullah100k poslato 11 Jun, 2013, 17:17
Drzi noge na fuzasterima prikac, da ih ne otkines.

:D

Zahvaljuijuæi tom le¹u od Suzane(koji nije hteo da upali), sam upoznao Danila i mnogo mi je drago...:D

Damnmoto


Lazic


mkt


Lazic


Damnmoto


Lazic


metarex

Citat: Damnmoto poslato 06 Jun, 2013, 01:37
primetio sam po netu da na gsxr cesto stavljaju neki ''link'' na ona dva srafa sa strane na glavi motora i da dodaju prelivnu cantricu za ulje...zasto?
jel preporucljivo uljaru nakon voznje pustiti malo da iskulira upaljen 2 min pa gasiti, mada nema ventilator?

ako se ne varam to je "k" model gr77b ili d ili.... (b= nemacka, d=svajcarska itd..)
mislio si na ovo:  http://gsxrzone.com/oil.html
opisan je razlog ali mislim da samo u kombinaciji sa dodatnim uljnim hladnjakom dobijas nesto.
sto se tice rada posle voznje u leru mislim da nema potrebe. cak se u mestu vise greje posto nema ventilator. to su dobri motori i skoro da im ne mozes nista. moj ima 92k i radi ko doksa. malo trosi ulje ali jos je uvek u granicama normale.
ni meni se ta maska ne svidja. bas ga kvari.
u svakom slucaju srecno sa masinom
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

metarex

a da, da ne zaboravim, to govno od LD (amortizer volana) mozes slobodno da skines. ako motor nije lupan onda i bez amortizera drzi pravac ko strela. obicno to stanje stavljaju kada masina ide na pistu ili kada je lupan da bi se prikrilo ponasanje prednjeg vesanja. u praksi tj po gradu apsolutno nepotreban
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

Damnmoto

hvala matori shvatio sam da su linkovi za bolji protok ulja preko bregastih. sranje sa volana sam skinuo i mnogo se lakse vozi po gradu a motor na 150 mogu da pustim i ne mrda u stranu. far mora negde jeftino da nadjem dva okrugla manja kao na banditu sto sam imao...
pozdrav

Damnmoto

nakon svog silnog coravljenja spao sam na Mz kuglu jbg a platu sjebo za 3 dana. obecavam da cu sledece plate da nadrkam nesto dobro :)

rboban

Ride It Like You Stole It