Glavni meni

kupio u Trstu neke delove danas NSR125

Započeo ikarbus, 23 Maj, 2013, 23:35

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ikarbus

pozdrav svima... oba retrivizora placena 29e, a zmigavci 9e i glavno klip Oridjinale 97e  [yahoo]

[attachment deleted by admin]

ЯЭВОЛУТИОН

ne znam kako da ti kazem...ali ovo nije original klip za NSR125.....ovo je VERTEX klip za NSR
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

dzimika

ne znam kako ja ovo da mu kazem ali malo je omasio podforum u kome treba da se hvali

zozon

     Nema veze za podforum ... meni je drago sto si se ponovio  [thumb_up], daj neku sliku NSR-a, sa srecom da se vozis

Hurricane

..ovi migavci pu¹taju vodu.. nisu ni za kurac..

ikarbus


Kengur


El Jefe

kako to da si kupio standardan klip?Jel to znaci da je cilindar kao nov?
Друштво за заштиту од животиња

ikarbus

moze li da se vidi original klip za hondu NSR125, pusti sliku...
Honda je u pripremi za farbanje i masina se radi, bice slika, danas se vracam za srbiju...pozdrav  [hello]













































ikarbus

kupio sam i cilindar Nikasil nov prosli put kada sam bio u inozemstvo na odmor

UFF

Citat: hurricane poslato 24 Maj, 2013, 11:13
..ovi migavci pu¹taju vodu.. nisu ni za kurac..

vazno je da su fake carbon kao i retrovizori

sad lepo smirglu u ruke pa bumper sprej ako neces da te zajebavaju kad se sa tim negde pojavis

Plazma Keks

ne treba bumper sprej ako ismirgla fino sa vodenom smirglom

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ikarbus

Dobar dan... evo slike od starih i novih delova.
Motor je 2-taktan, a nije 4-taktan, hvala na sikama...

[attachment deleted by admin]

ljupche92

[cheers] [cheers] [cheers]

ЯЭВОЛУТИОН

pogledaj stari klip...a pogledaj novi.....kakve veze ima da li je 2t ili 4 t .....pricam o pakovanju....doduse poslednji originalni klip za NSR je vidjen pre pet ili sest godina....ali ima za nsr250..oni su redji pa ih jos ima na zalihama...i isto dolaze u honda kutijama...ovo sto si ti kupio je odlicna kopija firme VERTEX...moga si da kupis isto takvu kopiju firme VOSSNER, PROX, ili neki drugi...ali to i dalje ne bi bio originalni klip za tvoj motor.....ajde malo detaljnije slikaj cilindar, da vidim da li je on original ili replica...jer nemogu da verujem da ti je neko prodao originalni cilindar bez klipa ....
p.s.
evo za tebe ovako izgleda pakovanje klipa za NSR250...za 125 je isto takvo, ali ga nema vec par godina
http://i.ebayimg.com/t/New-HRC-Honda-NSR250-MC21-MC28-B-pistons-pin-NSR-SP-Rare-Race-/00/s/OTYwWDEyODA=/$T2eC16JHJHEE9ny2p6YbBQ++Zbb7FQ~~60_35.JPG
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ikarbus

ma ok, shvatam ja da je kopija klipa, ali da kod nas u srbiji ja nisam naleteo na bolji klip od ovog sto sam sada kupio u Italiji. Prosle godine sam izgoreo dva klipa koja sam kupio kod nas, pa sada da probam sa ovom verzijom, koja nije ni priblizna nasim. Koju stranu da slikam clindra, kako bi utvrdili da li je original?





ЯЭВОЛУТИОН

to sto ti gori klip moze da znaci samo jedno...ili vozis siromasnu smesu na karburatoru...dakle igla mora gore bar za jedan podeok...ili neznas da vozis motor....salim se...ne voli dvotaktni motor pun gas dugo na otvorenom...uvek pun gas ne duze od desetak sekundi, pa rasterecenje, pa pun gas....gorivo ga na punom gasu greje a na abgasu hladi.....
p.s.
Nekoj budali sam tri puta radio generalku o svom trosku dok nisam shvatio da covek radi na 30 kilometara od kuce autoputem....izadje majstor na put i zabode gas.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Bori¹a

dobro je onda da je meni kymco 4t, ja zivim 10ak km od skole a neprestano je zaboden pun gas, cvaja bi mi zakovala 10 puta, ovaj je samo jednom [rofl]

ikarbus

evo slika nekih cilindra sa oznakama