Glavni meni

kupio u Trstu neke delove danas NSR125

Započeo ikarbus, 23 Maj, 2013, 23:35

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mkt


aæimo

Kolega je talentovan za slikanje.

Brate ¹ta je tu je, spakuj ma¹inu, pa se javi pred kraj setone sa utiscima.

[cheers]

ikarbus

na prvoj je oznaka 003 07n9
na drugoj slici u krugu je 8 u nastavku pise GILARDONI 1.
i na trecoj slici, na donjoj strani kod izduva 235 d

ikarbus

hvala, pakujem ovih dana masinu, a farbanje takodje bice do kraja nedelje pa pustam fotke

ЯЭВОЛУТИОН

GILARDONI.....original cilindar za NSR sklapan u evropi....radi posao odlicno, a sa tim klipom bice vrh...samo pazi na seting karburatora, squish klipa i nacin voznje....i bice to vesela voznja narednih 20000 kilometara :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ikarbus

kada bude sklopljen treba mi pravi majstor za podesavanje-stelovanje karburatora, a i imam problem oko RC ventila.Kada sam uzeo motor nije ga bilo uopste, a kada sam ga nabavio opet problem oko instalacije treba da se poveze posto nedostaju dzekovi. 

ЯЭВОЛУТИОН

bez RC ventila to nije isti motor.....nema snage dole ni malo....Nije problem vezati rc ako imas svu instalaciju...konektori nisu tako bitni jer bi zice trebale da se gadjau boja na boju....jel nisi imao motor ili ceo sklop u glavi.....sta je nedostajalo..

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ikarbus

nisam imao motor. Kupio ga, ne znam tacno ali misli da je bio 20-30 eura, sa dzekom i kada je proban radio je pomera se, ali nemam dalje gde da ga udzekam nema kablova ni dzekova koji se vide i odakle treba da dolaze...

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ikarbus

hvala za semu sutra se bacam na posao

ikarbus

potreban mi je lazaj 63-22 sa oznakom c4 ili c5 za velike obrtaje, rece majstor... Ja sam nasao ali su 3000 din.komad, mislim da je 6000din. puno za dva lezaja?

ikarbus

ima li neko jeftinije ali dobro  :) Srbin :)
lezaji za NSR125, oznaka 63-22

ЯЭВОЛУТИОН

#32
mislim da nema ......c4 i c5 se retko narucuju....c3 dosta cesce....probaj kod dilera lezaje.....trise keclerovica  KOYO

a evo kako mozes da porucis preko ovih sto uvoze od athene...recimoi komp co

http://www.athenaparts.com/eng/models/view/1591-section-25/honda-nsr-125-f-r

a koliko vidim 6322 je c3 a ne c5 lezaj
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ikarbus

hvala sad sam zvao ali se niko ne javlja.Verovatno je kasno-ne rade...Zvacu sutra.

ikarbus

Sada sam zvao jednog drugara sto radi skutere i kaze on da je c3

ikarbus

Provereno jedan lezaj je 6305 a drugi 6322. Da ljudi znaju da je u pitanju Honda NSR125, 97 godiste

ЯЭВОЛУТИОН

jedan je skup a drugi je skoro dzabe....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ikarbus

Kupljeni, skuplji je 3000din a drugi jeftiniji 1176 dinara :)

Plazma Keks

au... neko te malo "odro"
ako je za utehu, nadam se da su FAG, KOYO, NSK, SKF...

ikarbus

Naravno koyo-japan i fag-ina-nemacka