Glavni meni

MM Voznja Dunavska Tura No.2 mozda neki dan 2013te

Započeo UFF, 04 Maj, 2013, 14:00

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

Plan jos nemam detaljana ali nesto kao prosle godine
http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,9421.0.html

Za pocetak voznja uz dunav do Golubca i vec tradicionalno pentranje po tvrdjavi do vrha a posle moze neki rostilj u vikendici u blizini a mozemo tu i da prespavamo (obezbedio sam nam smestaj  ;D) pa sutra dan do borskog jezera moze a i ne mora.. ili nesto drugo ako smislimo
U slucaju kise pomeramo termin jer idemo da se vozimo i uzivamo a ne da se pazimo proklizavanja i posle krijemo u nekom objektu


Sta kazete? ovi sto su vec bili da li bi isli opet i ovi sto nisu nek pogledaju slike od prosli put pa nek se izjasne  [cheers]

U ovom postu ce biti sve izmene kako se bude sta tacno definisalo

Polazak standardno sa milion ruza, neka bude u 10h znaci okupljanje od 09.30h


Citat: Panco.KV poslato 10 Septembar, 2013, 21:20
Ako je ko zainteresovan izvolte sa strane BG nalazimo se kod Paracina a ko je sa moje strane kod mene u KV smestaj bi bio u Kladovu kod drugara bajkera kojeg smo upoznali Pit i ja na prosloj voznji svratili bi do zajecara kod M.Manijaka koji nas pozovu da svratimo na kafu i obavezno u Radujevac kod Eclipsea da se vidi gde je to hahah naravno ako nas bude hteo primi

https://maps.google.com/maps?saddr=Kraljevo&daddr=zajecar+to:negotin+to:radujevac+to:brza+palanka+to:kladovo+to:pozarevac+to:mladenovac+to:Gornji+Milanovac+to:kraljevo&hl=en&ll=44.142798,21.544189&spn=1.935417,5.223999&sll=44.142798,21.571655&sspn=1.935417,5.223999&geocode=FZwqmwIdf6g7ASlxjM6ZxwBXRzFK6YOgIV-Tng%3BFV4sngIdKe1TASm__joOhXRURzGdwwZ1kTpECA%3BFVuxogIdu5NXASnLHpDw_L9TRzH0yg6cqzWQeQ%3BFWp8owId2hBaASmN9PC8IrxTRzHdoIx_Ifcv7Q%3BFeuBpgIdUI9WASkPH0-oiNFTRzHlCuyKifxigw%3BFQ-4qAIdSCtZASlhxJVVBDJSRzGlXLV6BZv-bQ%3BFdvLqAIdZTtDASl5ROeGWuBQRzHKmF1ufoUx0Q%3BFbX_pQIdYNs7ASk_rgKDwbpQRzFyiCePZYVsDA%3BFSHenwIdRzg4ASlnSjieZWpXRzE2mGzE4CtC3w%3BFZwqmwIdf6g7ASlxjM6ZxwBXRzFK6YOgIV-Tng&mra=ls&t=m&z=8

Svracanje obavezno da se vidi Rimski grad i Gamzigrad po mogudjstvu ako bi se ranije krenulo moze i do Rajackih Pimnica

Lazic

¾ao mi je ¹to zbog glupe tramboline nisam mogao pro¹le godine, zar se tada nije i¹lo skroz niz Dunav, bio sam do tvrðave 10ak puta u ¾ivotu, ali nikad nisam i¹ao dalje...[hello]

Jefta


Phoenix

Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

Jefta

25. radim nocnu smenu tako da cu ja sa vama samo do golupca da se pentramo na tcrdjavu i onda nazad za Beograd. 

Gašpar

Citat: Jefta poslato 04 Maj, 2013, 16:21
25. radim nocnu smenu tako da cu ja sa vama samo do golupca da se pentramo na tcrdjavu i onda nazad za Beograd.

Najverovatnije i ja ;)

Che

Sve ok, samo gledaj da izbegnemo onu katastrofu od puta Bor - Petrovac na Mlavi.

Andjelo

Citat: UFF poslato 04 Maj, 2013, 14:00
Plan jos nemam detaljana ali nesto kao prosle godine
http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,9421.0.html

Za pocetak voznja uz dunav do Golubca i vec tradicionalno pentranje po tvrdjavi do vrha a posle moze neki rostilj u vikendici u blizini a mozemo tu i da prespavamo (obezbedio sam nam smestaj  ;D) pa sutra dan do borskog jezera moze a i ne mora.. ili nesto drugo ako smislimo
U slucaju kise pomeramo termin jer idemo da se vozimo i uzivamo a ne da se pazimo proklizavanja i posle krijemo u nekom objektu


Sta kazete? ovi sto su vec bili da li bi isli opet i ovi sto nisu nek pogledaju slike od prosli put pa nek se izjasne  [cheers]

U ovom postu ce biti sve izmene kako se bude sta tacno definisalo
jos bolje vam je do Djerdapa pa onda za Rumuniju od Orsave  do Bele Crkve put je ekstra i nov, lepe krivine mnogo je bolji nego nas pored dunava   ja isao proslo leto autom do Orsave  ,Orsava  granicni prelaz Bela Crkva tj.Kaludjerovo  negde oko 120-130km

goranvojska

ja moram da pitam direktora sta kaze ali najverovatnije da idemo posto mi je suvozac tako da racunajte na nas.

juga

Ja sam za , pro¹ao sam taj put nekoliko desetina puta!

feelgod


chengelle

I ja bih se pridruzio druzini,ako do tada okacim tablicu na motor! [hello]
Nije bitno sta vozis,vec kako se osecas dok to radis!!!!

Lazic

@Uff:
mnogo je to rano za Dunav...[hello] mislim, finansijski i meteorolo¹ki...:D

UFF

za vikend kisa i malo hladnije
bar to najavljuju za sad  >:(
pomeramo datum?

Lazic

Jebe¹ prognozu, veæi su problem pare i vreme...[facepalm]

Che

Po meni je malo glupo ici iz Dunav u vreme kada je previse hladno za kupanje.

Phoenix

ja bih ostavio Dunav za sredinu juna a Uvac za sredinu jula. Mislim da je vreme tad bolje za tako neshto. I meni je glupo da idem samo voznje radi,ipak je i propratno zezanje ono shto pravi draz tim voznjama,kao ono ispijanje piva u Kladovu u Dunavu proshlog puta. Ne mesham se u organizaciju ali mislim da je josh uvek malo rano!
Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

dzimika

jeste rano i za uvac i za dunav, hladna je voda pa nista ni od kupanja, prosle godine smo u julu isli niz dunav

goranvojska

i ja sam za juli posto je jun prepun.sarajevo,k mitrovica itd talo da sam i ja za juli.

Lazic

Kako smo krenuli, vidim da æu opet na more u oktobru...:o [facepalm]