Glavni meni

MM Voznja Dunavska Tura No.2 mozda neki dan 2013te

Započeo UFF, 04 Maj, 2013, 14:00

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Mik

Citat: Andjelo poslato 04 Maj, 2013, 17:32
Citat: UFF poslato 04 Maj, 2013, 14:00

jos bolje vam je do Djerdapa pa onda za Rumuniju od Orsave  do Bele Crkve put je ekstra i nov, lepe krivine mnogo je bolji nego nas pored dunava   ja isao proslo leto autom do Orsave  ,Orsava  granicni prelaz Bela Crkva tj.Kaludjerovo  negde oko 120-130km

Ja sam rad da izvedem ovo, al' za jedan dan - samo voznja. (Kakav je rumunski benzin, ima li da se kupi zeleni karton na granicnom prelazu, itd.?)

Mica, Pancevo, 064/3295-208

P.S. I ne ovog vikenda, utrefilo se da sam juce popio  [neampojma], a i sad cu da popijem  :) ... Tek ja cu ovo svakako da provozam a na svakom savetu se unapred zahvaljujem.

davidoff

Benzin je mnogo bolji nego kod nas a cena je ista. Zeleni karton ti nije potreban za ulazak u zamlje EU a samim tim ni u Rumuniju.
We won't forget you Marco....


marckony


zivchany

#43
I ja bi se pridruzio ovoj turi samo da je vidim na vreme  [veryangry]
Ako nista  bar na dan , mada sve ovo moze i bez spavanja da se izvoza ...
aj ako dogovorite neki drugi datum za djir javite , ovo se odnosi na uff-a  ;D ;D [callme]
I da ovaj predoig da se vracamo kroz Rumuniju nije los uopste  8)

Lazic

Tebe ne videh od kad su nam deca do¹la sa rekreativne...:o

goranvojska

sutra idem za bec poslom dolazim u subotu ujutru i popodne letim za zenevu tako da sam sprecen poslovno.svima srecna voznja i dajte jednom pun gas za mene kad vec ja nemogu.ne pamtim da sam se manje vozio nego ove godine.sve neki posao i neke obaveze.

zivchany

Citat: Laziæ poslato 27 Avgust, 2013, 19:58
Tebe ne videh od kad su nam deca do¹la sa rekreativne...:o
A ko da ne znas , zena, deca i ostala ...Vozam se ja, samo sam slabo po forumu ...Lakse kad mi jave samo nacrtaj se tu i tu , tad i tad i eto voznje cas posla , prosli vikend N. Pazar cevapi vrh :)

Lazic


zivchany


Lazic


UFF

idemo na ovo ove godine ili ne?
ko bi isao nek napise kad moze pa ako nas bude dovoljno...

Panco.KV

Sto da ne sta nas sprecavi i ko brani ponovimo ovaj krug sto smo isli Pit i ja spavanje u Kladovu drugar bajker nadje smestaj odlicna tura a i svrati se do eclipsea i konacno da vidimo Radujevac

mareskin

Citat: Panco.KV poslato 09 Septembar, 2013, 23:41
Sto da ne sta nas sprecavi i ko brani ponovimo ovaj krug sto smo isli Pit i ja spavanje u Kladovu drugar bajker nadje smestaj odlicna tura a i svrati se do eclipsea i konacno da vidimo Radujevac

Ma, daj bre Panèo pa svima je jasno da je Radujevac urbana legenda.
Ja bi i¹ao na ovu turu. Samo da vidim kad radim ovaj posao u BG.
Krajem meseca putujem u Bugarsku poslom na nekoliko dana.
Kad sam ja pro¹le godine mogao da idem na more sredinom novembra, ko nama brani da idemo negde motorom u oktobru :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu


Darko

kakvo vreme ide , sumnjam da cemo uvatiti nesto u septembru jbt

Panco.KV


Panco.KV


Darko


Panco.KV

#58
Sto pre cim se dogovorimo trebalo bi 99% da ce Yoya,UFF da idu sto smo iz price dogovorilie sad ko zeli samo moram da znam radi smestaja

eclipse4

znaci iz bora dolazite u radujevac preko zajecara i majdanpeka? ;) ;) ;)

sredjena viza,bicete primljeni hehehe

javis mi dan unapred,da mogu da odvojim vreme da idem sa vama dokle se moze a onda ja laganica nazad ;)