Glavni meni

malo cackanja na zzr-u 600

Započeo Darko, 30 April, 2013, 17:35

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Darko

I ako je fabrika rekla da motor treba da ima termostat koji radi onda treba!!! 😄. Svaciji termostat na motoru je sada polovan pa mozda na leto nece da otvori kad treba. Cak i da se to desi uvek mogu da dodjem do kuce  bas zbog ovih rupa koje ne zatvore skroz , uz normalnu voznju

Hurricane

 [rofl] [rofl] [rofl]

svaèiji termostat na motoru je sada polovan...

kuku pa i moj je  [panic]

mo¾da zvekne, ali na proleæe, Kosta reko, ne na leto... 

[rofl] [rofl] [rofl]

ajd na spavanje...  [hello]

Kostić

jes vala. mada fabrika ne govori da se kupuje polovan, nego nov. al polovan je crvenu a novi vi¹e crvenih, pa joj doskoèi¹. al ako je fabrika proisala, tu nema dileme. nego, da na proleæe ne ispadne da si bacio crvendaæa na ovu nema¹tinu :)

dusankobgd

Dare tebi sa kawom nikad dosadno :D

Darko

Sto ? Samo ja radim servise ili samo ja (doduse ,i Kosta) pisemo sta nam se desava sa motorima?

Hohštapler

Darku plava slova,  pod hitno.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

clutch&brake

Citat: Darko poslato 26 Novembar, 2014, 10:26
Sto ? Samo ja radim servise ili samo ja (doduse ,i Kosta) pisemo sta nam se desava sa motorima?


jok brate nego vozis kawu pa oko nje uvek posla  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

UFF


stilgar

Citat: njanja poslato 26 Novembar, 2014, 15:19
Citat: Darko poslato 26 Novembar, 2014, 10:26
Sto ? Samo ja radim servise ili samo ja (doduse ,i Kosta) pisemo sta nam se desava sa motorima?


jok brate nego vozis kawu pa oko nje uvek posla  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
ti da cutis ne moz na more da odes motorom jer se ne gasi lampica :)

Darko

Pusti ga majke ti. Njemu vise motor kod revolucije nego kuci a naso on da nesto prica 😃

Darko

sredjeno je i ovo ... molim lepo...
prvo sklopljeno





onda namontirano , provereno , temperatura je tu gde i treba da bude...









Darko

 [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo]     jbt , lakse je bilo naci deo za neki unikat nego jebeni nosac tablice za matori zzr  ...ali konacno sam ga nasaoooooo







Kostić

ipak si se potro¹io, nekaneka :) ejs prodo motor?

Darko

























kad sam vec sve to namestio greota bi bilo da se nisam protockao sa Bokijem ;)  imamo specijalan "rezervoar"-pozdrav za Koleta














od opreme  - trenerka , i jakna koja nema veze sa "motorom"   hahahahhaha

eclipse4

koliko vama malo fali da budete srecni ;)

si ga na predzadnjoj slici stvaro umoco u rezervoar ???

[rofl] [clapp] [dancing] [cheers]

+

Kostić

u jeee. al ste se razbahatili. eno i ja danas spalio malo uz fru¹ku dve glave, pa zalio onaj pravac do inðije bogomi 260. umrite od muke ;D

ЯЭВОЛУТИОН

To tvoje sokocalo ide toliko samo niz beogradjanku
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kostić

aham, ja se izvinjavam, ispala mi ta dvojka, teo sam da ka¾em, i¹o celij ¹es banki niz put :)

stilgar



imali ste za svaki slucaj i "Lazic kit"  :) ako nesto krene naopako :)

Darko

Hahahaha , kud ga primeti ?!?  To se Castor bakcao s njim , mucile ga 8-ice na tablici hahaha